Pracujúce mamičky. Sú tu také?

Ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😃
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada :-S
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime

pekny dnik prajem 😎 😉
frisbee
18. nov 2009
tož aj ja si užívam...sedím s trtáčom a dostala som čaj s vínom na kašeľ 😃 😃 😃 😃
jenna7082
19. nov 2009
odkedy slivka smrdí? mne vonia :-p 😃
jenna7082
19. nov 2009
fris ale ten trtáč a kašel nesúvisia ze? :-N ja neviem, ja nebyvam chora 😃 😃 😃 a toto mi vysvetli....to mas akoze v jednej šáločke čaj a v druhej vino? alebo dokopy? to je už čo za medecína 😃 😃
jenna7082
19. nov 2009
ja poznám len čaj s pálenkou 😃
jenna7082
19. nov 2009
a de stešecia? tu to už vôbec nežije 😃 a ja už idem het 😃 ale vazne 😃

😃
jenna7082
19. nov 2009
ved ja nemožem byt sám družina 😃
jenna7082
19. nov 2009
no tak som si zaftipkovala a mozem ist spat 😃

dobrúúúúúúúúúúúúúúúú x-)
frisbee
20. nov 2009
chudiatko moje jenna opustenáááááááááááááá 😎 😃 ...ja som včera išla spať so sliepkami,no keby som to tušila,že tu budeš ako Robinson,veru by som vyliezla......a ten čajík pijem s vínom dohromady,škorica,med,zázvor...ja tú svińuchu musím poraziť 😃 😃 😃 😃
jenna7082
20. nov 2009
no čo, ved som si pokecala aj sama 😃
centik
20. nov 2009
takto kazit vino.. :-N :-N :-N
bubba
20. nov 2009
ludia toto je jennin navrat 😃 2 dni po sebe a je tuuuuuuuuu 😃
frisbee
20. nov 2009
centik...no to mi chlap schálne kúpil talianske stolné,aby som nemala depku,že kazím nejakú kvalitu 😃 😃 😃 😃
no hurá,aj váš návrat to je,takú dobrú tému opustiť 😃
bubba
20. nov 2009
fris kazda tema ktoru navtevujes ty a tvoja najlepsia kamoska chichotalka a tvoj najlepsi kamos humor je skvelááááá 😃
centik
20. nov 2009
talianske stolne?.... takto kazit caj........
😃 😃 😃 😃
bubba
20. nov 2009
koza 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jenna7082
20. nov 2009
😃 😃 😃 😃 😃
frisbee
20. nov 2009
bubba...sa červenám...lichotníčka.....alebo je to z chlastu?neviem 😃 😃 😃 😃 😃 ..ale zase už som bola aj v témach,kde som sa hádala a bola som hnusná,si nemyslite 😃 😃 😃 😃 ...
...a co ona pije,ta...centík..... 😃 😃 😃...tož toho čaju tam bolo málo 😃 😃 😃 😃 😃
ženy,ja už sa psychicky pripravujem na let do Londýna,nechodím ani na kolotoče,mne je vždy zle...no a predvčerom miladá zahlásila,že nemám byť vyvalená,ale že v Brne je dramatický štart aj pristánie,nejako sa to tam strmo točí nad mestom a prudko to stúpa,a že to je rozklepané menšie lietadlo..kua....11.teho decembra bude nebo nad Brnom pogrckané 😃 😃 😃 😃
jenna7082
20. nov 2009
ti bude z toho blbě že ani tušku nebudeš mat 😃

a tak, nad brnom moze byt 😃 neboooj, frisbee, to dáš. akoze ja sa na kolotoce nemozem ani kukat, nieto do nich ešte nasadnut (autíčka nerátam) ale lietadlom by som chcela raz letiet. sak raz budem. ked budem velká x-) behnem hadam kuknut karneval do Ria abo tak 😃
frisbee
20. nov 2009
no keď som letela poprvý raz,dala som si na letisku panáka bieleho rumu,hahahahaha,než som prišla k lietadlu,bola som 6x na záchode,z rumu nezostalo nič,a keď sme začali klesať z 10.tich km,tak som predýchavala zhlboka ako keď rodia v amerických seriáloch 😎...to bude potupa 😃
jenna,ja tiež iba na autíčka 😃 😃 😃...neboj sa,až budeš veľká,stretneme sa v Riu...oléééééééééé 😃 😃 😃
jenna7082
20. nov 2009
brazília tras sa 😃 😃

olééééééééééééééééééééééééé 😃 😃 😃 😃 😃

(len reku, ako sa tam spozname.....ahaaaa, ty budes tá dáma tancujúca na stole tej najútulnejšej krčmičky hej 😃 )
frisbee
20. nov 2009
ty si tiež musíš zapamätať tie najtemnejšie stránky mojej povahy 😃 😃 😃 😃
jenna7082
20. nov 2009
neblázni, to je jedna z najrozkošnejších stránok tvojej povahy 😃 skoda ze jedenasteho letis do londyna, pozvala by som ta dvanasteho na moju megaoslavu mojej dvaciatky 😃 bubba nechce prist, ze je vraj nespoločenská :-N
frisbee
20. nov 2009
😃 😃 😃 😃 neboj,srdiečko,dvanásteho sa napojím na końa a virtuálne ti potrepem ručičkou z Londýna...ešte by som mohla hulákať z terasy,že jenna má narodeniny,devucha mladá,ale to by ma nejaký Dempsey prišiel zatknúť...no ale zase keby to bol Dempsey,tak by som sa dala 😃 😃 😃 😃
bubba
20. nov 2009
fris ja som letela londyn brno a bolo to v pohode povedz dcere nech ti nebulika kohovadiny,uplne ze v pohode to zvladnes neboooooooj 😎 😎
jenna ja nemozem na tvoju megaoslavu prist secci turanci by boli zomna vyvaleny bo ja cista turanka 😃
friss ja si otebe pamatam len svokru a tancovanie na stole 😃 😃 😃 a "smrdia mi nožky"s tou frazou na perach aj umrieš 😃 😃 😃 😃
jenna7082
20. nov 2009
bubba 😃 😃 😃 😃

ty ale sak prave preto by si mala dojst 😃 ale sak ja nenutim, sak vies....a frisbee, dvanasteho je len oslava (az dozijem), inkriminovaný den je az patnasteho, ale kludne mozes hulakat aj dvanasteho 😃 😃 😃
jenna7082
20. nov 2009
inac aj ja som bola za onoho času do Dempseyho 😃
gween
20. nov 2009
A ja vás kašlem! Čo som nejaký komisár Rex, aby som vás stále naháňala po témach? :-p
frisbee
21. nov 2009
čaute 🙂 ..bubba..no neviem,neviem,pokaždé,keď ju čakám na letisku,skoro nestačia zabrzdiť,už sa im tam stalo,že lietadlo skončilo na poli 😃 a keď nakupujem v Makre,tak sa mi to lietadlo točí nad hlavou...budem grckať 😃 ....to vieš,že s tou frázou skončím aj na smrteĺnej posteli,ovšem mám nový poznatok,v zime mi tak nesmrdia 😃 😃 😃 😃
jenna,tak dobre,15.teho jódlujem z terasy....hau du ju dúúúúúúúúúúúúúúú 😃
zdravím Rexa 😃 😃 😃
sweetberry
21. nov 2009
ahojte snad dnes nepracujete ? 😃
centik
21. nov 2009
ja ked som minule videla v telke Lindu Vespremiovu ci jak sa to pise som sa skoro pocurala..ííiijááááá 😃
viem ze od veci len som si nanu spomenula ked tu pisete o Dempseyovi :-N

dnes som veru nepracovala, kedze neotocim hlavu do lavej strany 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli