Pracujúce mamičky: Ako zvládate návrat detí do škôlky?
ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime
pekny dnik prajem 😎 😉
Vojde mladý týpek do trafiky a pýta sa: " Viete po anglicky teta? "
" No, viem chlapče, viem " odpovedá trafikantka
Týpek na to: " tak mi dajte Marllboro Light "
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a co si zasa mudra kua sak ja viem ze to bol jeden z menej vtipnych vtipov....kifi s apouc...dnes z tych sco som ja dala 😝
jako kifi uz nemoze bez nas ani spat sa este musi prist mrknut na svoje stado 😀 😀 😀 😀
no sak pastiera mame secci spolocneho .ale ja som sa ta pytala na kifiho 😀 😀 😀 sak on je taky peeeeeeeeeekny a doooooobryyyyy aaa este nas aj pasie 😀 😀

sak zacinam nie??? 😀 😀 😀