Práčka a sušička 2v1 - máte niekto?

saska121212
28. dec 2019

Ahojte, máte niektorá práčku so sušičkou ? Ako dlho Vám suší prádlo?🙂

romanovic
28. jan 2020

@laurinkam nie, má len 1 filter a čistím ho fakt zriedka (cca 1x za 1/2 roka, prádlo je vonave a čisté).

laurinkam
28. jan 2020

@romanovic myslis tam dole mimo bubna?

romanovic
29. jan 2020

@laurinkam ano, na spodku.

tncka
29. jan 2020

@simsalabim aj ja susim niekedy aj 2 cykly co je viac ako 4hodiny,ale to mam 9kg a skor obliecky,plachty,rifle,atd
Ale..nieje kombinovana 🙂

laurinkam
29. jan 2020

@romanovic a bubon ako cistis po suseni?

romanovic
29. jan 2020

@laurinkam nijako. Netreba.

laurinkam
29. jan 2020

@romanovic a nestalo sa ti, ze si mala bubon plny chlpkov? Mne sa to stalo po uterakoch.....

romanovic
30. jan 2020

@laurinkam zatiaľ nie. A to mame aj mačku a 2 skreckov (1 dlhosrsteho).

laurinkam
31. jan 2020

@romanovic dakujem...

gajaa
29. mar 2021

@simsalabim mohla by si mi poslat presty typ? tiez rozmyslam nad kupou

simsalabim
29. mar 2021

@gajaa neviem, asi neporadim. Spredu nema napisane, aky to je typ. Stala cca 800-900€, uz si nepamatam. Mame ju asi 5? rokov. Na ich stranke uz maju ine - https://www.bosch-home.com/sk/vypis-produktov/p... Nasa ma kapacitu iba 8kg/4kg. Myslim, ze vsetky budu ok.

gajaa
29. mar 2021

@simsalabim oki dakujem aj tak pa

gajaa
23. apr 2021

@simsalabim ok ďakujem 🙂

alex2019
4. jan 2024

@martinkachrustikova Ahoj, je to tu evidentne stara tema, ale aku pracku so susickou od AEG mate? A si s nou stale spokojna? Totiz mam vyhliadnuty tento model - Práčka so sušičkou AEG ProSense™ L6WNJ68WC biela - len teda stale rozmyslam. Dakujem za info.

martinkachrustikova
4. jan 2024

@alex2019 ahoj, ano, ja som spokojna 🙂 v lete susim vacsinou pradlo vonku, ale ked prsi a pocas zimy len v tejto 2v1. Periem takmer kazdy den, mne to vyhovuje, ze nalozim pradlo a o par hodin ho bez prekladania vytiahnem suche, a ze mi v byte "nezavadzia" dalsi spotrebic 🙂 ak ale peries napr.len v sobotu 3-4pracky za sebou, tak zvaz kupu dvoch spotrebicov, usetrilo by ti to cas, kym sa ti jedna varka susi tak dalsia sa operie... iny rozdiel v tom nevidim, mam kamosky, co maju osobitne pracku a osobitne susicku, ale nemozu ich pustit naraz, lebo im vybije poistky 🙈