Prečo trávite čas na Modrom koníku?

25. aug 2022

Ahoj! Preco travite cas na modrom konikovi?

kulumulu123
25. aug 2022

A ty??

viestta
25. aug 2022

Aby si sa mala na čo pytat

1maminkaaa
25. aug 2022

Prioritne kvôli bazaru

miadi
25. aug 2022

Lebo na wc rada robim dve veci naraz 😉😆a zas tolko inych moznosti popri troneni nie je . A bavi ma viac ako ine soc. Siete. A ty?

bolarazjedna
26. aug 2022

@miadi keď som chodila na taliančinu, učiteľka nás vždy povzbudzovala, aby sme práve na WC venovali tomu čas, že keď už nemáme kedy sa k tomu sadnúť, tak tam vždy trávi človek par cenných minút niekoľkokrát denne. 😃😃

A na MK chodím z passie. Rada čítam rôzne prispevky a názory iných ludi, docela zaujímavé je vidieť, koľko názorov a uhiel pohľadu je na jednu tému. Plus teraz ako som čakala dieťa a mam syna, sama občas potrebujem sa poradiť od skúsenejších mamiciek.

andreatytler
26. aug 2022

No tak odteraz budem mat ten obraz pred sebou vzdy ked budem citat tvoje prispevky. @miadi zase sedi na WC.😝

miadi
26. aug 2022

@andreatytler Hej riesim svoje 💩 aj cudzie 💩 alebo no1

diwotworna
26. aug 2022

Pretože to čo sa tu dozviem sa už nedozviem nikde 🤣 tu je odpoveď na všetko ale úplne na všetko 😂

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martina1985ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivik4
26. aug 2022

Chodim sa sem zasmiat

miankass
26. aug 2022

Ak mam cas, tak chodim sem poradit,zasmiat sa, chodim sem aj pre radu.. bazar nevyuzivam. Zatial. A ty?

bloger
26. aug 2022

Nuda a možnosť sa niečo dozvedieť. Prípadne poradiť či povzbudiť. Ak tu niekto napíše, tak práve toto očakáva. Je mi ľúto čo všetko ľudí trápi.

cubo2
26. aug 2022

Konecne poriadna otazka!

Trochu z nudy, trochu zo zvedavosti, trochu zasivanie v praci 🙂. A ma tu to nieco do seba, socialna siet, na ktorej realni ludia riesia svoje realne problemy (iste, niektore temy su zjavne vymyslene na trollovanie), na rozdiel od inych socialnych sieti plnych nastajlovanych fotiek dokonale krasnych ludi na drahych dovolenkach, alebo inej socialnej siete, ktora je plna politiky, hejtu a po novom zaplavena kratkymi videami, pricom niektore z nich su tak neskutocne tupe, ze mi ostava rozum stat.

Je fajn vediet, ze normalni ludia maju normalne problemy a je tiez mile, ze ludia su si ochotni navzajom pomahat radami (zadarmo). Niektore temy su skutocne do popuku (som tehotna, obliala som sa horucou polievkou, moze sa dietatu nieco stat? Alebo ta s tym manzelom, co trpel pri pohlade von oknom na susedine silikonove kozy), niektore sa zvrhnu na hejt.. Ale v zasade je to tu take okienko do zivota inych ludi, ktore aj mne pomaha si uvedomit, ake problemy riesia ini ludia mimo mojej bubliny..

andy_sixx24
26. aug 2022

Kvôli bazáru.

h2
26. aug 2022

Baví ma to.

drimonna
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
19mylittlepony83
12. sep 2022

@bolarazjedna uhlov nie uhiel