Prečo sa konkrétne nicky objavujú skoro v každej téme?

tibor79
21. feb 2024

Len čisto zo zvedavosti. Prečo niektoré z vás ( konkrétne) nicky sa objavujú skoro v každej téme? Je to altruizmus, nuda, příliš veľa voľneho času, subjektívne riešenie nejakého osobného problému, alebo? Som tu minimálne, ale ak.... Vždy tí istí.... Nič v zlom. Len ma to zaujíma z psychol.hladiska.Tie pohnútky. Zaujímavé to je.

luteam
21. feb 2024

@tibor79 ja napr komentujem pomerne malo ale citam casto temy neviem je to taka guilty pleasure 😀

grof_monte_christo
21. feb 2024

Ja mám MK ako hobby 🤭

liusa82
21. feb 2024

napíšu ti tu zachvilu že nestaraj sa že je to ich vec 😀 ale zas máš pravdu aj ja si to všímam.Tiež som skôr čitatelka koňa ako pisatelka🙂

tamta
21. feb 2024

Za mňa čisto prokrastinácia, vypnutie hlavy, odreagovanie...

tibor79
autor
21. feb 2024

@liusa82 iste, ich vec. Len je to zaujímavé 😁. Nuž, človek je rád, že nie je v ich koži.

barbora0308
21. feb 2024

@tibor79 Za mna odreagovanie sa na materskej. Dovtedy, kym som 1x neotehotnela som o MK ani nevedela 😁. Uz sa tesim spat do prace a na kolegov 😮‍💨 zatial mi vsak musi postacit MK forum.

koniarova
21. feb 2024

Reset hlavy, oddych

ckocka
21. feb 2024

Aby som úplne nezabudla slovenčinu, a práve tá roznorodosť tém je osviežujúca.

tibor79
autor
21. feb 2024

Ako, je v poriadku ak niekto prispeje do temy, ktorá mu je blízka a má pocit, že môže pomôcť, poradiť a pod. Od toho MK je. Sle isté osoby sú vždy a všade 😂 za každých okolností🤣

oblecenieavecicky
21. feb 2024

@tibor79 presne, odborníčky na všetko. Strašne sa musia niektoré nudiť. Obzvlášť jedna 😂

natall113
21. feb 2024

Tiež som si všimla že niektoré sú v každej diskusií. Tiež som sa zamýšľala nad touto otázkou 😃 ja napríklad sem chodím popri materskej keď dieťa spí a mám čas a podobne

martinkatinka
21. feb 2024

Daj zoznam 😆 vzdy sa tu takto niekto vyjadri a nikdy neda tu svoju top trojku. Mohli by sme to potom porovnat s nejakou statistikou MK. Pretoze je to mozno iba tvoj subjektivny nazor.

suzitok
21. feb 2024

Ja som si všimla viaceré, ale podľa všetkého majú strašne nabitý život, rodinu, prácu, krúžky, neviem čo všetko, preto ich obdivujem, že popri tom stíhajú celé dni vypisovať do takmer všetkých diskusií a príspevkov.

tibor79
autor
21. feb 2024

@suzitok 😊jedna vec je "obrázok" pre okolitý svet a druhá vec je realita.

tetapetra
21. feb 2024

@tibor79 keď si si všimla opakujúce sa nicky,mohla si si všimnúť,že taká téma už založená bola 😉

koniarova
21. feb 2024

@martinkatinka zoznam predpokladám neuvidíš. 😉

martinkatinka
21. feb 2024

@koniarova tak ale ked vidi stale tie iste nicky, je tu isto rovnako casto a dlho ako tie nicky. Nikto nikdy nenapise, ze koho to vlastne mysli.... A pritom si isto robi statistiku 😆

tibor79
autor
21. feb 2024

@tetapetra ako píšem, som tu raz za čas. Nie varená pečená 😊. Preto ma udivuje, že niekto tu je naozaj asi dňom i nocou

martinkatinka
21. feb 2024

@tibor79 si tu raz zacas? Tazko 🤷 ako potom vies, ze su vsade, vsak musis precitat kopec diskusii 🙈. Ked vues, ze su vsade.... A kto vlastne??

koniarova
21. feb 2024

@tibor79 kto??? Veď už to konečne napíš.

ivik4
21. feb 2024

Na ploche sa zapojim raz za par dni, zatial co tu vzdy ked ma tema zaujme a mam veget. Stena ma nudi, tu su tie anonymne temy zaujimavejsie
Nic za tym netreba hladat

tibor79
autor
21. feb 2024

@martinkatinka nie, som tu raz za čas ale stále to isté

martinkatinka
21. feb 2024

@tibor79 tak teda kto tu je podla teba stale? Teda minimalne vtedy, ked ty 🙈

tibor79
autor
21. feb 2024

@koniarova nepatrí sa ukazovať prstom😊a čo také gdpr. Ešte by som na to mohla doplatiť 😉

grof_monte_christo
21. feb 2024

@tibor79 Ked si tu aj raz za čas, napíš, KTO su tie isté 🙂

tibor79
autor
21. feb 2024

@martinkatinka odpovedala som vyššie

koniarova
21. feb 2024

@tibor79 pobavilo 😁😁😁😁tak na to ukázať prstom gule nemáš,ale zakladať témy o ničom ťa baví.

martinkatinka
21. feb 2024

@tibor79 mna si teda nepresvedcila, uplne si odporujes.

tibor79
autor
21. feb 2024

@koniarova ukážem prstom a zmažú ma. Ďakujem, neprosím.

martinkatinka
21. feb 2024

@koniarova toto taky vykrik do tmy.