Pracujúce mamičky: Ako zvládate návrat detí do škôlky?
ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime
pekny dnik prajem 😎 😉
ber to ako chces 😀 alebo ako ti dovoli tetka depka....aj tak by si nam neverila,ze si to len namyslas 😀 😝 ..
kto vie ako sa prejavuje chripka u decka? 😅
nie nemyslela som prasaciu a neplas ma 😀 😀 zatila je vsetko v suchu rano bolo vsetko okey 😝
sonya, kamarat si zalozili firmu, vtedy sme tu boli vlastne len dvaja a velke priestory, tak jednu miestnost som mohla pouzivat ako izbicku pre malu. teraz napr uz by to neslo. firma mala tri roky a znacne sme sa rozrastli. ale je to vsetko tak ok, ako to bolo a malo byt.
a vy co tu tarate dve na tri, celej tejto stranke som skoro nerozumela 😝 😀
Cha, len si nerobte ilúzie. Ja môžem mať toľko pštrosov, koľko len scem. 😀 😀 😀 Neďaleko máme pstrosiu farmu . A aj toho filmového som videla naživo. 😝

bu bu bu bu bu....bubba 😀 😀 😀 😀