Prečo reagujete na vymyslené témy?

22. dec 2022

Preco reagujete na ocividne vymyslene temy a povzbudzujeye nicky zalozene 12/2022? To sa asi ani neda pochopit.

dskjhfdlkdjhl
22. dec 2022

Mozno preto, aby mohla vznikut tato, tiez nezmyselna, diskusia😉 V kazdom pripade, nech si kazdy reaguje na co chce, nie?

autor
22. dec 2022

@dskjhfdlkdjhl Ak ti nevadi, ze povzbudzujes vnik dalsich takych tem...

zojazoja
22. dec 2022

Náhodou téma Rómovia v našom kostole je s nickom založeným 10/2022☺️🙃

amelia1234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninka297
22. dec 2022

a ty si sa najskor zaregistrovala a cakala spon dva roky a az potom uverejnila diskusiu? 🤦‍♀️ ach

autor
22. dec 2022

Pocujte, bola akcia na sim karty? Odkial sa tie nikky beru?

dskjhfdlkdjhl
22. dec 2022

A ved je sloboda slova, ci Ty citis potrebu to tu moderovat?

autor
22. dec 2022

@dskjhfdlkdjhl Nechcem citat poplasne spravy, nechutnosti a podobne veci.

dskjhfdlkdjhl
22. dec 2022

Ved nemusis citat, mozes to vypnut a venovat sa niecomu inemu, ked ti to vadi.

autor
22. dec 2022

@dskjhfdlkdjhl Logicky ked otvaram temu, neviem co tam bude.

viestta
22. dec 2022

Ked ju otvoríš a zistíš, že ťa to nezaujíma tak ju zavrieš. Nie je to zlozity proces, ľahko si zapamatas

euka210
22. dec 2022
autor
22. dec 2022

@viestta nechutna tema, ktoru uz admin vymazal, by tu nemusela byt keby ste nereagovali na vsetko co vidite. Niekefy zatvorit nestaci.

viestta
22. dec 2022

Vidíš a ja ani neviem na com sa rozcujes.

niekto2hy
22. dec 2022

Myslis zatvorit dvere,aby nebol prievan?

michu_
22. dec 2022

..lebo je to niekedy celkom sranda ;D

miadi
23. dec 2022

Ale Ved aj tvoja tema vyzera , ze sa Niekto nudi. A si rada ze ti tu pišeme. Ja sa zas cudujem ze toto bolo nutne sa pytat anonymne. Na tvojej teme nie je nic citlive ani nic urazlive sa neda odpisat.

gertrudaosem
23. dec 2022

Zmeň to

rusalinka
23. dec 2022

Inak... ja si myslím, že celkom dobrá otázka, celkom na zamyslenie.. Je to pravda. Keby títo trollovia nedostali svoju dávku odpovedí, tak by ich to prestali baviť. Lenže ak sem niekto príde s úmyslom pobaviť sa, tu na MK je to miliónpercentná istota, že sa niekto chytí a odpíše. Vždy vždy vždy....
Na túto otázku som odpovedala, lebo ju nepovažujem za vymyslenú, srdcedrásajúcu príhodu 🙂

komplikovana
23. dec 2022

ja len nechapem, preco sa povazuje novo vytvoreny nick na koni, hned za trola. Ci je tema vymyslena alebo nie, velmi neriesim. Kazdy si moze pisat co chce. A ja si zas vyberam, co precitam a co nie.

kvetinka75
23. dec 2022

autor - tak otvor, zisti a keď ti lezie na nervy, zatvor