Predaj z bazárika cez Packetu

sara0705
9. mar 2023

Prosím vás kupujúca chce riešiť cez packetu vec z môjho bazárika. Myslíte že je to v poriadku?
Ešte som cez packetu toto neriešila...
Ďakujem za info

jazula
9. mar 2023

Podvod.

bamboa
9. mar 2023

@sara0705 keď budeš mať €€€ na účte, ona si objedná a zaplatí packetu, pošle ti heslo a ty to len odnesieš na pobočku. Je to v pohode. Ak ti začne posielať nejaké linky alebo pýtať číslo karty, kašli na to 😉

jazula
9. mar 2023

Kupujúci si vie objednať prepravu sám, to robievam aj ja, ale toto konkrétne je podvod. Nevieš platiť za tovar cez Packetu, max klasickú dobierku si priplatiť.

sara0705
autor
9. mar 2023

Ďakujem dievčatá za rady 🙂 Moc ste pomohli

sisqa19
9. mar 2023

ano, v pohode, aj ja tak riešim bazar

basulaak
9. mar 2023

Aj ja mam nieco podobne a podla mna to je podvod aj toto moje. Podla toho co vravite, ja mam odniest balik na pobocku kde riesia packetu a nie ze ma prist kurier. Kazdopadne nikdy nenazvu vec menom, vzdy len “polozka” “tovar”…takych mi uz prislo…cez packetu posielat neviem, ja sa tomu kvoli podvodnikom vyhybam.

jani727
9. mar 2023

skúšajú to aj na market place na fb tak isto aj na bazoši dávajte si pozor, neklikajte nikdy na odkazy. Cez packetu sa posiela len adresný štítok.

sara0705
autor
12. mar 2023

Dostala som ju tak, že som napísala, že muž ide okolo na služobnú cestu, že by jej to priviezol a odvtedy sa neozvala ...