Poznáte niekoho, kto pečie torty v Bratislave?

hanam
4. aug 2009

Nepoznate v BA niekoho kto pecie torty? Kontakt prosim do IP. Chcela by som dat upiect narodeninovu tortu, taku specialnu. Ak mate dobry kontakt prosim napiste. Dopredu dakujem.

titkovamiriam
5. aug 2009

http://www.krcmicky.sk/restauracia-132-miki-lan...

hned vedla je super cukraren a robia vsetko mozne.viem ze je to ivanka no je to kusok a mam ja aj kolegovia super skusenosti

danu
9. mar 2010

susik77 • 2d • Dnes o 12:11
Ahojte, neviete mi poradit nejaku dobru cukraren v Bratislave, najradsej Bratislava 4, pripadne centrum, kde by mi upiekli nejaku dobru a peknu tortu na krst? Uvitam ked budete mat osobne skusenosti. Dakujem 🙂

henikav1
9. mar 2010

pozri na www.tortyodmamy.sk , hned na uvodnej stranke je mapa a na nej si vyberies, niektoru cukrarku, ktora je k tebe najblizsie, zaroven si mozes pozriet jej vytvory ci sa ti pacia

susik77
9. mar 2010

no prave tam ma nic nezaujalo 😖

ivka2009
9. mar 2010

Ahoj, skus pozriet cukraren Ludvik v Petrzalke. My sme mali odtial tortu- vedia ich velmi pekne ozdobit, aj podla tvojej predstavy, len su drahsi oproti inym.

jaaty
14. mar 2010

My tiež kupujeme torty na oslavu v cukrárni Ludvik. Vyzerajú skvele a chutia výýýýýýýborne 😵 😵 😵 .
Nájdi si ich na internete, majú tam aj galériu. Len ceny sú trošku vyššie ☹

cessy
14. mar 2010

http://www.tortyodmamy.sk/?q=content/bratislavs...

tu si mozes pozriet hned aj ich albumi co ktora pecie

susik77
17. mar 2010

Ahojte, nakoniec som si objednala tu: http://www.kysko.yw.sk/rozne.php
Je to tiez v Petrzalke.

jenny1988
2. feb 2011

Zháňam tortu k 1.rôčiku tiež niekde v Bratislave a aj aby bola cenovo dostupná... Tieto stránky čo ste vypísali sú už asi zrušené, lebo nič sa mi neotvorí :( Prosím poraďte! Ďakujem.

ricky
12. aug 2012

Dievcata,peciem torty na oslavy,hlavne detske..ak by ste niekedy mali zaujem,ozvite sa ,somz BA IV. 🙂

sonyela
9. apr 2013
sonyela
9. apr 2013

@jenny1988
peciem torty na vsetky prilezitosti pre BA a okolie, aj cele Zahorie, +minizakusky a mafinky v pripade zaujmu kludne napiste, dam potom blizsi kontakt, aj webstranku s galeriou.

jaaty
7. máj 2013

@sonyela prosím kontakt na webstránku, ďakujem

evina313
9. máj 2013

@sonyela Dobrý den, mohli by ste mi poslat link na Vasu stranku? dakujem

lucilla29
28. máj 2013

dobry vecer, viete mi prosim tiez napisat kontakt na overenu dobru cukrarku v BA? potrebovala by som detsku tortu podla predlohy. dakujem

janielka_k
21. jún 2013

@sonyela : Ahoj, chcela by som si dat upiect tortu pre synovca na narodeniny s autickom cars - Mc Queen na vrchu, marcipanovu. Precitala som si Tvoj odkaz tu na Modrom koniku a chcela som sa spytat, ci take nieco robis? Vopred dakujem za odpoved. Jana

marlenkaba
3. aug 2013

@sonyela ahoj, mozem aj ja poprosit kontakt na webstranku? dakujem 🙂

marlenkaba
3. aug 2013

@ricky ahoj, zhanam torticku pre dcerku z poctivych surovin, mozes mi prosim do IP poslat ake ceny si cca uctujes a ci mas aj nejaku galeriu torticiek? vdaka

emila2306
15. sep 2013

@sonyela prosim kontakt na web, v oktobri ma caka oslava 6-ich rokov 🙂

jkc3000
16. sep 2013

@sonyela Ahoj, mozes mi prosim poslat kontakt? Potrebujem urobit tortu pre maleho na 27. 9. k 2. rokom podla predlohy. Dakujem.

jasu
20. sep 2013

@sonyela , poprosim kontakt na web, dakujem 🙂

tortysnov
2. okt 2013

Ahojky, ja tiez pečieme exkluzívne torty vždy len z tých najkvalitnejších a najčerstvejších surovín. Našim cieľom je vždy spokojný zákazník. Vaše maškrtné jazýčky si prídu na svoje. Nech sa páči, vyberte si...

Viac tu: http://tortysnov.webnode.sk/o-nas/

rainee
4. okt 2013

@sonyela ahoj, aj ja by som poprosila kontakt alebo najlepsie kludne ho sem verejne hod, su tu aj ine kontakty na firmy tak by nemal byt problem s vymazanim 😉

rainee
4. okt 2013

my sme objednavali doteraz z danely, robia naozaj krasne torty z kvalitnych surovin, len tie ceny...

macakova
14. nov 2013

Dobry den prajem, som mamina na materskej dovolenke a tiez peciem doma torticky ak by ste mali o nejaku zaujem dajte vediet do spravy...poviem Vam aj cenu a tak isto sa viem dohodnut za dovoz

zuzuz1
22. nov 2013

ahojte... tiez sa pripajam...tiez peciem torty na poziadanie... ozvite sa 🙂 PK a okolie 🙂

mandarinkaa
8. jan 2014

@macakova ahojky, mas niekde nejake foto torticiek co si robila?

natalieperez
9. feb 2014

Ahojte, robíte niektorá torty v BA? Najlepšie Ružinov? Chcela by som malú tortičku v tvare srdca na Valentína 🙂