Pracujúce mamičky: Ako zvládate návrat detí do škôlky?
ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime
pekny dnik prajem 😎 😉
či ako si to myslela s malou? som nejak mimo obraz 😀 tehu demencia ešte je, kedže som stále kinderko 😀
stále sa gúlam, v piatok ideme a verím, že si ma tam už nechajú, ak nie, tak ma picne 😝
bo furt som na pôrod neni, zavretá na 100 zámkov...tak snád ma tam nechajú a trochu tomu pomôžu..potom sa určito ozvem, keby čosi 😉
už som sa zlakla, že mi niečo ušlo 😀 a meno vyberal T 🙂 ja som len schválila...
a ked sa to vezme, aj my čo sme na materskej tak pracujeme, šak berieme za to peniaze 😀 😀
no co to toto taketo dialogy!!!ja vam nechybam???centik nahodou pracuje....okrem toho ze od rana do vecera pri malej tak este aj pod stolom 😀 😀
ja som tym myslela napr lienočku a ešte ktosi tu pisal a ze sa nezapoja dalsie mamicky ale nez sa spamatam, zapisete pol strany 😀
len neviem prečo, ked sa tolko narobíme okolo tých detí, to volá mater. dovolenka, na dovolenke sa oddychuje, ale pri deťoch sa moc oddychovať nedá 😅
ale ved zas keby bola ta dovolenka lepsie platena tak by som kludne aj dlhsie ostala 😀
ineska nie nejde to len tebe pomaly a naaaaaaaaaahodou prvy 1,5 roka som teda makala 24 hodin denne ale teraz je to uz leharo leniva som jak vos a mam stres lebo mu sim ist do roboty a ak ma budu chciet stat sa pracujuca mamicka 😀
no zase s tým čosi majú, som sa tu rozčulovala, že čomám s netom 😀
buba..no po takom čase sa vrátiť do práce, no to bude...ja mám na to našťastie ešte čas 🙂
ineska kua sak ja mam z toho normalne upal....to bude hrozne nielen ze rano vstavat ale vobec robotu nasjt 😀 😝 😅 😨
😀 Centík,prelož mi pr. ťa tú vetu z madarčiny do slovenčiny. Ja neviem o čo v nej kráča. 😀
centik • 1d • Dnes o 21:32
tebe mi zas chodia spravy bubba
centik • 1d • Dnes o 21:33
a to stehno to bolo očom?
bubba • 1d • Dnes o 21:36
centik tvojej prvej vete nechapem
centik • 1d • Dnes o 21:37
bubba to bolo po madarsky
ále na skype som ti pisala

no inac ale sme sa tu zisli kolektív .... pracujuce mamičky sa sem tusim uz aj boja pisat 😅