Pracujúce mamičky: Ako zvládate návrat detí do škôlky?
ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime
pekny dnik prajem 😎 😉
bubba,ďakujem za opýtanie,furt na hovienko 😎 ...čítala som dobre,že máš dnes berfdej????Ak áno,cmuk cmuk z každej strany 😀 😀 😀
simonka píše málo,už sme ju vyhrešili,tak snáď sa polepší,chýba nám tam tá jej "šťava" 😉
P.S...ešte som si k tomu všetkému narazila kostrč..au...no taký nedostojný úraz 😀 😀 😀 😀
Chlápek v nóbl restauraci potřebuje na toaletu. Na pánech je
# # >> # > obsazeno. Už to nemůže vydržet a tak nakoukne na dámy. Tam nikdo, tak
# # >> hups
# # >> # > tam. Libuje si, že jsou to krásné toalety a jak tak sedí, vidí tři
# # >> # knoflíky.
# # >> # > Říká si pro sebe, že tohle na Pánech nemají,co to asi muže být? Na
# # >> prvním
# # >> # je
# # >> # > "TV" - "že by televize?" Obrazovku nevidí. "Nevadí, zkusím to."
# # >> Zmáčkne
# # >> # > knoflík a teplá voda mu omyje přirození. "Hmmmm, skvělé, to musíme na
# # >> # pánech
# # >> # > taky prosadit." Na druhém knoflíku je "HV" - "že by horká
# # >> # > voda? "Tak to vyzkouším." Zmáčkne a osuší ho horký vzduch. "Hmmmm, to
# # >> si
# # >> # > taky musíme pořídit," strašně si libuje. Na posledním knoflíku je
# # >> "AOT" -
# # >> # > "co by to mohlo být? Tak to vyzkouším!!!" Zmáčkne knoflík a najednou
# # >> se mu
# # >> # > zatmí před očima vzbudí se až na jednotce intenzivní péče, kde mu
# # >> orosené
# # >> # > čelo utírá sestřička a ptá se ho: "Pane, co jste prosím vás dělal?!"
# # >> "No,
# # >> # > já nevím, byl jsem na dámském záchodě, byly tam tři knoflíky, tak
# # >> jsem
# # >> # > zkoušel." "A Vy jste zmáčkl i ten poslední?" ptá se zděšeně
# # >> sestřička.
# # >> # "No,
# # >> # > asi ano, už si nic nepamatuju, co to bylo zač?!" "Pane, "AOT je
# # >> # > automatický odstraňovač tampónu. Penis máte pod polštářem."
fris este by som rada pocula ako sa ti podarilo narazit si trtac 😀 😀 a teda simasa...ten ftipp....kuaaaaaaa mne je zleeeeee 😀 😀
milá bubba...vstávala som zo sedačky,obúvala si zdravotné papučky,a kua...vyvrtla sa mi nožička,myslela som si,že dopadnem na sedačku...hovienko...na hranu operadla....modrina ako sviňa,narazené až na kosť...ani kašlať nemožem 😀 😀 😀 😀 ..a taká dámička som bývala 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 no neboj damickou este budes...chichiiii 😀 ja ked som bola mala sme byvali na trtom poschodi a odtial som chodila odhora az dole vzdy po zadku cele roky ...dnes mam trtac taky vykriveny,ze....to keby ste videli na rtg snimke,tak neuverite 😀 😀
fris ja som s trtacom raz marodovala, to som spadla na kolieskovych korculach... takze viem asi ako sa citis 😀 😀 moooooja zlatááá 😀 😀
ďakujem vám za vaše ľudské pochopenie 😀 😀 😀 😀 to mám za to,ako som sa pred rokmi smiala našej mladej,ona závodne tančila,tresla zo zdvíhačky na zem,zlomila si kostrč,leteli do nemocnice a tam sa jej lekár pýtal,že ako sa to stalo...ona že"spadla som z partnera"...lekár skoro odpadol,potom mu to vysvetlila..no ale s kostrčou sa nedá nič robiť,tak ju to bolí doteraz.Takže keby ste stretli na ulici dve podobné,čo sa pohybujú zvláštnym sposobom,tak to sme my 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 ja viem 😝 ale normalne bola rec o trtaci 😅 😅 teda slusne povedane kostrci aby sme sa zasa nedostali do nejakych dvojzmyslov 😀
dlho som nebola na konikovi....som vedela ze ked sa ozvem, nepochodim dobre 😀 nevjem ako som to vedela, ale vedela 😀 😀 asi intuicia chi chiiii, dnes mi moja dcéra "vynadala" do carodejníc, víl, anjelov a tak 😀 😀 neskutocne ju lubim, ona je INAAAAA, len ci ma to nebude raz aj mrzet.....frisbee NEH MŇA !! nebo ťa vymňeňím 😀 😀 😀 a moju kostrč zvlášť ! chcem skrátka vytŕčat z davu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
toto vsetko som vcera urobila fris 😀 aj to tusim poznat na tom, co som napisala chi chiiii 😵
😀 😀 ale iba trosku ,to som spoznala iba ja tak sa neprezradzaj....fuj smrdi mi tu slivka 😀 😀
kua to az tak daleko smrdi? alebo co veis? 😀 😀 sak dne soslavujeme narodenie mojej neterky!!! 😀
tož na zdraví 🙂 🙂 🙂 🙂 však to jenna vyzvonila,ako si užívate pri skypovaní 😀 😀 😀

a ja si spominam, no čo.. 😀