• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poznáte dáku zložitú vetu?

12. decembra 2014 
Z hladiska globalneho aspektu je to bazirovanie mojej individuality a kedze tato otazka nie je diskutabilna nie som kompetentna s vami o tom polemizovat.
4. sep 2014 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alika54 baziruje sa na niecom, nie nieco...a vypliva sa na SR pise s tvrdym Y...vyplyva!
5. sep 2014 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alika54 baziruje sa na niecom, nie nieco...a vypliva sa na SR pise s tvrdym Y...vyplyva!
@alika54 Hlavne s tymi gramatickymi chybami....fakt
5. sep 2014 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alika54 Hlavne s tymi gramatickymi chybami....fakt ...jednooky radi slepemu...
5. sep 2014 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@natuska87
V písomnej komunikácii sa uvádzajú za vetou (alebo pred ňou) 3 bodky, nie 4, nasleduje medzera a veľké začiatočné písmeno (začiatok novej vety).
5. sep 2014 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lorela ospravedlnujem sa, usla mi ruka.../ i ked, tu to nie je az take podstatne...,ale beriem/
5. sep 2014 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@natuska87 Samozrejme, v poriadku.
Napokon, ja som to nemyslela až tak v zlom, hoci to tak vyznelo :wink:.
5. sep 2014 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lorela Nie, nie, je to v poriadku...Ja som sa neurazila, ved napokon, nedodrzala som zakony typografie.Takze, aj ja som ta, co "videla" iba na jedno oko...
5. sep 2014 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Z hladiska globalneho aspektu je to principalne bazirovanie na mentalitu humanneho kompromisu preto je moj postoj k tebe taky benevolentny az je renevolentne s tebou o tom polemizovat :sweat_smile: to znamena ze ked tomu nerozumies nebudem s tebou o tom hovorit :grinning:
12. dec 2014 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok