Prečo chodí za mnou pes?

jena555
4. nov 2015

ahojte baby som v zahranici a moja znama ma joksira no bola som s nim par krat vonku .. a teraz prespavam u nej lebo muz je na sluzobke.. a tak ju chodim vencit .. kedze sa kamoska stara o dieta .. no ten pes stale chodi za mnou dokonca aj rano pride ku mne a vsade kde som ten pes ide za mnou .. no aj na wc ma caka pred dverami uz sa bojim no neviem co to moze byt .. trva to uz 5 dni . ? mam sa bat alebo ako ? dakujem vam velmi pekne za odpovede ..... pekny vecer .. 😢 😖 😒

pribinak
4. nov 2015

ano, zacni sa bat, chysta sa ta zjest! najskor ta bude takto prenasledovat, potom ta bude hypnotizovat a nakoniec ta zozere!
mas to spocitane ;(((

monicm
4. nov 2015

To myslíš vážne túto otázku? Tebe naozaj príde zvláštne, že pes, s ktorým teraz bývaš a bola si ho venčíť chodí za tebou? Veď hádam je tam aj majiteľka toho psa, tak sa jej spýtaj, či je to normálne a nie nás, čo ho vôbec nepoznáme

mihula
4. nov 2015

asi sa haras.

gagik
4. nov 2015

Keby sme tu zalozili hitparadu najdebilnejsich tem, tak tato by bola horuci kandidat na prve miesto.

eviq
4. nov 2015

Jednoznačne by si sa mala začať báť. Taky yorkshire to je iný predátor.

bonaqa2013
4. nov 2015

nemáš vo vrecku klobásu?

lyzzy
4. nov 2015

Asi sa mu páčis viac ako jeho panička.....adoptuj si ho.Kamarátka bude mať o problém menej.

slnecnica174
4. nov 2015

No fakt mala by tu byt taka rubrika ,,najpriblbnutejsia otazka tyzdna,, len tak pre relax a na zasmiatie 😀 Tento tyzden by ju ale vyhrala ta, co sa tu pyta, kolko mesiacov ma jej syn 😀

gladys_07
4. nov 2015

spytala som sa kariet, v minulom zivote ste boli ty a hafan manzelia, mali ste byt spolu aj v tomto zivote, ale pri reinkarnacii sa to pokafralo a on sa vratil na tento svet ako yorkshir. Ale miluje ta, aj ked nechape preco, je to predsa len pes. Preto ani ziadny tvoj vztah v tomto zivote nevyjde, stale budes hladat svojho manzela. Snad v buducom zivote, sorry...

margotka112
5. nov 2015

Je to pes alebo fenka? Ak fenka spýtaj sa kedy sa naposledy hárala,pravdepodobne tak 3-4 mesiace.
Aj naša to robí po takomto čase a trvá to približne 2 -3 týždne. Zameria sa na jedného z nás a nejde sa jej zbaviť. Kade sa pohne tam ide za ním. To má obdobie ked by mala mať šteniatka,tak sa stará o dáku osobu. No ak je to pes. Tak pravdepodobne z teba cíti klud a pohodu,a je rád v tvojej spoločnosti,a kedže naň panička nemá tolko času kedže sa stará o dieťa,tak si našiel náhradu 🙂

elis1985
5. nov 2015
Používateľ elis1985 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od elis1985.

sa mu pacis 🙂

l3yla
5. nov 2015

😀 😀 😀

maly_konik
5. nov 2015

to je inak zvláštne. Mne minule cez obed vletela cez okno do kuchyne lienka a v noci bola v spálni. A aby toho nebolo málo, tak včera som ju našla v aute. Áno, určite to bola tá istá!!

gladys_07 pozrieš, prosím, do kariet, či aj ja nie som obeťou spackanej reinkarnácie???

( 😀 😀 😀 😀 😀 😀)

caoli
5. nov 2015

coze je to 5 dni… za mnou chodi nasa fenka uz 5 rokov… aj na zachod, aj do kupelne a dokonca aj do postele…….. a niekedy mi dokonca olizne ucho alebo nos. co si mam o tom mysliet, mam sa bat ci nie je na baby? lebo by som sa nechcela dotknut jej citov, tym ze by som jej dala najavo, ze ja nie som inak orientovana
😀 😀 😀

natuska87
6. nov 2015

taky yorkshir by Ta mohol zabit...Keby sa Ti dostal do jogurtu a zabehol Ti v krku!

mamulka211
6. nov 2015

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hehehehe, dnes to je fakt super den, pred chvilou tema, Co to moze byt, kde mala autorka sexualny vztyk 😀 😀 😀 😀 , teraz kohosi prenasleduje yorksir. aj ja mam yorksira a tiez za mnou vsade chodi, lebo to je jeho povaha, je to taky maly otravnik, patri medzi najpritulnejsie plemeno psov a s tym jogurtom je to zabita odpoved... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maylorka
11. mar 2018

Ahoj...obdivujem ľudí, ktorí ti píšu tu kopu nezmyslov. Respekt, že si tému ešte nevymazala 🙂 ...pravdu? Aj mne vadí, že psy nonstop chodia za polovickou....nonstop...pohneme sa v posteli už dupocu po podlahe...bez ohľadu na to, že je skoro ráno. Ale čo robiť? Asi nič....proste sú naviazaní....