Pranie tenisiek Air Max v práčke

cora_
11. máj 2021

Ahojte, skúšali ste už niektorá prať Air max 270 v práčke? Sú už dosť zničené a nejdú mi vyčistiť. Iné topánky dávam do pracky na 30 a v pohode, ale o tieto sa celkom bojím, keďže je na podrážke taká tá “vzduchová bublina”
Vopred ďakujem 😊

lenkamatkova
11. máj 2021

air maxi by som tam asi nedávala, ja som čistila s kefou a vodou vo vedierku kde som mala trošku pracieho prostriedku

kittykat22
11. máj 2021

@cora_ ja som vsetky topanky v pracke znicila. Neviem ako sa mi to vzdy poradilo. Uz cistim vzdy v umyvadle s malou kefkou a cifom.

hettinka
11. máj 2021

@cora_ skus čistiť zubnou kefkou a pastou na zuby. Najlepšie bieliacou. Fakt, nerobím si srandu 😉 A textilné časti penou na holenie. Nastriekať, nechať pôsobiť a vyčistiť.
Ja perím v práčke len bežecké adidasy.

simca06022011
11. máj 2021

Ja periem v pracke vsetky tenisky, aj dcerine hocijake poltopanky okolo domu :D periem na jemnom programe, a zmykanie davam na najslabsie,alebo vobec (podla toho kolko je tam "textilnej" obuvy. S nike teniskami sa mi ale stalo, ze mi ostal pár 4 kusovy (ale mam obavu ze som omylom dala vyssiu teplotu). No je to na tebe. BIele podrazky a pod napr. vyborne vycisti aj cif. O pene na holenie som tiez pocula :D ale teraz nemam tento problem, drahe topanky mam odlozene na povale a to co nosim, smarim do pracky :D
https://sizeer.sk/ako-cistit-air-maxy
Inak s tou bublinou by sa co mohlo stat v pracke??

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
natassha1
11. máj 2021

neviem, ja som air maxi normalne prala v pracke na 30 a nikdy sa im veru nic nestalo. nam sa podla mna ani co. ak ak sa moc bojis, tak potom sjus zubnu pastu na kefku, ta je super na tenisky

elizabet173
11. máj 2021

@cora_ tiez periem v pracke vsetky tenisky, nikdy sa ziadnym nie nestalo. Nizsia teplota, setrny program a nizka intenzita odstredovania.

cora_
autor
11. máj 2021

@simca06022011 ďakujem moc 😊 počula som od niekoho, že sa mu to odlepilo v práčke a nabrala sa tam voda 😅

cora_
autor
11. máj 2021

@viestta ani mne sa zatiaľ žiadne nezničili, prala som take ako Adidas NMD, superstary, vansy, Air Force.. a úplne v pohode, ale tieto tam majú tú vzduchovú bublinu a bojím sa, že sa to odlepí alebo sa tam nejako dostane voda

cora_
autor
11. máj 2021

@natassha1 tú zubnú pastu som skúšala už u viacerych topánok a väčšinou to moc nepomohlo :/

cora_
autor
11. máj 2021

@elizabet173 keby sú to normálne látkové obyčajne tenisky tak s tým nemám problém, ale bojím sa že sa do tej vzduchovej bubliny dostane voda alebo sa to odlepí:/

desore
13. máj 2021

@cora_ Syn ma biele Air Max 270, periem na 30C v pracke. Ina moznost nie je, 11 rocny pobeha v nich kade, tade. Tento tyzden v nich hral vybijanu na skolkom ihrisku 🙄.