Pracujúce mamičky: Ako zvládate návrat detí do škôlky?
ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime
pekny dnik prajem 😎 😉
sia mafia 🙂
tak včera som odpadla a prespala všetky tv programy až do 22h.. no práca a dieťa vyčerpáva 😝 ten špunt je zas naschcipaný, neviete niečo vhodné pre dieťa na nádchu, aby mohol ísť v pondelok do OZ? sa nejak vadíme s manželom, kto s ním bude doma... 😖 ja ho mám za tie tri prebdeté noci dosť 😠
ja si cem tiež zaplávať, len nie je kde 😒
ozaj nechodí sem aj bystričanka? 😉
Bystricanka tu bola asi raz , ale môžeme ju privolať. poprosíme Centíka nech trošku zamééééé-ka. 😀 😀 😀
Neskúšala si nejaké homeopatiká? Na nádchu sa ATB nedávajú, tak ťažko poradiť.
Kifi , nedostali sme lepidlo k bazénu. Tebe dali protekčne. nejak sa moc tešíš na bazén! 😉 Co sa tam bude diať také zaujímavé???????? 😵 😨
caute fesaciiiiiiiii!!!
gween nelep to ja by som to isla hend reklamovat kua taka napalena by som tam sla az by som sa rozplakala a este by mi k novemu aj lepidlo dali 😀 😀 😀 sak uz poznam ako chodim riesit reklamacie ked mam tusaka ze nemam sancu 😀 😀
ianc som strasne rada ze ked pojdeme k tej gween na tu grilovacku tak bude aj kupacka v novom bazeniku 😀 😀 😀 😀 jupíííííí gweeen tak kedy?
Jaj kifike tak dobre, čo som ja vedela. 😀 😀 😀 keď si sa na to taáááááák tešil. 😀
Trúbka bubbka- chceš sa kúpať v novučičkom deravom bazéniku? 😖 Tebe napustíme starú vaňu a môžeš sa kúpkať kolko len sceš. 😀 A kedy- to ja netuším! 😀
gween my sme malej kupili taky maly bazen muchotravku, tak ak by ti to pomohlo a urobilo radost tak sa zastav 😀
Bazén je už opravený a napustený, ďakujem priatelia za ochotu. 😀 😀 😀 Ale taká muchotrávočka by zapadla do našej záhradky. 😀 😀 😀 Kifike- áno, je roztrhnutá tá časť, ktorá sa nafukuje.
kifike 😀 😀 😀
gween o tej muchotravke to si hovorila omne alebo o mejej dcere v zom cervenuckom klobuciku? 😀
Vstávajte!!!!!!! Ja už varím! 😀 😀 😀 Čo ste sa tak rozkecali včera večer, však som to nestíhala čítať. 😀
A Kifike už nie je Kifike- porušil slub! 😠
Ja sa vám ospravedlňujem, nechcem , aby ste sa kvôli mne mali nejaké nezhody medzi sebou. Je to všetko kvôli tej po....fotke. Ja som to tak nemyslela, bolo to trošku inač pochopené.Už radšej držím hubu a krok, aby som nikomu neublížila.
Ja sa vám tiež ospravedlňujem. Zareagoval som tak ako Emka nepredpokladala. Ani ja nechcem aby boli medzi nami nezhody. Podľa mňa sme dobrí kámoši, tak si to nekazme hlúposťami.
Ešte raz sa omlúvam.
S úctou (váš) Kifi
ufff, to som si vydychla, tak sa mi to lubi 😵 😵 😵
a ta fotka bola pekná, gween!
stvura - a to musis ist do tej prace? a co rodina? babky, manzel - nedelite sa o starostlivost? ja si to bez toho neviem predstavit (napr ze necham malu svokre, ked je chora abo tak...ze ju niekto vyzdvihne, ked nestiham atd)
stvura no ja teda este nepracujem ale tiez sa toho vsetkeho obavam ako to bude vyzerat,ale vzdy si poviem,ze ked to zvladaju ine maminy tak preco by som ja mala nie 😀 😀 😀 😀 takze hlavu hore vsetko bude fajn.
1.tu u mna vsetko v poriadku nie je
2.hadam sa z toho vyspim
3.ziadnu fotku som nevidela asi som si nezasluzila
😠

No Gweeni - to nevadí, lepidlo na bazény nie až také drahé. Inak sa čudujem, že ste ho nedostali k bazénu. Ja keď som kupoval pred troma rokmi - tak bolo aj lepidlo.
Inak, aj ja od desiatej napúšťam bazén - juj to bude 😀 😀 😀