Pracujúce mamičky: Ako zvládate návrat detí do škôlky?
ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime
pekny dnik prajem 😎 😉
centik.. asi je malo pracujucich mam.. resp.. malo pracujucich mam ma pristup na kona 😀
babule, co ste dnes varili. ja este nic, ale nieco musim - aby mal tata veceru, tak poradte
coby nevedela ved pojde za krstnu 😀 😀
ja som dnes robila koprovu omacku a zeleninovu kremovu polievku
no koprovu lubim aj ja, aj muz, ale ja to nemozem. lebo zo smotany a mlieka a syrov ma prehana 😝
to by ma zaujimalo kto ho ako privedie na svet - co ked bude hned rohaté? 😀
z takych rychlych jedál mas - franc. zemiaky, grenadír... a uz ma nic nenapada 😀
alebo je celkom dobry a rychly recept - ked mas údeny bok (v takom vakuovom baleni) dat to na pekac, nakrajat zemaky, kydnut na to fazulu z konzervy (trebars s rajc. pretlakom) a dat to secko piect - mnam
alebo zemiakové placky alebo nejaku cestovinu alebo bryndzove halusky ... jaj to nemozes 😀
az tak sa zas nenudim. boli nam tu merat steny kvoli cenovej ponuke na zateplenie 😝 uz sa na to tesim 🙄
bubba a preco nie? ale fakt! preco?
a tusim si spominala, ze aj vy zateplujete, nie?

a prvááá
ci tu nesutazime? ci ako? 😀