Pracujúce mamičky: Ako zvládate návrat detí do škôlky?
ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime
pekny dnik prajem 😎 😉
dnes boli u nas Smola a hrusky a spievali pesnicku o kozach, a prednou sa spevak pyta ze "mame tu nejake kozy?"
skoro som sa prihlasila 😀 😀 😀 bubba kebyze si tam somnou tak nevaham 😀 😀
by Smola a hrušky čumeli, keby v prvom rade sedel centík s bubbou a keby sa na ich otazku - mame tu nejake kozy - ozvalo - mééé ééé éé éééé 😀
co ty a simasa? akoze mate vacsie kozy? ci viac biele? lebo oni spievali o bielych kozach 😀
ja som stala vpredu aj s mojoou Bibi neviem preco kukol pri tej otazke namna, zeby nieco tusil betar? 😝
centik 😀 😀 😀 😀 😀 urcite si sa hanbila a cela si bola cervena 😀 😀
aninááááááááááááá vylez bo uz aj ja idem 😀
jasné, že len jedna, takých sa viac neurodí 😀
šak ja nemôžem byť v pracujúcich, keď nepracujem 😝
jak nepracujes, ved ta tu celu sobotu neni co furt makaš 😝
a keby len sobotu, minule si o 11tej vecer isla upratovat 😀
Tu sme ! 😀 teda jenna koza je tu, ostatné sa flákajú. Anináááá, kukuk! 😀 😀 😀 Vitaj medzi nami. Ani ja tu nemám čo hladať- ja som len pracujúca. 😀
centík, ja teraz upratujem a poobede sa budem opalovať- ale len zo zadu. 😀 Spredu som už ako čokoláda. 😀 😀 😀 Predsa nemôžem ísť na promócie len tak hocijako. 🙄
Inak včera sme mali dobrý prúser. Kúpili sme bazén v Baumaxe a už som sa tešila , že sa dnes budem opalovať pri bazéne. Tak sme ho vyniesli do záhrady, napumpovali okraje......a debil bazén deravý. Takže super investícia, dnes si musíme kúpiť k nemu aj lepidlo. 😝 😠 😝
manžel hovorí, že asi nie. Už sme ho mali v záhrade, nikto nám nemusí uveriť, že bol už originál deravý. 😠

ci som neni pozvana 😀