Pracujúce mamičky: Ako zvládate návrat detí do škôlky?
ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime
pekny dnik prajem 😎 😉
no kifi zeregistrovala som sa u TH a normlane ze mi jenna podala hlasenie ako si chlapci v praci lamali hlavu nad tym ze kto to moze byt 😀 😀 😀 😀 😀
ale ak chcete tak mi to kludne mozete v nasej diskusii na FB vysvetlit co to je 😅 😝 😀
jenna, pozor! Nájdi si ty pekne čas a u....i si, lebo budeš mať brušnú koliku. 😀 😀 😀 Centík , a ty vetraj! 😀
Konečně pořádná pohádka 🙂)
Žila, byla v jedné zemi krásná, chytrá a emancipovaná # princezna.
Když jednou seděla ve své nádherné zahradě na břehu potoka,
vyskočila
z potoka žába a řekla jí:
"Jsem princ zakletý zlým čarodějem. Stačil by jediný tvůj
polibek, abych se znovu proměnil v pohledného, urostlého a
elegantního muže. Pak se můžeme vzít a žít šťastně na tvém
zámku s mou matkou. Budeš mě moci milovat, připravovat mně
jídlo, prát moje košile a rodit moje děti. Budeme velmi šťastní."
Tentýž večer si princezna při vychutnávání lehce osmahnutých
žabích stehýnek
ve vinné omáčce pomyslela:
"Tos uhod, blbečku..."

no a de su?