Pozor na inzeráty Juraja Sitaru!

tynushqa
22. mar 2010

Ahojte,
v mojom prispevku by som chcela upozornit na jedneho velkeho podvodnika menom Juraj Sitara.
Ponuka na bazosi a inych inzertnych strankach rozne veci. Ja som sa konkretne napalila na tejto veci:

http://nabytok.bazos.sk/inzerat/3310916/VELMI-L...

On je z Prievidze, zacalo to tak ze sme sa dohodli ze mi skrinky posle po znamom. Povedal ze chce aby som mu peniaze poslala na ucet /poslal mi v SMS vsetky svoje udaje, meno, bydlisko, cislo uctu, vsetko sedelo/, kvoli tomu ze nechce aby som davala peniaze jeho znamemu do ruky aby si ten potom nepytal nieco za prevoz. Znelo to tak doveryhodne... ☹ Ja som si povedala ze mu neposlem skor peniaze ako nebudem mat skrinky, ze mu ich vlozim potom hned na ucet. Ale uz mi volal, ze za hodinku a pol su u nas skrinky a to bolo o 15,00. U nas je banka otvorena do 16, tak som poslala manzela aby siel vlozit peniaze na ucet, aby to mal este aj on dnes. Peniaze vlozil a skrinky nam neprisli, cislo je vypnute, na mail mi nereaguje. Tak sme dali jeho meno do vyhladavaca a co sme nenasli?! 😠 😒 Kopec inzeratov a odkazov na ludi ktori nim boli obabrani ako my, a este horsie. Pri niektorych ide o statisice korun este z predchadzajucich rokov. Uz su proti nemu sudne konania. Ale vsetci su na neho kratky...
DAJTE SI NA NEHO POZOR a celkovo na babrakov ako je on. Nic neplatte dopredu na ucet. Ja som doverovala a doplatila som na to 😔 A teraz som prisla len tak o 30 eur...
Neviem ci nieco zmozem ked pojdem na policiu...Co myslite?

milanbrozek
8. nov 2012

je z Bánoviec nad bebravou, býva asi štvrtý dom pri kostole, taká vilová štvrť, jeho mama je mária sitárová...

zlaticabog
10. júl 2014

Chcem upozorniť na stolárstvo Fenix -JAROSLAV UHLIAR. Je to podvodník, ktorý na začiatku ochotne príde aj domov, všetko pomerá, pokreslí a keď mu vyplatíte zálohu, viac sa s ním nedá spojiť. PODVODNÍK!!!!!!

natuska87
10. júl 2014

@rado6661 Nuz, rodi sa novy typ cloveka....ojebabrat za kazdu cenu...mam dojem, ze sa na Slovensku nimi len tak hemzi

ria65
31. aug 2014

Na bazoši je inzerat ponukaju pracu Vieden hračkarstvo sklady surne.Nemaju niaky telefonicky kotakt iba meno katka a da sa odpovedat len cez formular bazoš.Ked odpoviete odpiše Vam že na osobu sa hradi 50eur a treba ich poslat na učet že by ste neprišli a pri podpise rakuskej zmluvy sa peniažky vratia.Odchod je 17.9.A je uvedena iba mailova adresa wilsova@centrum.sk Viete niekto poradit či už aj niekoho zamestnali alebo je to dalši podvod?

marionmarion
1. sep 2014

@ria65 urcite by som do toho nesla, v ziadnom pripade. Vypada to podozrivo az az...

ria65
1. sep 2014

Ved aj mne je to podozrive ale chcem vediet či niekto vie o tom niečo viac pretože ten inzerat je stale na bazoši aktualny.

ria65
2. sep 2014

ospravedlnujem sa nie je to na bazoši ale Bazar.sk

kamilaxy
13. sep 2015

Ano je to podvodnik. Dlhuje mnohym ludom. Vyberie zalohy za cinnost a prehra vsetko na automatoch!!! Sikovny je ale material chodte kupovat s nim a po dokonceni prace ho vyplatte.

szsz
16. aug 2017

Ahojte,kto dával tresné oznámenie na Sitára???Ja som dávala kvôli tým skrinkám,obral ma tuším 20 eur.Je tomu už asi 7 rokov a teraz ma predvolávajú na súd do Prievidze...úprimne,ja som už nato zabudla a zmierila sa stým,že peniaze neuvidím.Nemôžem si dovoliť kvôli malému cestovať a nastupujem do novej roboty,takže musím napísať na súd...dostal ešte niekto predvolanie kvôli Jurajovi Sitárovi???