Pracujúce mamičky: Ako zvládate návrat detí do škôlky?
ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime
pekny dnik prajem 😎 😉
kurnik uz piste normalne 😅 sak to sa neda citat, ja som len blondina...
a inac aj mna by zaujimalo, co ta blesk nas..alo, sak tu baby vychvalili tvoju fotku, nahodou to bola pekna spomienka na pekne casy 😝
on sa uraza uz asi preventivne....alebo nech sem ten "kopec ludi" napise - hej, napiste sem, koho tu se.eme chi chiiii
pripadne aj čím konkrétne 😅
mozno to len zle pochopil kedze sme tu chvalu pisali v inom jazyku, hadam neni az taky paranoidny 😝
toto je ubohe dost co ma vcera dana bombarduje drzymi a neskutocnymi ipckami zato ze som si dala fotku ktora sa mi strasne pacila este sem dojde pisat aj blesk rozculeny som myslela ze sa zasmeje a on iba šteka ... 😅 to je teda chlap 😅 😅
asi chcete vsetky blondiny odtialto vyhnat....ale ved ja nemozem byt sama druzina 😀
AkoToMyslíš?
AjTaktoSaMiToPáčiJeToTakéPriehladnejšie............. 😀 😀
CiAniVelmiNie?? 😅 😅 😅
nááááhodou....
S blonckami je sranda.....
Príde blondína do pizzerie,objedná si pizzu a čašnik sa jaj pyta:"Chcete ju pokrajat na 4,či na 6 častí.......?"
a blondína že nie na 4,lebo 6 nezjem....

jaosobnesimyslimzeontosemuzvobecnechodicitattobyboloprotijehozasadam 😀 kuatoboladlhamyslienka 😅