Prečo mi po rasta copíkoch vypadali vlasy?

evinkakub
3. sep 2020

Ahojte. Volakedy som si dala robit rasta copanky, taký afro uces...
Hrozne mi po nich vypadali vlasy. Chcela by som ich znovu, ale nie za takú cenu, ze znovu prídem o polku vlasov. Natrafila som len na zlú kadernicku, alebo je to daň za pár týždňové afro na hlave? Vďaka za každu radu a skusenosti. Prípadne odporúčania.dakujem

sona96
3. sep 2020

@evinkakub a určite vieš že ti po nich vypadlo viac vlasov? Nemôže byť, že si si len po ich rozobrati vycelasa všetky vlasy, ktoré ti vypadli za ten čas, čo si ich mala zapletené, miesto toho, aby ti vypadávali postupne?

valika67
3. sep 2020

aj mojej dcere po nich vypadali chumace vlasov. ked sme davali dole az som sa zlakla

evinkakub
autor
3. sep 2020

@valika67 ja som plakala, ked sme to rozplietli.

evinkakub
autor
3. sep 2020

@sona96 ahoj. Viem to urcite. Padali extrémne este vela dní...

tinqua
3. sep 2020

@evinkakub vlasy ti drzia pokope spletene, ale kazdy den umiera kopa vlasov, ktore postupne vypadavaju...ked to po mesiaci rozpleties ide dole vsetko naraz a plus ich mas este zlamane, mechanicky znicene...nie, nie je to kadernickou

simca06022011
3. sep 2020

OStali ti plesiny? lebo to mohli byt fakt vlasy vypadane za mesiac.. zachytene vo vrokococh. Pripadne pri nesetrnom rozoberani vypadali. Ale vlasy pri nadrabani, umelych vlasov a ano aj vrkococh vypadavaju viac ak su jemne, tie umele vlasy su tazke a zatazi to korienok... sestre vypadali pri prelzovani, kompletne sa musela dat vystrihat... ale jej po par tyzdnov ostal kolkokrat pramen v ruke aj s nejakymi jej vlasmi. Neviem ci ti davali do vrkocov aj umele vlasy, cize je to hypoteza... a vzdy zalezi aj na sikovnosti kadernika samozrejme.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simca06022011
3. sep 2020

@viestta a inak aj upravou.. lebo tie copiky sa potahaju, prehadzuju, pripadne aj umyvaju.. a ten tah na korienky sposobil to ze to pustilo.. po rozpleteni vypadli .. nuz...

kittykat22
3. sep 2020

@evinkakub mozno by stalo za to, skusit si aplikovat pocas copikovej sezony napriklad tonikum na vlasy, alebo pouzivat sampon proti vypadavaniu vlasov. Brat vitaminy na vlasy mozno 🤷‍♀️ Celkovo sa venovat viac starostlivosti v obdobi copikov a po ich rozpleteni. Ja si tiez myslim, ze to bude z toho zapletenia, a nie z toho ze by si to mala zle spravene. Vlasy su namahane a tahane, a urcite im zapletene copiky 24/7 neprospievaju.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tomikejt
3. sep 2020

Už niekoľko rokov si dvakrát ročne pletiem afro copiky a je pravda ze po rozpleteni sa zdá ze vypadlo veľa vlasov, ale to sú vlasy ktoré by vypadli aj tak, len ich ten copik drží až pokiaľ sa nerozpletie. Po rozpleteni sú vlasy oslabené, ale vždy sa mi po pár týždňoch starostlivosti dajú dokopy. Ak máš pocit ze naozaj išla dole hustota, potom to môže byť slabými korienkami a v takom prípade by som neodporúčala afro copiky

evinkakub
autor
3. sep 2020

Dakujem baby.