Praktické rady pre domácnosť

ankan
15. feb 2009

Poradí niekto ako odstániť pero z koženky alebo knižky na kúpanie? Môj poklad sa dostal na chvíľu k peru a stihla si to označiť 🙂 😀 😀

evgenika
25. aug 2009

Vedel by niekto poradiť ako vybieliť na bielych tričkách, blúzkach zažltnuté fľaky od potu pod pazuchou?

tarina
10. sep 2009

neviete poradit ako teda cim umyt babiku ked je cela popisana od pera??? skusala som len mydlo Lanza a nejaky holandsky sprej na flaky, ale nic. taka pekna nova babika....to bola.... 🙄
a este neviete ci sa da nejako zbavit flaku od laku na nechty? nasa mala si isla nalakovat nechty na nohach a pokvapkala si lakom oblecenie.
ach cim vsetkym nas tie nase decka este prekvapia??? 😅

zitaje
10. sep 2009

Evgenika, ja to riesim zlcovym mydlom z DM.
A ltarina, ak sa da dat dole odlakovacom, nie? 😅 🙂

tarina
24. sep 2009

tak teda odlakovac vobec nezabral a stale neviem co s tou babikou??? ☹

junovka
30. okt 2009

baby ja len pre zaujimavost,zistila som , ze skvrny od atramentu mi krasne vysli aj po pouziti Denk mit Oxi Energy z DM 😉

tictac
31. okt 2009

evgenika, zazloutle uz jedine vybelit savem.

tarina, lihem to dolu nejde?

hasleerka
31. okt 2009

neviem či to tu už niekto spomínal ale moja švagriná si chváli sprej od fy Dedra, objednáva sa to cez katalóg a je to tuším z Čiech ... vraj stačí škvrnu nastriekať nechať zo 3min. a dať do prania ... chcem si to aj ja objednať, tak potom vám napíšem či som spokojná

bzuco
31. okt 2009

sumienka...to mydlo Oceán stojí nejakých 40en....ten prípravok z Amwayu je taký drahý 😝

lul
1. nov 2009

ja som vcera uspesne zvladla boj s cervenym vinom - 2 dni sa flaky mocili v soli. Je potrebne zasolit to hned po vyliati.

grobaroval
14. dec 2009

Čaute baby, prosím poraďte, lebo neviem čo máme robiť,. Kúpili sme byt a teraz keď je už pani odsťahovaná, strašne tam cítiť zápach z cigariet 😠 😠 😠 😠 stále je tam otvorené okno a smrdí to tam ako v nejakej kaviarni.Napáchnuté sú steny a neviem čo by pomohlo.Prosím poraďte, máme malé bábo a mne je na grc, keď tam vojdem nieto ešte malej. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

milocka29
14. dec 2009

vymalovat, jedine to pomoze.

ankan
autor
24. jan 2010

Neviete čím zosvetliť zošednuté (pôvodne biele) prádlo od Arielu pro zim 7? Savo nemôžem dať lebo sú tam aj nejaké obrázky aby to nenarobilo ešte väčšiu škodu.

annouk
17. feb 2010

prosim o radu, s ciernymi koselami som vyprala aj papierovu vreckovku, tie papierove vlakienka su do kosiel uplne zazrate, ako ich odstranim, opatovne preplachnutie nepomohlo, myslim, ze ani valcek na odchlpovanie nepomoze, nemate nejaky osvedceny trik? dakujem!!!!!!

domika007
26. feb 2010

dari226 • Dnes o 09:33
Dcera mi otovrila dva laky a to vsetko sa vylialo na gauc,hned som to skusila dat dole ,ale dnes je to tvrde ,zaschnute takze nepomohlo to.ma niekto s takym skusenost? 😖 ☹

alca85 • 1d • Dnes o 10:41

Škvrny od laku na nechty môžeme odstrániť zmesou z rovnakých dielov liehu a acetónu. Tiež ich môžeme zlikvidovať tak, že látku podložíme bielou handričkou a poklepávame ľahko vatou napustenou odlakovačom, ktorý neobsahuje olej.

to som zobrala z jednej stránky, ale neviem či sa to bude dať urobiť aj na gauči...

danu
26. feb 2010

lela1 • 1d, 17tt • Včera o 16:38
Ahojte,nevie nikekto z vás poradiť ako sa starať a udržiavať gauč z ekokože,prípadne poradiť nejaké prípravky,ďakujem 🙂

dari226
28. feb 2010

ani ja som vela rad nenasla,ten lak mi na tom gauci akurat len stvrdol!

dana_l
21. mar 2010

moze mi niekto poradit ako vyprat kozenu bundu. je biela a nosenim uz nie je taka snehova ako na zaciatku. aj aj vnutrajsok by potreboval vidiet vodu preto nechcem len rady na vycistenie handrickou a pod.

srdecna vdaka

domika007
19. sep 2010

ahojte, chcem sa spytat...chystam sa dat oprat tenisky do pracky, aky program mam zvolit? vdaka za rady 😉

maxi.smile
19. sep 2010

@domika007 já je dávám na klasický program (jako barevné prádlo, pere mi to 1:15 hod) ale hlavně na 40 stupňů...peru je tak roky a nikdy nebyl problém..zrovna včera jsem je prala a jak prokoukly 🙂)

domika007
19. sep 2010

@maxi.smile vdaka, aj som si myslela 😉

ekka
25. okt 2010

moze mi niekto poradit prosim, mala mi dnes popisala stenu ceruzkou a sice mame umyvatelnu stenu neviem to dostat dole, dakujem ☹ ☹ ☹

bambulkabambulkova
6. feb 2011

gauc nam smrdi od cigariet s cim to vycistime??je to kozenka

nanika
7. feb 2011

@ekka skusila si gumu na gumovanie? Mne zisla aj cervena ceruzka...

haanhobe
7. feb 2011

@ekka Slyšela jsem, že je dobré to postříkat lakem na vlasy a utřít, ale ještě jsem nezkoušela.

haruka
20. feb 2011

jak vycistit ve vestavene chladnicce tu odmrazovaci nadobku, trochu nam smrdi

miriam33
6. apr 2011

kto mi poradi?mam penaženku z brusenej kože ako z nej odstranim flaky z oleja? ☹

majka231k
24. júl 2011

neviete mi poradit ako odstarnit dobodany stol od pera v ktorom zostali skvrny od atramuntu?

gabriel01
24. júl 2011

téda @veronika13 to je ale pořádný seznam rad do domácnosti. Děkuji budu se sem vracet 🙂

svetielkoand
25. júl 2011

@annouk lepiacou paskou - priliepanim a odliepanim odstranis v pohode, potom to daj este preplachat do pracky - je to sice trosku pracne ale zabera 😉

monika5565
29. júl 2011

prosím vás baby poradte mi ako vyčistit škvrnu z gauča ktoru mi ieta urobylo zo žehličkou 😢