Práve sa narodilo na Modrykonik.sk

martinjasen
13. aug 2012

Ak sa vám, alebo niekomu v okolí narodilo dieťa možete svoju radosť zdieľať so všetkými mamičkami na Modykonik.sk. Stači ak pridáte fotografiu novorodeniatka s blahoželaním, vašimi pocitmi z narodenia, alebo len meno a dátum do tejto témy. My túto fotku aj s blahoželaním zverejníme na našej facebookove stránke - www.facebook.com/Modrykonik.sk , kde sa bude táto šťastná novina šíriť ďalej.

Chceme, aby sa z Modreho koníka do sveta šírila tákáto šťastná atmosféra. 🙂

Poznámka: Zverejnením fotografie v tejto téme súhlasite s jej uverejnením na našej facebookovej stránke - www.facebook.com/Modrykonik.sk .

zumbadance
13. aug 2012

to je pekne.tesim sa na babetka.. 😉

lussy23
13. aug 2012

ja sa tiež teším

lucka1987
21. aug 2012

😵 tak toto je super napad .. palec hore

iviatko
10. okt 2012

Dna 28.9 2012 o 14:45 sa nam narodil Petrik, vytuzeny syncek a bracek. Po vsetkom, co sme si s manzelom zazili je toto ako zazrak a sme velmi stastni 🙂

/keby nebolo MK ani by som si neuvedomila, ze to, co pocitujem, su prave kontrakcie, som rada, ze som bola online od privolania sanitky az do porodu a baby ma povzdbudzovali... Dakujem oktobrovky! /

porinka
12. okt 2012

10. augusta 2012 sa nám narodila zázrak menom Simonka, vytúžené dieťaťko a sestrička pre troch anjelikov v nebíčku. Všetci Ťa moc ľúbime a držíme Ti palce na tomto svete!!!! 😀

aikibaba
14. okt 2012

Gratulujem aj moj syn sa narodil presne v tento den ale pred tromi rokmi.Je to zlaty chlapcek a robi nam radost.Drzte sa a uzivajte si.