Prečo sa konkrétne nicky objavujú skoro v každej téme?

tibor79
21. feb 2024

Len čisto zo zvedavosti. Prečo niektoré z vás ( konkrétne) nicky sa objavujú skoro v každej téme? Je to altruizmus, nuda, příliš veľa voľneho času, subjektívne riešenie nejakého osobného problému, alebo? Som tu minimálne, ale ak.... Vždy tí istí.... Nič v zlom. Len ma to zaujíma z psychol.hladiska.Tie pohnútky. Zaujímavé to je.

jana_eyre_2
23. feb 2024

Toto je taká téma 😏 prečo každu tému teda čítaš, že vieš kto tam píše prispevky? Aké pohnutky máš?

demodun
23. feb 2024

@h2 🤣🤣
To by nám nedopustila

viestta
23. feb 2024

@demodun neboj sa, nieco vymyslime

h2
23. feb 2024

@viestta A načo by bolo bosorkám lietadlo? My mame metly! 🙂

viestta
23. feb 2024

@h2 vsak metla je lietadlo. Moj chlap tak raz zadrel, ze Babka sa dakde zbera, lietadlo uz ma nachystane. A to portvis stal v kute na chodbe.

senta_sofia
23. feb 2024

@tibor79 toto mi pride take, ako ked sme boli pubertiaci a jeden z partie povedal dievcatu, ze stale na neho civi. No ako by to asi vedel, keby nepozeral aj on na nu? Takze ty musis mat rovnako preluskane vsetky temy, ked pises, ze su nicky, co su v kazdej teme. Takze odpoved si sama za seba. Cim to je, ze tu travis tolko casu?

pralinka25
23. feb 2024

@demodun @h2 svihadlom ma moze zviazat len jeden clovek 😂😍 a
@h2 este nekric. ked ho uvidis .... no nic o tom potom.
@viestta dnes ked som sla s malym do skolky vsimol si pri vchodovych dverach metlu. pytal sa ma preco je tam. a mne hned napadlo lebo na nej prisla niektora mamina ale nepovedala som to nahlas lebo by to vykvakal v triede a bohvie co by si o mne mysleli. 😀