Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

neumisa
19. okt 2010

@erikasadek 3 roky na dovolenku 😀 😀 😀 😀 😀 mě picne 😀 😀 😀 😀

erikasadek
19. okt 2010

posledna perla na dnes zasmejete sa urcite ako ja;. 😀 😀 😀

vidim,ze mnohi ani nemate sajnu coje HDnato nestaci mat iba full HD tvale treba mat aj digitalne programy ktore vysielaju hd a mat zaplatene,cez obycajnu antenu tazko bude krasny cisty obraz, plazma nic novena svete ta tu uz j eroky, my mame LCD obe full HD, NAJNOVSI COMAME je HD 3D tv to je krasa kukataj nato musi byt vysielany program v 3d,ale aj ked nevysielaju da sapozerat 3d ak j eprogram hd je lepsi, MAME AJ DVD 3D superpozeranie staci mat blue ray disc, jedny 3d okuliare stoja 70libier tuna k tv boli jedny k dvd 2, najlepsi je LED TV , tuna uz davno sa v predajnach kockate tv nepredavaju odkedy prisli plazmy, jedine takdakde v bazare mozno asiaj topochybujem,

tak co mate sajnu??? hihihih

erikasadek
19. okt 2010

@neumisa 😀 😀 😀 😀 😀 co narobis niektorymi ludmi nic... ked raz nerozumie tak nerozumie. 😀 😀

neumisa
19. okt 2010

@erikasadek tak až doteď jsem si myslela, že mi to manžel pracující v oboru vysvětlil, ale vidím, že asi špatně ... 😀 😀 😀 😀 tohle mu dám večer přečíst, ať se taky poučí 😀 😀 😀 😀

eaka
19. okt 2010

"chceme sy tiez zobrat uver"

erikasadek
19. okt 2010

@neumisa ten to tak dokonale vysvetlil... ze ani prirucky nikomu netreba 😀 😀
@eaka to snad nie 😀 😢 😝

berenika39
19. okt 2010

aby sa my dobre spalo.

dusanab
19. okt 2010

@berenika39 majestátny plurál? 😀 😀

som zrobila svoju prvu....

berenika39
19. okt 2010

@dusanab asi, vidíš, to mě nenapadlo🙂
a ted jsem viděla inzerát:
😝 pokud nebudete mýt zájem..... 😝

dusanab
19. okt 2010

ak budete hladné, kúpte si Chutné dievčenské tričko 😀
Inak je sranda že tu nemáme mužov, že? Chlapi, kde ste? Čo neviete po slovensky/česky??????

jasmia
19. okt 2010

Právě jsem se na FB zděsila, moje 11ti letá dcera napsala: "Všechno nejlepší strícu", asi zítra dostane přednášku 😀 😀 .

dusanab
20. okt 2010

leták Lidl - strašideľne nízke ceny, strašideľné recepty, rohlíky 🙄
jasmia už si poučila? 🙂

benne
20. okt 2010

@dusanab ešteže k nám letáky nenosia 😀 😀

jasmia
20. okt 2010

@dusanab poučila, převrátila oči v sloup a prohlásila, že na gramatiku se na FB nejede 😠 😠 , tak za to vyfasovala diktát. 😀 .

monkula
20. okt 2010

@jasmia ty si ma ale rozosmiala.. to sú tresty.. a jdi si napsat diktát, super..
Dala si jej aj slovo strýcu? 😀

atinka22
21. okt 2010

Včera som si na MK čítala nejaký príspevok a len zopár slov z neho: pomali, sme boli prekvapený, vivinulo... 😲 moja mama by povedala, že má vypálené oči, i ja som mala taký pocit...

dusanab
21. okt 2010

oblečenie na vonok

jasmia
21. okt 2010

@monkula dala a napsala ho správně, dnes mi však v sms napsala. " jebu do Březí" 😀 😀 😀 .

benne
22. okt 2010

Kupim taketo kamienkove štipce, aj vadšie.

winona24
22. okt 2010

kolegyňa môjho muža mu do mailu napísala "BLYŽŠIE" 😨 😨 😀 😀 😀

dusanab
22. okt 2010

baby no krásna slovenčina.... 🙄

ako poviez
zákazníkovy

monkula
22. okt 2010

@jasmia 😀 😀 😀

dusanab
22. okt 2010

čaute babi
z človekom
vynde

blovitc120
22. okt 2010

@dusanab kde ty chodíš na tie perly 😀?

dusanab
22. okt 2010

@blovitc120 študujem MK 😀 😀

dusanab
22. okt 2010

a budeme čoskoro tehotný
My teda jeste kojime

jasmia
22. okt 2010

Opět z FB: " proč ho pustili když bilo pravdě podobný že to je von ten ůnosce aš to udělá znova tak se budou všichni divit"

monkula
23. okt 2010

včera som čítala jednu manželovu pracovnú SMS-ku... okrem slov bi namiesto by ma dojalo slovo neska, to má byť dneska 😀 😀 😀 a aj to dneska je nespisovné 😀

blovitc120
23. okt 2010

@monkula neska 😀. ja že o káve je reč 😀

monkula
23. okt 2010

@blovitc120 aj ja som najprv myslela, že je reč o káve... ale nejako mi to tam nesedelo... 😀