• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poznáte BIO farmy v okolí Bratislavy?

27. septembra 2011 
Ahojte, poznate niekto biofarmu alebo sukromneho chovatela v okoli Ba, kde je mozne kupit bio maso mozno popripade zeleninu? Nezaujimaju ma linky na online shopy, ani to, ze bio maso maju v Tescu...vyslovene hladam farmu alebo chovatela od ktoreho by som mohla pre rodinku hlavne drobca odoberat zdravu papanicku.
8. nov 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
to som aj ja zvedava ci niekto nieco take pozna. ja chodim na bio veci do rakuska, lebo som este nepocula ze v okoli BA by nieco bolo...
8. nov 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj je, zistím Vám od švagrinej. :wink:
8. nov 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natashkaa, agro gajary :wink:
ale maso tam nema, len sezonnu zeleninu :wink:
8. nov 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
verulka o tych gajaroch viem no prave ze tam nieje masko :frowning2:

babula90 to by si bola moc zlata DAKUJEME
8. nov 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skus pozriet do tejto tem je tam stranka kde je zoznam bio fariem
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=57493&vGroupOffset=2480
8. nov 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natas, akurat dnes mi o tom svagrina vravela, vraj ma zdroj, dobre robis, lebo maso z obchodu stoji za houby. :rolling_eyes:
8. nov 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paola - kde v rakusku kupujes to bio? nieco pri hraniciach, hm?? :sweat_smile:
9. nov 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co je plus v tomto smere, je prijatie zakona, ze aj drobni chovatelia, aj ked nemaju bio chov, tak ako ho oficialne vsetci pozname, teda ocertifikovane chovy, mozu predavat svoje nadbytky, v sulade s tzv zakonom "predaj z dvora". To znamena, ze ten kto nebaziruje na bio si moze kupit masko od klasickeho gazdu. Nie je to este moc rozsirene ale snad sa casom dozijeme podobnych okolnosti a gazdov ako su v rakusku. skuste zatial stranku predajzdvora.sk aj ked je este v plienkach :wink:
9. nov 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babula nevies nieco nove?
10. nov 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasminet asi ti nepoviem novinku :slight_smile: ja kupujem BIO produkty priamo v bille v hainburgu, takze nie na farme.... ale maju tam ovela sirsi vyber ako u nas v obchodoch, ovocie, zeleninka, masko, cestoviny , no vsetko od vymyslu sveta.
10. nov 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natas, ano, švagriná nakupuje na: bioprevas
ŠKoda, že sme zo Stredn.Slovenska, inak by som tam nakupovala aj ja :frowning2: tak vyskúšaj a daj vedieť ako si bola spokojná. Bille nedôverujem, kupujem tam večne syry napadnuté plesňou- a nie lacné, povedala, som, že s Billou končím :rolling_eyes:
10. nov 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
babula preeeeesne toto som chcela moooooooc Dakujem a je svagrina spokojna? Teda myslim hlavne ci to maso je naozaj bio ze ci citi znacny rozdiel
10. nov 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som vedela :wink: je spokojná, jasnačka. Mne kúpené kuracie mäso tak smrdí, až strach. :confounded: Máme domácu morku v mraziaku, hlavne, ked boli deti v čase prvých príkrmov, sme im dávali len domáce. Teraz je so zháňaním problém :cry: NAporcuj si mäsko na maličké kúsky a zamraz malému.
10. nov 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
si poklad fakt mi to moz pomohlo :slight_smile: :wink: DIK
10. nov 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som rada. :slight_smile:
10. nov 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, hladam BIO predajnu alebo bio farmu, kde by mali v ponuke cerstve bio ovocie, zeleninu, prip. maso. Mate niekto kontakt na niekoho priamo v Ziline alebo v jej okoli, moze byt aj Martin a jeho okolie? Vopred dakujem.

Jana
3. jún 2011 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, neviete mi poradit bio farmu (kuracie, morcacie) v okoli kosic, presova, popradu?
27. sep 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok