Pracujúce mamičky: Ako zvládate návrat detí do škôlky?
ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime
pekny dnik prajem 😎 😉
ja som tak naondena ze sa mi o tom ani vypravat nesce...no nic, idem robit inventuru...a ani to sa mi nesce 😔
ja som si vcera dala po 2,5 roku vylet na korculach, sice len 10 km ale nohy mam zato naondene 😀
to by som chcela aj ja tieto korcule ale ratam ze aj keby som ich mala, tak by mi boli naprd, ako aj ten AB rocket 😀
aj mna bavi korculovanie kua uz tri roky hovorim ze po porode sa to naucim a zacnem cvicit "korculovanim"...dnes vecer sa ideme s jennou doondiat online a potom si ondejte kolko chcete vy oné 😀 😀 😀 😀 júj ako sa dobre citaju take jednoduche linnie aspon nemusim orzmyslat 😵 😵
aj ja pojdem poobede na oné, kupko do oného, do myjavy sa ondiet s onými - s deckámi 😀
kua a ja bazen nemam lebo volaky ony ho dobre schoval 😠 😠
a onééééééééééééééééé (pacho) 😀 😀
pondelnajsia chvilka poezie:
Tak ako sú vaši priatelia dôležitý pre vás, tak ste vy dôležitý pre vašich priateľov.
Priateľ je človek, ktorý vie o vás všetko a stále je vašim priateľom.
Nič, čo chcete povedať, alebo spraviť so svojimi priateľmi neodkladajte na druhý deň. Ráno sa možno zobudíte a váš milovaný tu už nebude.
Priatelia sú tí, ktorí neváhajú byť oporou, nepýtajú slová vďaky a nechú protislužby za svoje činy.
sak hovor ja som zapnuta kua co ??ja sa ondim?ty sa ondis ma neondej lebo ti taku priondiem ze sa z toho poondies 😀 😀
kua milujem slovo ondiat a one daju sa tym nahradit snad vsetky slova v slovnej zasobe 😀 😀 😀

aj ja som naondena dnes nech ma nikto ani neprovokuje,lebo bude hara kiri 😅 😀