Pracujúce mamičky: Ako zvládate návrat detí do škôlky?
ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime
pekny dnik prajem 😎 😉
bubba...pštros je můj! 😀 😀 😀 .Ja si pamätám každého,kto nakukol 😀 😀 😀 😀
milá jenna...pozri sa fotku búrky...už nikdy nechcem žiadneho iného 😀 😀 😀
bubba...mrkala si na mňa v poraďte prosím,ako ďalej,keď sa nám tam infiltroval nepriateľ...ktorého sme mali od začiatku pod kontrolou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ďakujem 🙂
centík...tá podoba 😀 😀 😀
nepriatel v takej mierumilovnej teme????kua...to musel byt ale kus 😅
a ty si si ma za jedno zmurknutie zapamatala?kua to som sa prezradila ze smirujem co?? 😀
bubbi..nee,v tej druhej...poraďte,prosím,ako ďalej...tam sme začali a potom sme si založili ešte tú vtipnú 🙂

no počkaj bubba Irenka ti teraz dá 😅