Poznáte dáku zložitú vetu?

sjuzocka
14. okt 2008

Prosim, potrebujem nejaku co najzlozitejsie povedanu vetu, najlepsie aj s naslednym prekladom co vlastne sa v nej hovori... myslim nejaku taku co pouziva uzasne slova typu kumulacia komplex system globalny aspekt diskrepancia a podobne 🙂 ak nejaku taku kuzelnu vetu mate v zasobe, sem s nou 🙂 vdakaaa

mkosutova
4. sep 2014

Z hladiska globalneho aspektu je to bazirovanie mojej individuality a kedze tato otazka nie je diskutabilna nie som kompetentna s vami o tom polemizovat.

natuska87
5. sep 2014

@alika54 baziruje sa na niecom, nie nieco...a vypliva sa na SR pise s tvrdym Y...vyplyva!

natuska87
5. sep 2014

@alika54 baziruje sa na niecom, nie nieco...a vypliva sa na SR pise s tvrdym Y...vyplyva!
@alika54 Hlavne s tymi gramatickymi chybami....fakt

natuska87
5. sep 2014

@alika54 baziruje sa na niecom, nie nieco...a vypliva sa na SR pise s tvrdym Y...vyplyva!
@alika54 Hlavne s tymi gramatickymi chybami....fakt ...jednooky radi slepemu...

lorela
5. sep 2014

@natuska87
V písomnej komunikácii sa uvádzajú za vetou (alebo pred ňou) 3 bodky, nie 4, nasleduje medzera a veľké začiatočné písmeno (začiatok novej vety).

natuska87
5. sep 2014

@lorela ospravedlnujem sa, usla mi ruka.../ i ked, tu to nie je az take podstatne...,ale beriem/

lorela
5. sep 2014

@natuska87 Samozrejme, v poriadku.
Napokon, ja som to nemyslela až tak v zlom, hoci to tak vyznelo 😉.

natuska87
5. sep 2014

@lorela Nie, nie, je to v poriadku...Ja som sa neurazila, ved napokon, nedodrzala som zakony typografie.Takze, aj ja som ta, co "videla" iba na jedno oko...

555555555
12. dec 2014

Z hladiska globalneho aspektu je to principalne bazirovanie na mentalitu humanneho kompromisu preto je moj postoj k tebe taky benevolentny az je renevolentne s tebou o tom polemizovat 😅 to znamena ze ked tomu nerozumies nebudem s tebou o tom hovorit 😀