Predaj auta cez AAA auto - skúsenosti

janai1
14. okt 2021

Ahojte, predávali ste niekto auto cez AAA auto? Dala som inzerat a do minúty mi písal typek od nich 🤔 Tak či sa mi vôbec oplatí mu volať

martinka13
14. okt 2021

My sme predali. Skúšajú samozrejme zjednat cenu, ale my sme dali pevnú. Prišli, pozreli a vzali.

cubo2
14. okt 2021

Nie, jedine ak by sa mi ho dlhodobo nedarilo predať inak.. áčka majú šmejdovské praktiky, zoberú ti doklady dozadu a nechcú ti ich vrátiť až kým nepristaneš na ich nízku výkupnú cenu, držia ťa tam celý deň.. na internete nájdeš príbehy

jaga18
14. okt 2021

Určite nie, sú to srandisti. Nam za 2 ročne auto ponúkli 8tisic 😂😂😂 do telefónu nasľubovali a potom po hodinách čakania povedali, že sa im niečo nezdá, že viac zaň nedostaneme 😂 o týždeň sme6ho predali za 15 s tým, že sa v autorizovanom servise urobila komplet diagnostika a prehliadka... Autu nič nebolo

ericka069
14. okt 2021

My sme predali, prisli, prezreli a vsetko bolo v poriadku. Dali nam presne sumu, ktoru sme chceli. Vybavili papierovacky a auto vzali.

dmk_1
14. okt 2021

@janai1 ja som predala cez aaa, prerobila som, ale len kvoli tomu, ze viem, zeby mi ten srot potom kupujuci nemohol vratit, maju tak spisane zmluvy, ze prijat auto na reklamaciu pre vady alebo spatny odkup je skoro nemozny. Ale ak by predavam auto v poriadku, o ktore bolo riadne postarane a hlavne, nechcem na nom vela stratit, tak aaa nikdy, tak je 90% aut samovrazda.

janai1
autor
14. okt 2021

Ďakujem za odpovede.... No ťažko povedať, auto je v dobrom stave technicky, len ma už 11 rokov takže to je také 😂

riamia91
14. okt 2021

My sme dostali koľko sme chceli, i keď ich prvá ponuka bola, že 😂😂😂. Netreba sa dať a stáť si za svojim. My sme mali auto v tip top stave a už nové v predajni, takže sme vedeli, čo chceme a akú hodnotu malo to auto. Výhoda je, že auto predajom patrí im... pri súkromnom predaji sa to môže skomplikovať, budú chcieť vrátiť auto alebo neprepíšu hneď /do 6 mesiacov majú čas/ a potom má ešte bývaly majiteľ s tým opletačky. Takže v tomto sa určite oplatí do AAA. Muž 4x odchádzal a vždy ho zastavili, až kým sme nedostali, čo sme chceli. Nepovolil 😁.

janai1
autor
14. okt 2021

@riamia91 asi vyskúšam 😀 Ved prinajhoršom strávim deň u nich a pôjdem s tým istým domov 😀

viellik
14. okt 2021

Nechcú dávať toľko koľko by si chcela, väčšinou sa snažia stiahnuť ťa na čo najmenej, aspoň takú má kamoška skúsenosť. Ja by som od nich ani nekupovala a ani cez nich nepredávala.

diankadop
14. okt 2021

Tak vsetko to zalezi od ceny a aod toho, ako rychlo ho potrebujes predat

riamia91
14. okt 2021

@janai1 my sme tiez tak boli nastaveni, ze prinajhorsom nepredame 😂

ericka069
14. okt 2021

@janai1 k nam prisli domov oni, nie my sme isli za nimi.

janai1
autor
14. okt 2021

@ericka069 aha, ešte som im nevolala tak neviem ako to funguje

janai1
autor
20. okt 2021

Ahojte, tak nakoniec som im to predala do aaa... Len teraz mi dali potvrdenie ze si mam ísť zrušiť PZP a ze môžem ísť hneď...len keď si pozriem stránku poisťovne tak tam píšu, že mám mať kópiu veľkého TP s menom noveho majiteľa, len také nič nemám

riamia91
20. okt 2021

@janai1 oni su novi majitelia, tak od nich ziadat.

janai1
autor
20. okt 2021

@riamia91 sranda, baba mi tam tvrdila, že môžem ísť aj hneď a ze keď je to v kooperative že oni sú ich partneri tak ze mi problémy robiť nebudú 😂

riamia91
20. okt 2021

@janai1 ja si uz velmi nepamatam ako sme to my robili, ale tiez sme sli rovno do poistovne s tymi papierami, co bol muz potrvdit u notara.

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janai1
autor
8. nov 2021

@brembo vieš čo ja som ho nakoniec nechala v aaa lebo sa mi to nechcelo riešiť... Ale pre porovnanie skúšala som aj Darex a tam mi ponúkli o 2000€ menej ako v aaa
Ale už je to auto na predaj a teda klamú v tom inzeráte 🙃

rastmack
10. nov 2021

@janai1 chcem sa opytat lebo uvazujem o predaji, ako ste tu poistovnu nakoniec poriesili? Ja som pocul ze auto prepisuju na seba az po 90dnoch pokial sa medzitym nepreda. Takze to znamena ze poistku neodhlasim minimalne tento cas?

janai1
autor
10. nov 2021

@rastmack prišla som na pobočku že som predala auto a ze chcem zrušiť pzp a on sa hneď pýtal ci mam kópiu technického alebo je to cez AAA... takže som mu len dala to potvrdenie co mi dali a urobil si kópiu a kópiu predajnej zmluvy.. Za 5 minút vyriešené 😁 a bolo to hneď na druhý deň ako som predala auto

mimi161
20. dec 2021

@janai1 prosím ta v ktorej poisťovni to akceptovali?, mne v Allianz to nechcela zobrať a ani dohodu o ukončení.

janai1
autor
20. dec 2021

@mimi161 kooperativa

monika12323
26. jan 2022

@janai1 nikdy viac od AAA auto , radšej velkým obrúúúúúkom od nich !!!!

janai1
autor
26. jan 2022

@monika12323 tak ja som tam predala auto... Chcela som sa ho v podstate zbaviť takže som bola rada 😂

ellllle
10. mar 2022

@janai1
mozem sa opytat vam poslali zmluvy mailom? ci hned pri odkupe vozidla?

zafir01
10. mar 2022

@ellllle ja som predala do Aaa moje auto. Minulý mesiac. Zmluvy poslali na mail. V podstate par minút po podpise

janai1
autor
10. mar 2022

@ellllle ja som dostala všetky zmluvy hneď pri predaji na mail mi nič neposielali

ellllle
10. mar 2022

@zafir01 dakujem za rychlu odpoved

ellllle
10. mar 2022

@janai1 dakujem za rychlu odpoved