Pracujúce mamičky: Ako zvládate návrat detí do škôlky?
ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime
pekny dnik prajem 😎 😉
Fris, pako určite som 😀 😀 😀 , ale ten epileptik je náš pes Benny. Chudák malý a my si z neho robíme srandu. 😨 už budem dobrá! ☹ ☹ ☹
ked pride jenna odkazte jej ze som tu cakala a ze uz sa musim ist chystat na vecer....vonavy kupel.sexi pradelko...miska plna chipsov a cola....a hááááááájde na serialy 😀 😀 😀 😀 páááááááááááá
uz som si zvykla....za posledne dni. akoze normalne ma vymenila za serialy....to je kamoska, co? len ma vyuzila cez leto, ked jej nechodila ordinacia.....co uz.
jeeeej kujeeem frisbinka 😵 a ja som sem uz nenakukala, az teraz, asi intuicia ma vratila nazad, bo uz asi hodinu "vypinam" pc chi 😵 😵
(inac aj som uz stara a slepa uz uplne ale pssst) lebo my sme uzasne a bozske chi 😵
este ze mas pracu...a relativne dobru...pocuj moja kamoska zacala predavat auta v skodovke...keby si pocula ten nastupny plat,bolo by ti do placu 😅
heej? nemam vobec predstavu kto ako kolko kde zaraba....ale ja sa nestazujem 😵
kedy ste sli do prace?ja planujem ked mala bude mat rok.len som zvedava ci si zvykne na jaslicky.ake mate skusenosti?
ella pekny tyzden tehu... 😀 😀 😀 jasne ze si zvykne na jaslicky,vsetky si zvykli ,alebo si zvyknu...
jenna ti odkazuje ze si nosila malu so sebou do prace ale ze uz to pisala najmenej 2x tak ze uz to nenapise 😀
ella, 66tt 😀 este nosis mimi v brusku a hned ho uz chces davat do jasiel 😀 sak ho nechaj nech si aspon zvykne doma 😀 😀
no dobre, konec srandy, mala mi isla do skolky necele tri roky mala, prvy tyzden pistala, nez som zasla za roh, potom si zvykla...s jaslickami nemam skusenost, od 8 mesiacov som ju nosila so sebou do prace, mala som tu moznost. ty si svoje dieta poznas lepsie, ale ako vravi bubba, kazde si zvykne.
á výborne ella uz má polrocnú dcérku 😀 😀 tak gratulujeme dodatocne....podla mna cim je dieta mensie tym je menej problemov s nim co sa tyka zvykania si na nove prostredie.ja tvdim ze je to sprostost davat do skolky dieta v obdobi vzdoru (cca 3 roky) malo by to byt skor alebo neskor...
gween daj si daco na upokojenie (dymku miru) a chod spat zajtra ta caka tazky den....drzim palce 😀

gween,ty si pako 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀