icon

Predaj medzi kamarátkami

17. okt 2020

Ahojte idem si pre napad. Uz som medti kamoskami predavala kozmetiku, mala kadejake katalgy ale chcela by som nieco ine, a nenapada ma co. Nemate tip? Co by ste vy privitali? Dakujem

avatar
viestta
Odpoveď bola odstránená
avatar
gabu_lienka
17. okt 2020
autor
17. okt 2020

@viestta tak popri skole predavat kozmetiku bolo fajn.. Zarobila som si na cestovne 👍 nezarabala som na nich, ale uz len ked soom objednala kozmetiku percento nejake bodlo mne

avatar
0silvia0
17. okt 2020

Ja suhlasim s @viestta... dnes sa vsetko kupit ci uz online alebo v kamennych obchodoch atd. Mna obtazuje ked ma niekto otravuje s katalogmi a predajom toho, coho su plne obchody. Nevidim v tom zmysel. Ked nieco potrebujem, tak si objednam a nebudem s tym otravovat kamosku.

avatar
viestta
Odpoveď bola odstránená
avatar
tramtada31
18. okt 2020

A keby si im robila nejakú sluzbu za lacnejšie? Gelove nechty, umelé mihalnice, make up?

autor
18. okt 2020

@tramtada31 aspon jedna, co ma pochopila.. Havne ze panie v komentaroch vyssie a tisic inych zien popri materskej objednava z katalogov, uzatvara poistky na manzelovu zivnost, chodi upratovat kamoskam a znamym, alebo najlepsej kamoske pobavi dieta za par eur... Aby vysla... Vsak minie zarobene euro na plienky, baby na spiraly, studenti na cestovne.... Ja som nespomenula ziadny tupperware, smejdy, nedajboze nukat obliecky a pod. A ved nech. Prispevkom som si sla o radu. A aspon jedna pochopila studenta bez hanenia @tamtadada31 💋

avatar
zuzanka.zuzu
18. okt 2020

tiež som nepochopila tie hejty na začiatku, ale tak aspoň sa dodržal štandard na koníkovi 👎 zabudli, že tiež si kedysi nejako museli zarábať predtým než pojedli múdrosť sveta...

ešte mi napadlo, šiť vieš? bazar na MK je plný šitých vecí, napr. perinky pre novorodencov, mantinely okolo postieľok a pod.

avatar
kassandra25
18. okt 2020

Su rozne kozmeticke kurzy, ako permanentne obocie,mihalnice alebo nieco s vlasmi, nejake predlzovanie. Ja mam nato opacny nazor. Hodnotim podla seba, lebo odsudzovat kamosky, ktore sa takto angazuju,je cez...., ak je niekto sikovny a moze tej kamoske spravit alebo ponuknut nieco so zlavou, moze to byt prinosne pre obe strany.

avatar
kassandra25
18. okt 2020

Chapem, ze 0sil.ia0, zasa perlila🙂)(

avatar
kassandra25
Autor odpoveď zmazal
avatar
0silvia0
18. okt 2020

Prepac slecna studentka, ale ja osobne som sa vyjadrila k PREDAJU medzi kamoskami a nazor som vyjadrila. Netusila som, ze okrem predaja myslis aj babysitting a ine sluzby, to mi podla tebou napisanych informacii vobec nenapadlo.
Ak sa ta to dotklo, tak sa ti ospravedlnujem, ale za svojim postojom ohladne PREDAJA si stojim.

avatar
0silvia0
18. okt 2020

@kassandra25 ja perlim a ty si zasa lajkujes svoje prispevky, no veru k tomuto som este nedorastla😅
To sa bojis, ze ti nikto neda like? 🤦‍♀️

avatar
kassandra25
18. okt 2020

@0silvia0 a este co?

avatar
0silvia0
18. okt 2020

@kassandra25 nic...

avatar
kassandra25
18. okt 2020
avatar
violetta01
18. okt 2020

@kassandra25 Ahoj, neprajníčku silviu si nevsímaj. Reagujem preto, lebo podobne ako autorka som už tiež robila kadečo popri škole, keď mi bolo dobré si privyrobiť. Robila a robím stále nechty a oplatilo sa, lebo som tam spoznala super kamošku, s ktorou sa kamarátim doteraz. Robila som aj niečo menej fajnové a to je podomový predaj kníh. Zažila som pri tom veľa srandy a aj som si privyrobila. Momentálne sa venujem aj predaju minerálov a z toho vyrábam rôzne náramky alebo náhrdelníky. Čuduj sa svete, ale ide to, aj keď je tento covid. Takže, odhovárať niekoho a písať naňho bludy, znevažovať a hneď brať niečo negatívne, môžú len negatívni ľudia, ako sú pani hore. Prajem tebe, aj autorke všetko dobré.

avatar
simca06022011
18. okt 2020

ako co ine? nejaky iny katalogovy predaj??

avatar
viestta
Odpoveď bola odstránená
autor
18. okt 2020
autor
18. okt 2020
avatar
jankapepe
18. okt 2020

Kamarátku čo bude zarábať inde ako na mne.