Praktické vianočné darčeky

tomas97
10. aug 2021

Ahojte, viem, že je ešte "skoro" ale tak pripraveným šťastie praje. Premýšľam sem tam už nad vianocami. Čo si myslíte o praktických vianočných darčekoch?
Nemám rád, keď dostanem vec, ktorá sa mi nehodí napríklad dekorácia do bytu alebo nejaké oblečenie.
Napadla ma myšlienka, že by som tento rok dal rodičom a starým rodičom darčekový koš z drogériou do domácnosti. Jar na riad, hupky, čistič do wc nejaké mydlo, šampón ktorý používajú. Dajme tomu, že okolo 20e by to vyšlo. Nebude to nevhodný darček? Veľmi by mi pomohlo, keby viem, že čo chcú.

simca06022011
10. aug 2021

@tomas97 nahodou byvaju tie caje aj "pitelne" 🙂))

777januska777
10. aug 2021

@tomas97 mňa osobne by zas taky kôš potešil, praktický a zaujímavý a to nemám problém s financiami. Kôš s kozmetikou: šampóny, sprchové gély a neviem aké blbosti teda vôbec nie, keďže také blbosti mi dava kazdy a mam toho plnú špajzu. Ale kôš s čistiacimi prostriedkami to by bolo pre mňa fajn. Ale ako pozerám podľa komentárov tak nie každý by to tak bral.

tomas97
autor
10. aug 2021

@simca06022011 napríklad nie každý má rád zelený alebo čierny čaj. Ten box s hrnčekom takmer vždy obsahuje jedne z týchto alebo nejaký ovocný ktorý napríklad ja nemám rad (pomaranč) ... ALe chuť je subjektívna. Nemožno hodnotiť podľa chuti. Ale doma nám vždy ostal v hanbe čierny čaj.

cajchana
11. aug 2021

Dobra motivacia ako zacat mysliet na sviatky 🙂 Ono uz je tazke teraz vyberat take darceky, ktore aj potesia, aj budu uzitocne a do tretice aj take, ktore dana osoba este nema. Ja to robim tak, ze sa len tak okrajovo opytam, co by koho potesilo, samozrejme nie tyzden pred sviatkami lebo to by bolo napadne. Stretla som sa uz aj s tym, ze sa davaju rozne poukazky, ci uz ku kozmeticke, manikerke a pod. alebo predplatne oblubenych casopisov, knihy 🙂

zuzi_ja
Odpoveď bola odstránená
Zobraz