Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Predlžovanie vlasov a vaše skúsenosti

lucia37
28. jún 2012

Baby , silne uvažujem o predĺženi vlasov, máte s tým niektorá skúsenosti? Oplatí sa to? Akou metódou?

monnika
3. okt 2013

@janika84 poslala som ti správu
🙂

monnika
3. okt 2013

@kaska vlasy vypadávajú zo spojov preto, lebo to je nekvalitne urobené, nevytlacili poriadne vzduchové bubliny z kerat.spoja. Oni sa v strede uvoľnia a padajú. Tym pádom prichádzaš o vlasy a teda aj o prniaze.
Presne ako som pisala pri tom odstraňovaní, treba zapracovať odstranovac do spoja a potom to aj vycesat a
to ked sa nerobí jemne, klientke to moze byt nepríjemné. Vsetko je o prístupe.. 🙂

laurinka46
4. okt 2013

@monnika dakujem 🙂 a nevies kolko sa plati za prepojenie?

monnika
4. okt 2013

@laurinka46 záleží ako kde 🙂 napr.ja mam priestory doma, neplatim nájom, kedže to mam vo vlastníctve, tak si možem pýtať trochu menej €. Ale obvykle to ide okolo 50€ dolu a 70€ hore. Cca 120€ teda komplet prepojenie. Ja mam trochu lacnejsie. Kolko mas uz vlasky? Ked si to tak prepočítas tak ta vyjde ta starostlivosť cca 20-25€/mesačne. Nejaky balzam si dávas tak ci tak na vlasy, aj ked sa staráš iba o svoje. Takze to sa nepočíta. Ale tak ak si odložiš 20-25€/mes. nezaťaží ti
to rozpočet a máš potom na prepoj 🙂 mam klientky aj mamičky na MD, tak mi hovoria svoje taktiky 😉 ved aj ja som momentálne na MD, a velmi som sa v tom našla 🙂

monnika
4. okt 2013

@kaska ten kto s tym nerobi tak to naozaj nema ako porovnať. Najlepšie je potom si vlasy kúpiť sama, na internete je vela dostupných dodávateľov, ktorý zaručujú pravosť vlasov.

monnika
18. okt 2013

Dnes som robila na želanie veľmi milej slečne odtiaľto z MK 🙂

majqa28
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ciaoterry
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nicole555
8. nov 2013

@natasa77 Ahoj Natasa 🙂

ja mám nadpojené vlasy od Hairdream(YES VIP) už 2 roky, jednorázovo som si obejdnala kučeravé vlasy, a už 2 roky ich využívam, kvalita vlasov je výborná, nikto nepostriehol, že mám vlasy predĺžené a zahustené. Yes Vip má viac druhov vlasov, takže je si z čoho vyberať, pri zakúpení vlasov som v balíku dostala, Hairdream šampón, kondicionér + špeciálnu kefu na predlžované vlasy.
Na obnovu chodím každých 5 mesiacov. Personál v Yes Vip je skvelý, kočky sú milé a kaderníčka je šikulka.
100 ľudí 100 chutí..... Pekný deň 🙂

natasa77
8. nov 2013

Kaderníčka je sice šikovná ale moja zlatá jedine ak si ich zamestnankyna tak ich vychvalujes. Keď dam do googlu referencie na Yes Vip každý na nich nadava. A viac druhov vlasov??? Však sa tvaria že maju panenske europske vlasy a pritom maju vzorkovnik. Každý kto je zbehly vie že na panenske vlasy vzorkovnik NEEXISTUJE !!!!! Takže odrbavaju. A maju bud kucerave alebo polorovne vlasy kvality indickych. Mozno tmave tmavé odtiene sú kvalitnejšie. Neviem ake máš ty ale blond sú hrozne. Ja už svoje peniaze davam inam a lutujem ze som po 10 rokoch nadpajania menila.

jessica157
9. jan 2014

Viete mi niektora poradit predlzenie vlasou v trencine?

belluc
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cekankacamomille
12. jan 2014

@elaela46 mozem poprosit kontakt na su sikovnicu? 🙂

cekankacamomille
12. jan 2014

ja som vlasky mala tiez. stali ma 550e. sluzbu som mala od Anny Boskovej - VYHYBAJTE SA JEJ NA STO HONOV!!!! poslala som je najrealnejsiu moznu foto mojej farby vlasov. v dohodnuty termin nabehla aj so svojou svagrinou, ci kamoskou (psychicka opora), aby sa mi klamstvo javilo viacej ako pravda. este len vosli do dveri, uz anca spustila, ze : ty kokos, sa mi sme sa super trafili do farby. sak to uplne jak tvoja (nesrala sa s vykanim. co na tom, ze sme si cudzie osoby) ked tie vlasy vytiahla z tasky, len som pozrela a prvym pohladom mi bolo jasne, ze je tam minimalne dvojodtienovy rozdiel. obe poskakovali, prikladali ku mojim vlasom a presvedcovali, ze super zladene farby. mimochodom, malo ist o 100% vlas-jasne, ze to bol 100% blud! zacala robit vlasy-bolo to neprijemne, nepohodlne. mala akosi naponahlo. sem tam mi popalila pokozku na vlasoch. na otazku, kolko ma bude stat udrzba odpovedala, ze nic, ze len teraz zaplatim a uz nic viacej- moja sestra je toho svedkom. mne to prislo ako blud, aaaale ked nic, ...supeeer. nooo, ked som ich mala ''nasadene'' farebny rozdiel brutalny. otras :/ mimochodom, ona vkuse kvakala o sebe a svojom taaazkom zivote, aby odputala pozornost od tej metly, ktoru mi lepila na hlavu! po ich odchode a zbaveni sa 550e som bezala ako o zivot ku kadernicke. bola som asi u 3. kazde farbenie a zachrana tej katastrofy ma vyslo na minimalne 40e!!! tak si to zratajte. nuz a zladenie farbenim? NEMOZNE! NEUSPESNE! kadernicky uz boli hotove a aj ja zo zistenia, ze ta metla je zmes ludskeho a umeleho vlasu! ziadne 100% nehovoriac o tom, ze tie vlasy boli povodne peroxidovo blondave. lenze velka to podnikatelka anicka boskova zacitila pach penazi a tak priblizne podla mojej foto zafarbila tu peroxidovu metlu. Na to dam krk, lebo ked s nimi nabehla a mala som ich cerstvo na hlave, aaa kedze si farbim vlasy uz cca 10rokov, veeelmi dobre poznam pach cerstvo farbenych vlasov. take vlasy nemate sancu zladit. po troch (podotykam) setrnych umytiach moje boli tmavsie a z tej peroxidovej metly farba logicky schadzala rychlejsie. nepomahalo ani to, ze pri umyvani som sudrila len korienky a konceky som len preplachla!! po cca 4mesiacoch som jej volala, ze potrebujem popresuvat pramene. ona, ze oka, ze sa moze zastavit, a ze to bude stat 100eur 🙂))) na zaciatku zdoraznovala, ze uz ziadne ine vydavky :DDDDD jaaaaaj Boze. uz po cca mesiaci a pol sa mi spoje uvolnovali a pramene sa mi krasne zosuvali. nebolo mozne to nosit inac, len zopnute, aby si nik nevsimol, ze polka hlavy kratka a z tej druhej sem tam trci chvost, ktory bol teda poriadne prilepeny - oproti tym ostatnym. Nuz, koniec je taky, ze som prisla o cca 40% vlasov, ktore mi dorastaju velmi pomaly. teraz mam po celej hlave cca 4cm vlasy. samozrejme pomedzi tie dlhe. ofinu mam do polky cela. este cca 3mesiace budem vyzerat ako magor. Boli to do luftu vyhodene pre mna obrovske peniaze. anca je obycajna podvodnicka, ktora vlasy ziskava asi z konskej stajne. peroxidove, farbami napite metlove strapce. sem tam Vam pripali kozu na hlave, lebo je taka detailna a profesionalna atd....pozitiva? prve dva tyzdne po farbeni fasa......dalej uz len plac, buchanie hlavou o mur a nepricetna zlost pri pohlade do zrkadla a myslienke na Ancu. Preto radim, ak sa rozhodnes pre predlzenie, dobre si zvaz metodu a hlavne, cloveka, ci salon, komu a zveris!!!!!!! drzim palce

kaska
13. jan 2014

No baby bohuzial ste narazili na veeelmi neprofesionalne zaobchadzanie..co sa ani necudujem, mam pocit, ze dnes uz vlasy predlzuje kde-kto...ja som maximalne spokojna, neviem teda ci ma 100% prirodzene vlasy a ani ma to netrapi, vlasy mam jemne, ako svoje vlastne, po 3 mesiacoch som bola na prepojeni, ziadne dredy som nemala, ziadny pramen nevypadol, konce sa mi nestiepia a cenovo su este aj dostupnejsie ako vy tu hore pisete..ja mam metodu bond plus, to znamena ze spoje su trocha vascie ako napr pri keratine, ale vooobec mi to nevadi, ..je jasne,ze ked ich dam raz dolu, moje vlasy budu oslabene, kedze na mojom prameni visi spoj a tym ho zatazuje, ale tak skoro dole ich dat nechcem. Mne max vyhovuju..Uz mam 3x predlzene vlasy a nikdy predtym som nebola tak spokojna ako teraz..urcite treba mat stastie na salon a na babu co to robi..

ach3335
13. jan 2014

No predlzene vlasy su pekne ja som ich ,mala 8 mesiacou s kreatinom a ked som si ich dala dole som sa zlakla mala som svoje ,vlastne vlasy znicene az som plakala 😢

roxy289
23. jan 2014

Dievcata nerobte to ja som mala no nikdy viac ledva som si dnes rozcesala dread fakt nikdy viac

nastenka24
31. jan 2014

@lucia37 odporúčam eurolocky alebo micro ring,sú šetrnejšie

nastenka24
31. jan 2014

@monnika ahoj,môžem sa spýtať,kde kupuješ alebo objednávaš vlasy? ja som tiež začala nadpájať,ale hľadám niečo nové

piula
1. feb 2014

Zdravim, chela by som Vas pozvat do skupiny na facebook kde mozete zdielat vase zazitky s vlaskami. Bolo by dobre keby sa aj ostatne z nas dozvedeli viac. dakujem nazov skupiny Hair Extension SVK/CZ 🙂 🙂

monnika
3. feb 2014

@nastenka24 ahoj, mam viacerych dodávateľov s ktorými som si dohodla
Spoluprácu...🙂

neyty
5. feb 2014

No ked som si prvy krat nechala predlžiť s mikroringami tak to bola hroza a padalo mi to tak som vyskusala eurolocky a to mi zase velmi zatažilo a zničili moje vlasy :( tak som si povedala že nikdy viac,ale potom som stretla jednu kočku čo si pýtala za robotu len 20e a robila tape in,pasky tak som to vyskusala a nikdy som nebola spokojnejsia so svojimi vlaskami no vlasky som si vybrala menej kvalitne a tak to aj vyzeralo 😀
ale teraz mi zohnala najkvalitnejsie ruske panenske vlasy ktore mam až pod zadok :P okolo 90cm a za rozumnu cenu!! nie ako v salonoch kde som sa nedoplatila za 50cm
treba si dvakrat rozmysliet kde si to nechate spravit!! a hlavne kvalitne vlasy!

nikuska245
12. feb 2014

Ahojte,prosím Vás viete mi poradiť,čo kaderníčka používa pri odstraňovaní predlžovaných vlaskov? keď máte keratínom predlžené...viem že kliešte,ale ten keratín niečím musi asi rozpusit? čo to je? nezniči mi to vlasy?

Ďakujem za odpovede 🙂 🙂 🙂

nikuska245
12. feb 2014

@monnika Ahoj,prosím ťa vieš mi poradiť,čo kaderníčka používa pri odstraňovaní predlžovaných vlaskov? keď máte keratínom predlžené...viem že kliešte,ale ten keratín niečím musi asi rozpusit? čo to je? nezniči mi to vlasy? dá sa to aj niekde zohnať?

Ďakujem 🙂 🙂 🙂 🙂

petus22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petus22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monnika
12. feb 2014

@nikuska245 uz som ti odp
Na IP 🙂

vlcicaa
12. feb 2014

mozem poprosit kde predlzuju vlasy Prievidzi Dakujem

besanel
18. feb 2014

vie mi niekto poradiť sikovnu kadernicku ktora predlzuje vlasy keratínom?dakujem 🙂

lillsfashion
19. feb 2014

Ahojte, ja som si dala predĺžiť vlasy v Salon IX Bratislava a nelutujem!! Predlžujú kvalitnými ruskými vlasmi a veľmi šetrnou metódou, ktorá Vám nepoškodí vaše vlasy. Používajú super euroloky, ktoré si dávajú na mieru vyrábať, veľmi dobre držia. Majú aj dobré ceny od tých 250€ už aj s robotou podľa toho aké dlhé a akej farby chcete 🙂. Jasné, že sa treba o nich starať a treba chodiť na prepojenie vlasov každé 3 mesiace, ale tá koruna krásy stojí za to 🙂.Ja mám predĺžené čierne vlasy už vyše roka a nemenila by som! Takže silno odporúčam tento salón, profesionálny prístup a super ceny! 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli