Poznáte niekoho, kto pečie torty v Bratislave?

24. septembra 2017 
Nepoznate v BA niekoho kto pecie torty? Kontakt prosim do IP. Chcela by som dat upiect narodeninovu tortu, taku specialnu. Ak mate dobry kontakt prosim napiste. Dopredu dakujem.
4. aug 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.krcmicky.sk/restauracia-132-miki-langose

hned vedla je super cukraren a robia vsetko mozne.viem ze je to ivanka no je to kusok a mam ja aj kolegovia super skusenosti
5. aug 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik77 • 2d • Dnes o 12:11
Ahojte, neviete mi poradit nejaku dobru cukraren v Bratislave, najradsej Bratislava 4, pripadne centrum, kde by mi upiekli nejaku dobru a peknu tortu na krst? Uvitam ked budete mat osobne skusenosti. Dakujem
9. mar 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozri na www.tortyodmamy.sk , hned na uvodnej stranke je mapa a na nej si vyberies, niektoru cukrarku, ktora je k tebe najblizsie, zaroven si mozes pozriet jej vytvory ci sa ti pacia
9. mar 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prave tam ma nic nezaujalo
9. mar 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, skus pozriet cukraren Ludvik v Petrzalke. My sme mali odtial tortu- vedia ich velmi pekne ozdobit, aj podla tvojej predstavy, len su drahsi oproti inym.
9. mar 2010 o 18:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My tiež kupujeme torty na oslavu v cukrárni Ludvik. Vyzerajú skvele a chutia výýýýýýýborne .
Nájdi si ich na internete, majú tam aj galériu. Len ceny sú trošku vyššie
14. mar 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.tortyodmamy.sk/?q=content/bratislavsky-kraj

tu si mozes pozriet hned aj ich albumi co ktora pecie
14. mar 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nakoniec som si objednala tu: http://www.kysko.yw.sk/rozne.php
Je to tiez v Petrzalke.
17. mar 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zháňam tortu k 1.rôčiku tiež niekde v Bratislave a aj aby bola cenovo dostupná... Tieto stránky čo ste vypísali sú už asi zrušené, lebo nič sa mi neotvorí :( Prosím poraďte! Ďakujem.
2. feb 2011 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. feb 2011 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata,peciem torty na oslavy,hlavne detske..ak by ste niekedy mali zaujem,ozvite sa ,somz BA IV.
12. aug 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
9. apr 2013 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenny1988
peciem torty na vsetky prilezitosti pre BA a okolie, aj cele Zahorie, +minizakusky a mafinky v pripade zaujmu kludne napiste, dam potom blizsi kontakt, aj webstranku s galeriou.
9. apr 2013 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sonyela prosím kontakt na webstránku, ďakujem
7. máj 2013 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonyela Dobrý den, mohli by ste mi poslat link na Vasu stranku? dakujem
9. máj 2013 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer, viete mi prosim tiez napisat kontakt na overenu dobru cukrarku v BA? potrebovala by som detsku tortu podla predlohy. dakujem
28. máj 2013 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonyela : Ahoj, chcela by som si dat upiect tortu pre synovca na narodeniny s autickom cars - Mc Queen na vrchu, marcipanovu. Precitala som si Tvoj odkaz tu na Modrom koniku a chcela som sa spytat, ci take nieco robis? Vopred dakujem za odpoved. Jana
21. jún 2013 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonyela ahoj, mozem aj ja poprosit kontakt na webstranku? dakujem
3. aug 2013 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ricky ahoj, zhanam torticku pre dcerku z poctivych surovin, mozes mi prosim do IP poslat ake ceny si cca uctujes a ci mas aj nejaku galeriu torticiek? vdaka
3. aug 2013 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonyela prosim kontakt na web, v oktobri ma caka oslava 6-ich rokov
15. sep 2013 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonyela Ahoj, mozes mi prosim poslat kontakt? Potrebujem urobit tortu pre maleho na 27. 9. k 2. rokom podla predlohy. Dakujem.
16. sep 2013 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonyela , poprosim kontakt na web, dakujem
20. sep 2013 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, ja tiez pečieme exkluzívne torty vždy len z tých najkvalitnejších a najčerstvejších surovín. Našim cieľom je vždy spokojný zákazník. Vaše maškrtné jazýčky si prídu na svoje. Nech sa páči, vyberte si...

Viac tu: http://tortysnov.webnode.sk/o-nas/
2. okt 2013 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonyela ahoj, aj ja by som poprosila kontakt alebo najlepsie kludne ho sem verejne hod, su tu aj ine kontakty na firmy tak by nemal byt problem s vymazanim
4. okt 2013 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme objednavali doteraz z danely, robia naozaj krasne torty z kvalitnych surovin, len tie ceny...
4. okt 2013 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den prajem, som mamina na materskej dovolenke a tiez peciem doma torticky ak by ste mali o nejaku zaujem dajte vediet do spravy...poviem Vam aj cenu a tak isto sa viem dohodnut za dovoz
14. nov 2013 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... tiez sa pripajam...tiez peciem torty na poziadanie... ozvite sa PK a okolie
22. nov 2013 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@macakova ahojky, mas niekde nejake foto torticiek co si robila?
8. jan 2014 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, robíte niektorá torty v BA? Najlepšie Ružinov? Chcela by som malú tortičku v tvare srdca na Valentína
9. feb 2014 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok