Pracujúce mamičky: Ako zvládate návrat detí do škôlky?
ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime
pekny dnik prajem 😎 😉
lienocka aj si spomenula dakde ze ake stare idete adpotovat a tak?som nepostrehla 😕
lienocka tak mas doma malu baletku? my teraz fičíme na angeline baleríne 😀 moja megina je uplne zlata ked baletí 😀 😀 😀 strúha tie baletkovské pózy na tych mini nozickach 😀
to je rozpravka - o takej myši angeline - co je posadnutá baletom 😀
cha chááá ze hip hop to si neviem predstavit 😀
sak o to pokoj, mam aj brejkera doma 😀 😀 😀
no nehovor mi dva krat bo ho natocim 😀 a dáááme to na fejsbúúúk 😀
ale nie, na hlave sa este nevie tocit
ale furt sa mrví, robí stojky, poskakuje, kruzi, kokso ten chlapec neobsedi - teda hej, pri notebooku hej 😅
no nemusis mi to natacat ja sm to videla na vlastne oci 😀 😀 😀 a mam to aj na fotke ako je adamko prekoteny hore nohami 😀
ahoj fidka a ako sa citis?ja mam z toho strach 😅 ved ja sa uz neviem ani vyjadrovat 😝

tak vitaj a nic nepytaj 😀