Pracujúce mamičky: Ako zvládate návrat detí do škôlky?
ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime
pekny dnik prajem 😎 😉
no,typicka zenska,horsie je ze keby chcem kifiho nahovarat nech daco ukaze,on neukaze ani za svet 😅 😅 😅 on je totizto zasadovy 😀
no bubbčika, už som len zvedavá ako ho nahovoríš! inak trepem, fotil len telefónom a len zopár fotiek. 😉 Však už ke´d bol v rezervácii, musel tam nafotiť cvičenú opicu menom gween! 😀 😀 😀 Ná néééé?
centík, keď najbližšie budeš odídená, musíš nám to pekne zahlásiť! 😠 Šak len tvoja láska Bubba vie kde ta má hladat! 😀
Slávnostne som vypochodovala na balkón, a slnko okamžite zašlo . kua! 😀 Takto sa do pondelka neopálim! A neryp čertík! 😀
supééér a neumrela si 😀
sak inac bubba tiez odpochodovala zda sa a nezahlásila 😀 vyhubuj ju gween 😀 😀

chuchu juchu prva som 😀 😀 😀