Pracujúce mamičky: Ako zvládate návrat detí do škôlky?
ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime
pekny dnik prajem 😎 😉
gween..čo do košov,do sudu 😀 😀 😀 😀 ...na nožičky použijem antiperspirant najlepšej kvality 😀 😀 😀
ja idem iba na 5 dní,decko má promóciu,ale na koňovi budem furt,kua,keď je človek závislý,tak poriadne 😀 😀 😀
Fuha...
ohnuty ony,
ogrckane Brno,
smradlave nozicky,
kua, kua, kua.
a sak frisbee naladuj sa kinedrylom, zapijaj to vinom a slivku a pri troche stastia budes grcat az na letisku v Londyne 😀 😝
Jednou se potkali perfektní muž a perfektní žena. Po perfektním
chození
měli perfektní svatbu. Jejich společný život byl, samozřejmě,
perfektní............................ V jednom zasněženém, bouřkovém
Štědrém dni perfektní pár jezdil ve svém perfektním autě, když
uviděli
na kraji cesty sedět nešťastného člověka. Jako perfektní pár
zastavili,
aby pomohli. Tam stál Santa Klauss velkým baťohem hraček. Aby nezklamali
žádné dítě na Štědrý večer, perfektní pár naložil Santa Klause
a jeho
hračky do svého auta a už byli všichni na cestě a rozdávali hračky....
Bohužel, stalo se neštěstí a perfektní pár a Santa Klaus měli
po cestě
nehodu. Jenom jeden z nich nehodu přežil.
Otázka: Kdo přežil? Posuňte níž a dozvíte se odpověď...
Přežila perfektní žena. Ona je totiž jediná, kdo opravdu existoval.
Každý přece ví, že žádný Santa Klaus není a není ani nic takového
jako
perfektní muž! Źeny přestaňte číst, to je konec vtipu. Muži pokračujte...
Takže když neexistuje žádný perfektní muž ani Santa Klaus, žena
musela
řídit auto. To vysvětluje, proč se stala dopravní nehoda...........
A
kromě jiného, jestli jste žena a stále toto čtete, jen to potvrzuje
jinou skutečnost:- ženy nikdy neposlechnou!!!!
toto bola ťažká psychológia...a čo som ja,keď mm tvrdí,že si vzal chlapa???? 😀 😀 😀 😀
fris a mohla by si este chodit k nam do temy na fb.kua chybas tam ako pravoplatna clenka.ako ta naucime ako sa s tym naraba?pocuj,ked to zvaldla nas emuša co trvrdila ze nikdy v zivote a teraz tam brázdi ako pirátka.... 😀
dobré ránko...keď ja tam nestíham chodiť,tak som si nespomenula...ale už su,Irenko,už budu...už idu,už idu 😀 😀 😀 ..akurát neviem,ako sa chatuje s viacerými ľudmi 😕
ta tu som,ešte som v pyžamku,cecíky mám rozložené okolo seba na sedačke,pijem kávičku a snažím sa prebudiť 😀 😀 😀 😀 ...ani kako ešte nebolo 😀 😀 😀 😀 ...tak,a už to vedia aj v Amerike 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 ..tak už som vás videla,také ste všetky pekné...možem sa s vami hrať? 😀 😀 😀 😀
bože,toľko nových mien,napíšte si k tomu nicky,však sa z toho potatám,než sa vás naučím 😀 😀 😀 😀

A kto je Linda vespremiová? 😖 Fris, zober si so sebou vrecká do odpadových košov- tie ti hádam vydržia dlhšie ako obyčajné. A umy si nohy- Rex všetko cíti! Che! 😀 😀 😀