Pracujúce mamičky: Ako zvládate návrat detí do škôlky?
ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime
pekny dnik prajem 😎 😉
Simi, čo het! Špecifikuj! 😠
Centík- prasknutý vred! 😝 A ešte stále ma bolieva žalúdok. 😖
je volajaka nervná, čertík čo máš kramoše? 😀
vidíš bubba ako si tu všetci pekne hlasime, ze ideme prec 😅 a ty co musis byt extra nóbl? 😀
No, ja chcem dodať, že naša Emka je okúzlujúca a distinguovaná dáma 😀
Jedným slovom - je veľmi milá !!! (troma slovami 😀 )
a ja kapucino tiez nepijem,ked uz tak kavicku a kedze pijem len jendu tak si ju aj patricne vychutnam 😀
bozeeeeeee co ja budem bez vas robit ked budem musiet ist do prace a nebude tam mk 😅 😅 alebo pc..sak mne je jenno ci budem aj upratovacka ale nech uz nemusim doma sediet. 😅
moja dcera si narazila palec na nohe do dveri 😅 😅 😅 zlomeny necht v strede auch kua 😅 😅 😅 a odkedy som jej to zasadrovala(leukoplast)tak kriva 😀 😀 😀
ja bych si aj dala ale taka som vyzrana ze uz si musim vstupit do svedomia...minimalne pat kilov musi dolu!!!!!!! 😠
a naco?mne sa pacia ludia ktori maju likecko navyse a ak sa tak citia pohodle a radi sa napapkaju tak preco nie...hlavne ze je pohodicka 😵
ja sa necitim dobre a nie len ked sa kukam do zrkadla..... 😔
sak zas nescem byt vyžla, ale co je vela, to je moc 😅
asi idem este na prechadzku (poslusne hlasim 😀 )

No, no, no Bubba jenna! Čo sú to za spôsoby? Veď my netušíme kde si! 😠 😠 😠 Večer na teba budem veeeľmi zlá , ale teraz už musím do práce. Budúce mamičky čakajú. 😵