Pracujúce mamičky: Ako zvládate návrat detí do škôlky?
ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime
pekny dnik prajem 😎 😉
a do iny je poloclovek/poloboh? (polokoza 😀 ) ja robim snicle do cesty...kuracie. do auta. do tych krpcov normalne jedlo tazko dostanem (okrem pauliny zrutky) ale ked desi ideme, len by jedli
jenna ze si bloncka 😀 ti odpustam matematicky nepomer medzi troma polovicami jedneho celku 😀 cmuk
000000000000000000000000################00000000000000000 00000 00 0000000000000000000#####________________#####0000000000000000000 000000000000000####__________________________####000000000000000 0000000000000##__________________________________##0000000000000 0000000000###______________________________________###0000000000 000000000#____________________________________________#000000000 0000000##__________######_______________######_________##0000000 000000#___________########_____________########__________#000000 00000#___________##########___________##########__________#00000 0000#____________##########___________##########___________#0000 000#_____________##########___________##########____________#000 00#______________##########___________##########_____________#00 00#_______________########_____________########______________#00 0#_________________######_______________######________________#0 0#____________________________________________________________#0 0#____________________________________________________________#0 0#____________________________________________________________#0 00#______##__________________________________________##______#00 00#_______##________________________________________##_______#00 000#________###__________________________________###________#000 0000#__________######______________________######__________#0000 00000#_______________######################_______________#00000 000000#__________________________________________________#000000 0000000##______________________________________________##0000000 000000000#____________________________________________#000000000 0000000000###______________________________________###0000000000 0000000000000##__________________________________##0000000000000 000000000000000####__________________________####000000000000000 0000000000000000000#####________________#####0000000000000000000 000000000000000000000000################000000000000000000000000
uplna nepricetnost totok 😅
no deti mi prisli po troch dnoch domov a uz mi stihaju liezt na nervy, je to mozne 😅
a su ok? zdrave?
bubba a co steaky - nemas z nich tie zelene ruky? 😀 😀 😀 😀 sa na ne tesim, mnam.
ja robim tvarohovu babovku, o.i. - lubite? 😵
dovolenkááááá jupíííííí 😵 😵 😵
mariška vitaj, to je ale pekné od teba - jaaa som si myslela, ze si uz umrela abo co 😀
jaaa sa mam vyborne a utekam este zbalit par veci, umyt auto, nech sa nemusim hambit (inac vobec netusim ako funguje ta umyvarka, hadam sa tam niekto ochotny najde???)
gween ty sa dnes v tej nemocnici nezdrzuj a supito presto za nami !!! drzim palce
tak sa tu majte, vy si tu sedte, ja za vaáás...pockaj ved aj vy idete podaktorí 😀 paaa
ahojte.
ved ja viem centik, to ja len tak zo spasu 😀
ahooooj, bystri! no neni mozne, abstak z nedostatku mk nebol? 😀 😉
a renuska je dalsia taka vila zatulana 😀
a jenna je uz fuc? sak este mas caaaaaaaaaaas 😎
no jenna...už som skoro bola kaput z toho, že som nebola na konovi. Ale už mi je fajn. Načerpávam energy 😵
sima....bol,bol absťák a aký 😀 😀
jenna...inak peknu dovču 😵 A nezabudni sa vrátiť
😨 😨 😨 😨 😨 co??akoze sa z teba stala zavislacka?urcite tie hry na facebooku,ze?? 😀 ja ani neviem co je to minihra(asi mala)a co je to super hra(asi dobry chichi)
jenna akurat lezie do auta a ja mam este rpazdy kufor kua...chichiiii 😀 tak aj ja idem.papaaaaaaa 😝
bože buba...však to su obyčko internetové hry....ty si ale nevzdelaná 😀 Tak papa
konecne ma prestal boliet krk 😅 😅 no teda este treosku ho citim ale uz je lepsie 😝
poculi ste zavraj ma byt do oktobra pekne pocasie??? 😵 a slaba zima?nieco ako premna stvorene...

a inac destesecia? sak ja tu vlastne tiez nie som, ja balim na zajtra !!!!