Prečo odrazu každý hejtuje Simonu a jej stand-up?

betka233
12. mar 2023

Caute, vsimla som si v poslednej dobe kade tade na forach dost hejtov na Simonu, asi je to odkedy maju relaciu na Exprese, skoro nikomu sa to nepaci. Podla mna sa ani nijako nezmenila, robi to ako predtym... alebo mi nieco uslo? 🙈 lebo predtym sa na nej kazdy chichotal aka je skvela, a zrazu otocka, nerozumiem tomu...

kvetinka75
13. mar 2023

mne sa nikdy nepáčila. Taká vulgárna mi príde. Odrádza ma to.

tiezjedna
13. mar 2023

@betka233 mne príde skvelá stále. Jej humor je pre ľudí, ktorí majú trochu nadhľad, nie sú vzťahovační a rozumejú slovu sarkazmus👍 Osobne si myslím, že nepatrí do širokého éteru s nejakou reláciou, mala by sa držať klubových záležitostí👍

kvetinka75
13. mar 2023

@tiezjedna ja mám teda nadhľad a nie som vzťahovačná ale vtipné mi to vôbec nepríde. Celé jej vystupovanie je také hrubé, arogantné, vulgárne, silené. Je žena, ale od ženy má veľmi ďaleko. Vôbec mi nepripadá ako žena, žensky.

tiezjedna
13. mar 2023

@kvetinka75 trúfam si povedať, že ak to vnímaš tak ako si popísala, tak okolo nadhľadu si ani nebežala😉 Ale to je v poriadku, každému sa páči niečo iné. Ja napríklad totálne neznášam Bičana. Nič trápnejšie som chodiť po svete nepočula.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kvetinka75
13. mar 2023

@tiezjedna tak v tom sa mýliš. To že mi niekto príde vulgárny, neznamená, že nemám nadhľad. Banášová má podobný humor a tá mi nevadí. Síce mi už lezie na nervy, ale to iba z dôvodu, že ju človek vidí stále a všade ale jej humor a vystupovanie pôsobí úplne inak ako Simonine.

tiezjedna
13. mar 2023

@kvetinka75 tak Adele je vtipna, ale nie je komička. To je dosť zásadný rozdiel. Je primarne moderátorka, to ju živí, takze si nemôže dovoliť pustiť “hubu” na špacír, na rozdiel od Simony…

kvetinka75
13. mar 2023

@tiezjedna lenže aj keď si pustíš hubu na špacír, dá sa to robiť ,,inteligentnejšie,,. Tak, aby to nepôsobilo vulgárne a bolo to vkusné. A nie ako z 5tej cenovej. Myšlienky majú hlavu a pätu - niektoré, ale tá prezentácia, čistá katastrofa. To, že je niekto komik, neznamená, že musí byť vulgárny. Inak celkovo mi stand up nesedí. A to z dôvodu, že mi to pripadá všetko také silené a niektoré vystúpenia vyslovene sprosté.

timilv
13. mar 2023

@betka233 my sme ju raz mali na akcii v práci (cca 2-3 roky dozadu) a niekoho tak arogantného som už dávno nestretla. Pred vystúpením tam nabehla v 8XL teplákoch a čakala že jej tam všetci budú skákať okolo zadku. Keď to tak nebolo, ofučane odišla a vrátila sa až v čase keď mala vystupovať
Mali sme tam na akciách viacero "celebrít" ale táto sa teda predviedla tak, že nikto potom z toho jej vystúpenia nemal dobrý pocit a viac sme ju nevolali...

limoncino
13. mar 2023

Ja som počula asi minútu z jej vystúpenia a stačilo mi. A okrem toho je mi nesympaticka.
Mám rada Silné reči, hlavne Zitrona a rada chodím na ich vystúpenia, ale pokiaľ je tam ona strácam záujem.
Ak má pocit, že je vtipné ak vystúpením plným vulgarizmov zhodí chudé ženy lebo ona nie je tak je niečo zle.

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
a_adamcova
13. mar 2023

Mňa skôr pobavilo to, ako ju tu každý značkuje pojmami arogantná, drzá, protivná ... a zároveň nezabudnete pripomenúť aká je tučná, mala by jesť viac šalátu, namiesto stand-upu by mala cvičiť a že chodí v 8XL teplákoch :D :D Lebo toto už nie je drzé, arogantné ani protivné, že áno :D
Ja si myslím, že to bude skôr tým, že je žena, a väčšina žien dokáže druhú ženu len zhadzovať, kritizovať, a ohovárať 🙂

kvetinka75
13. mar 2023

@a_adamcova mne je jedno ako vyzerá. Ja nehodnotím jej vzhľad, ale vystupovanie. A to je dosť drzé a arogantné. Humor môže mať dobrý ale ak ako osoba pôsobí arogantne, hrubo, vulgárne, nebudem ju počúvať. Je veľa ľudí, ktorí sú vtipní ale vedia to podať normálnym spôsobom. Nie sú arogantní, vulgárny. Mne veľmi vadia tie vulgarizmy. Nemám osobnú skúsenosť so Simonou ale pár mojich známych sa s ňou stretlo osobne a väčšina z nich potvrdila, že tá arogancia a namyslenosť z nej len tak sršala. Človek môže mať dobrý humor ale ak nemá vystupovanie, čo mňa osobne dosť odrádza, tak ľudia ho vyhľadávať nebudú. Je jedno humor a druhé vystupovanie.

kvetinka75
13. mar 2023

@a_adamcova a ešte jedna vec. Ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva. Ak niekto dokola kritizuje chudé ä myslím si, že je to preto, že sama má od nich ďaleko) nemôže čakať rešpekt od druhých - chudých. Dá sa to podať humorne a elegantne, tak, aby to tie ženy neurazilo, ale to by ona musela vedieť.

apolka77
13. mar 2023

@kvetinka75 byť komikom a robiť stand Up sú dve rozdielne veci .
Stand Up sa práve tym charakterizuje je to proste taký styl kde sú akceptované nadávky či vulgarizmy...mne to práve kvôli tomuto tiež moc nesedí...do klubu keď ma človek už niečo v sebe možno ...preto Simona podľa mňa spravila trochu chybu že sa moc ukazuje v tv... napr.v tej relácii" silná zostava" kde zvykla na začiatku byť nebola moc prínosná lebo to fakt boli dosť ťažké témy a nehodilo sa to tam aj ona tam pôsobila veľmi neisto...a nemala NATO komentovať tu problematiku...ona by sa vyslovene mala držať klubov.
Ja ako proti nej nič nemám ti hejteri by si tiez mohli nasadiť vlastne zrkadlo ...kritizujú že je hrubá (stand Up je o tom) pritom ju sami znesú pod zem len zato že je veľká a nie každému sympatická ...ták je to potom 1:1ja len dúfam že nečíta čo o nej ľudia píšu lebo to rovno sa človek môže ísť obesiť...aký sú ľudia zlý a vidieť to aj tu v tejto diskusii..

kvetinka75
13. mar 2023

@apolka77 tak ak sa človek nejako prezentuje a je verejne známy, tak musí rátať s tým, že nie každému sadne a že bude mať aj negatívne ohlasy. Taký človek by mal byť otrlý voči názorom ostatných. Ja som ju skôr počula, ako videla, takže názor som si spravila iba na základe toho, ako sa prezentovala. Až neskôr som ju videla a a ko som už písala, mne je jedno ako vyzerá, aj keby mala 300 kg. Ja jej humor hodnotím na základe toho, ako na mňa pôsobí jej hovorené slovo a nie výzor.

margaretka
13. mar 2023

co sa tyka tejto realcie pride mi to uplne trapne,ani nie humorne, akoby suchy humor za kazdu cenu,pouzivaju aj rozne vtipy akoze to je u nich tak doma, no neviem. zvolili zvlastny scenar a proste sa to uz vonkoncom nehodi na poludnie .

apolka77
13. mar 2023

@kvetinka75 lenže sa viac krát opakujes a evidentne si nepochopila že Stand Up nie je to isté ako humorista alebo komik ...je to iný štýl..kde je akceptované to čo práve sa tebe nepáči...

kvetinka75
13. mar 2023

@apolka77 pochopila som. Ale zakladateľka sa pýta, prečo toľko ľudí hejtuje Simonu. ja som napísala, čo sa mne na nej nepáči. Nemusím veľmi stand up, ale sú stand up-ici. alebo ako ich nazvať, ktorých počúvam, pretože sa počúvať dajú. A v tom je ten rozdiel. Vedia to tak podať, že sa človek na tom zabaví.

monuska112
13. mar 2023

jezis kolko hejtov na simonu, simona je super, nahodou mam pocit ze si robi srandu tak sama zo seba a vlastneho tela, vlastne traumy obcas obracia na vtip - co sa niekomu nemusi pacit ale je to jej volba. este som nikdy nevidela zeby ponizovala ludi. kde akoze ponizuje ludi??? ked gulik hovoril o tlstych ludoch jak sa trasie zem ked sa blizia k autobusu to neni ponizovanie ludi? simona je super a ani som nevedela ze sa na nu vali taka sprcha hejtov. sa mozte hanbit niektore, same nic vtipne nepoviete len zdr.bavate ostatnych ludi co sa snazia pobavit svet, a dari sa im to.
relaciu na exprese nepoznam.

apolka77
13. mar 2023

@monuska112 ja tiež čumim že ponižuje ľudí 😂 alebo že je drzá a arogantná 😂 ...
Keby ľudia tušili že napr . Vztahovacnost a strata zmyslu pre humor je krásna cesta ako sa dopracovať k uzkostiam, depresii a následne demencii a alzhemera asi by prehodnotili svoj postoj 🙃💃

laurita285
13. mar 2023

@apolka77 Ja som napríklad obrovský fanúšik stand upu, bola som dokonca na šou od Chris Rock alebo od Rogana, Louis CK, zároveň poznám aj našu scénu a môžem povedať, že Simona je akurát tak nevzdelaná a povrchná osoba, ktorá sa snaží osloviť dav chlebovými témami to nazvime.

Napriek tomu, že si vybrala takéto primitívne témy nie je inteligenčne schopná ich spracovať tak aby boli vtipné, alebo dajme tomu, že niekomu to vtipné je ale potom tu ešte stále zostáva problém, že je neskutočne arogantná, povrchná a namyslená, pri tom povedzme si narovinu, nemá byť moc načo.
Určite sa aj tam hore na Kysuciach za ňu hanbia, že akú vizitku im robí kedže sa tým dosť často chváli.

kvetinka75
13. mar 2023

@laurita285 presne si to vystihla

apolka77
13. mar 2023

@laurita285 tak ja som ju osobne nestretla aby som mohla tvrdiť že je namyslená alebo arogantná , ale dobre...

laurita285
13. mar 2023

@apolka77 My sme ju bohužiaľ tiež zažili na firemke, tam sa doslova tvárila ako primadona a zástupca HR z nej mal hlavu v smútku, niečo na štýl ako keď si americká hviezda chystá turné a spisuje si aké má požiadavky 😂 ona tam prišla ako veľká voda a nič sa jej nepozdávalo.
(Mali sme aj omnoho väčšie hviezdy na večierkoch a nik sa nesprával tak nevhodne a arogantne ako ona, fakt.)

mondolina
13. mar 2023

každý ju neznáša, ale má vypredané vystúpenia, tak čo ja viem🙈
nemôže sa páčiť všetkým, to je pravda.

tiezjedna
13. mar 2023

@laurita285 tak povaha je druhá vec...

tiezjedna
13. mar 2023

@mondolina tak, presne... On úspech býva často po zásluhe potrestaný😉

ropucha6
13. mar 2023

Fora nesledujem, relaciu nepocuvam ani ju cielene nevyhladavam. Ale stale si ju rada vypocujem na standupe.