Pozor na bazoš

flower1506
30. mar 2022

Pozor ! Podvod pridala som na bazos vec a ozvala sa mi jedna slečna pani neviem s tým že mi pošle kuriéra len jej mám poslať číslo úctu. Toto je číslo a fotka. Dávajte si pozor.

andrea_82
30. mar 2022

takýchto podvodných správ na bazoši je milión, menia telefónne čísla a fotky každý deň, to by si mohla na takéto upozornenia založiť zvlášť skupinu.

nelca84
30. mar 2022

podla mna neexistuje clovek, ktory taketo upozornenie necital uz aspon 1500x. No ale preco si neprecitat aj 1501x.

kiwi3
30. mar 2022

ja sa cudujem, ze sa stale najdu ludia, ktori to beru ako novinku. a este horsie, ze aj taki, co na to skocia...

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
flower1506
autor
30. mar 2022

@kiwi3 nieje to pre mna novinka.. len som sa nestretla s tým že nato niekto upozorní a myslím že veľa ľudí skoci nato. Keď to pre vás nieje novinka načo to komentujete.

flower1506
autor
30. mar 2022

@viestta presne preto som to sem dala.

nelca84
30. mar 2022

@viestta tak podla mna na toto moze skocit naozaj uz len uplny ... lebo ak niekomu treba 1501x povedat, ze nema poskytovat svoje platobne udaje, tak ja uz neviem ako to pomenovat

nyusika
30. mar 2022

@flower1506
a nazoaj si myslis, ze to je fotka toho podvodnika ? akoze vazne ?

xiaomi_
30. mar 2022

@flower1506 nemusela si to sem davat, je to tu denne 10x minimalne

stastna17
30. mar 2022

no minule bola v telke pani 30+ realitna maklerka sefka realitky a ze predavala vajicko po malej a tak skocila na to a prisla o peniaze...hm, ze neskoci nikto? už ked takí ludia skocia na to tak potom si myslim ze im dost biznis ide. Ludia velmi veria peknym veciam, poslem kuriera, clovek sa zda solventný, aj takto uvazuju niektori.

flower1506
autor
30. mar 2022

@nyusika nie myslela som tým to že keby náhodou sa tento OBRAZOK niekomu tak isto objaví… vidím že nerozumieš čo chcem tým povedať.. ba si naučená z ľudí robiť debiloV. Keď ti to musím takto vysvetľovať ako dieťaťu keď o tom vies tak sa nemiešaj napísala som to pre info. Nie preto aby to komentovali ľudia ako si ty. Keď vies neozyvaj sa a chod ďalej a ak sa MOC nudíš venuj sa tomu čo má niečo do seba ;) pekný deň.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nyusika
30. mar 2022

@flower1506 obrazok je takmer kazdy den iny

flower1506
autor
30. mar 2022

@stastna17 veď preto. Veľa ľudí skoci ani nevie ako. Aj keď sa o tom všade s veľa píše.

natalia_r
30. mar 2022

nepochopim naco rypete do autorky, myslela to velmi dobre tento prispevok, a toto je verejne forum a moze sem pridat aj 10 takychto sprav denne, je to jej vec a vas moze aj slak trafit :D

natalia_r
30. mar 2022

@viestta aka hlupost? ze sa stala obetou podvodu? To znamena ze je hlupa? Neviete vobec detaily pribehu, ani ako to cele prebehlo a bolo.

flower1506
autor
30. mar 2022

@natalia_r aspoň niekto kto to pochopil :D
Človek chce napísať len aby varoval buď tých čo ešte nevedia (žiaľ nie každý je tak často a veľa na internete a pozná každý jeden článok ktorý vyjde každú minútu) ako určitá skupina ľudí ktorá musí zabrdať a ponižovať človeka trápnymi a zbytočnými komentmi.

flower1506
autor
30. mar 2022

@xiaomi_ další zbytočný koment. Keď o tom viete. Zdržte sa poznámky. Pre Vás to info nebola. ;)

natalia_r
30. mar 2022

@flower1506 Ten co to vidi 1500x ma z toho nervy a nadava ti ze naco to sem pridavas, ale zabudol ze aj on to kedysi videl prvy krat :D Nic si z toho nerob, ty si to myslela dobre 🙂

natalia_r
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
flower1506
autor
30. mar 2022

@viestta hlúposť? O kom píšete? Radšej ste sa mohli zdržať poznámky. Za hlúpeho je tu ten ktorý to komentuje trapnymi poznámkami. Keď viem idem ďalej. Asi sa moc ľudia nudite. :D

paulinkaa2
30. mar 2022

@flower1506 aj mne na whats up už 2x. A to som si dala dopyt a poslali mi spravu ci im to pošlem. Reku jasne moj

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
judar
30. mar 2022

Presneeeee tato fota s cislom pisala aj mne na whatsappe 😂🤦..uzajjj blok....normalny clovek si neda tak drbnutu foto

xiaomi_
30. mar 2022

@flower1506 zbytočný ako tvoj 🤷🤦

karolinakr
30. mar 2022

@flower1506 to je otrasná fotka

flower1506
autor
30. mar 2022

@xiaomi_ tak sa neozývaj keď je pre teba zbytočný nik sa ti o koment neprosil

karolinakr
30. mar 2022

Vcera diskusia 16.35 baba nasadla na lep, zadavala udaje, ze čo sa može stat, sa pýta..

natalia_r
30. mar 2022

@viestta to co tu ty stale trepes? Aky nedostatok rozumu? Aka hlupost? Chudaci ludia co sa nechali oklamat a podviezt kadeakymi podvodnikmi a to hned znamena hned ze su hlupi?

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz