Predlžovanie vlasov a vaše skúsenosti

lucia37
28. jún 2012

Baby , silne uvažujem o predĺženi vlasov, máte s tým niektorá skúsenosti? Oplatí sa to? Akou metódou?

natalia
28. jún 2012

nedoporučujem predlžovanie vlasov keratinom,mala som 8O pramenov chodila som na previdelne posuvanie a ošetrovanie a po 3 ročnom použivani vlasy vypadavali....kolko sa pridalo pramienkov tolko odbudlo.... ☹ a to natrvalo...efekt je krasny ale nestoji to zato...

lucia37
autor
28. jún 2012

@natalia No ja som uvažovala nad páskami.

ninka0512
30. jún 2012

@lucia37 ahoj, nerozmýšlala si aj nad clip in vlasmi??

natalia
30. jún 2012

@lucia37 tie pasky je vidno vo vlasoch a nemožeš nosit vyčesane vlasy

natalia
30. jún 2012

@ninka0512 clipy možu byt fajn ale tiež zaťažuju vlasy a podporuju vypadavanie a kto by to furt zapinam....to chce riadnu prax

ninka0512
30. jún 2012

@natalia no tak isto zatazuje vlasy aj keratin aj paska.... a v tom aj spis, taha ta to, a klipy si môzes dat kedykolvek dole, napr. na noc a v pohode sa aspon vyspat, neviem, ja som nemala vlasy predlzene keratinoom, ale kamoska, a rozpravala ze po polroku si to dala prec a vypadla jej polka vlastnych vlasou takze chodila ako zmoknuta kura kym jej dorastli...neviem, ja mam clip in a som spokojna, nemam pocit ze by mi vlasy vypadavali z toho..ale to uz je na tebe len som ti poradila🙂

natalia
30. jún 2012

@ninka0512 keratin je velmi nepohodlny a drahy...na vlasy som minula neskutočne vela penazi aj ked efektt bol nadherny...nosila som predlžene vlasy keratinom 3 roky vkuse...ked som zhodila nadpojene vlasy citila som sa velmi zle...akoby som mala zrazu menej vlasov,presne ako pišeš...ako zmoknute kura...od tej doby mam už len svoje vlasy a do 3 rokoch mi opat zhustli a vyzeraju fajn a konečne mam aj lesk zdravych vlasov...dlho som si musela davat vlasy zastrihavat do rovnakej dlžky aby opat nabrali hustotu...

lucia37
autor
1. júl 2012

@ninka0512 na clip in mám ešte krátke vlasy 😒.Tak teda aká metóda podľa vás?????

elaela46
8. okt 2012

Baby no neviem asi 100 ludí 100 chutí🙂 Ja mám už 3 roky predlžené vlásky. Mala som asi vyše roka predĺžené keratínom a potom ma prehovoruila moja kaderníčka na eurolocky. Neľutujem a som zatiaľ maximálne spokojná. Je to šetrnejšie ako keratínom a aj jednoduhšie na posuv. Musím upozorniť že ja mám svoje vlásky veľmi jemné a aj nie najhustejšie. A ani po 3 rokoch mi nevypadali ani nič sa s nimi nedeje 😉 Podľa môjho názoru veľmi záleží u koho si dávaš predlžovať. Prvý raz som chcela ušetriť a zlákala ma "výhodná" ponuka dopadlo to katastrofálne....veľký plač atď...otras kvalita. Treba radšej dobre premyslieť v akom salóne si dávaš predlžovať. Ja síce každé 3 mesiace nacestujem ale stojí to za to. Mala som šťastie, že som natrafila na Zuzku🙂 Poradí, pomôže je zlatá, trpezlivá. Ak niečo chceš nedaj sa odradiť. Ja nemám ani najmenšiu zlú skúsenosť. Dokonca naopak. Dnes mám už dlhé až 75 cm

sarinka2007
21. nov 2012

baby neviete kde sa da v pd predlzit vlasy pekne a lacno?

bobkaaa
12. apr 2013

Kocky ja som bola v bb si dat predlzit -microring,ruske panenske vlasy som velmi spokojna aj kvalitou a cenou,kontakt:bb@ez-hair.sk,tel:0948 622 644 😉 odporucam 🙂 🙂 😉

natasa77
21. máj 2013

Nuz ja som mala pravidelne nadpajane vlasy, ci uz keratinom alebo eurolockmi.
No ale najhorsia kvalita vlasov s akou som sa stretla a cena 2000 eur boli vlasy ktore propaguje SImona Krainova pre salon Yes visage-alebo aj Yes VIP. Metoda nadpajania je hairdreams co znamena ze spoje su pekne malinke ale ide tu najma o tu KVALITU vlasov. Ta je uplne hrozna. Mohla som si dat za tu cenu nadpojit tri krat lacnejsie vlasy a vydrzali by rovnako dlho. Este som sa nestretla s tym, aby po mesiaci od nadpojenia vyzerali vlasy ako vyparany koberec, znicene, rozstiepene, hnusne....a to propaguju na svojej stranke mega kvalitu....ale zbytocne vyhodite peniaze ako ja....Samozrejme ze pouzivam aj kvalitnu kozmetiku ako masky Kerastase, Alterna...zbytocne.
Btw...pri reklamacii v danom salone pod Michalskou branou ma akurat tak odbili a pani manazerka sa tvarila ze je vsetko ok a bola velmi arogantna. Ved peniaze uz mali....tak snad si za ne aspon nieco reprezentativne konecne kupi ;)))))

tatiankaba
22. máj 2013

Ja mam hairdreams a som velmi spokojna spoje malinke a vlasky krasne panenske uplne prirodzene ako moja farba 🙂

dominikanika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
natasa77
5. jún 2013

Panenske sú určite žiadne blond neni 🙂))) to som už zisťovala u troch dodávateľov a volala aj výrobcom. A hairdreams kvalita? Hmmm kučerove jak ďas a suché. Nikdy viac už salón Yes visage.

krasneleto
5. jún 2013

@natasa77 panenske vlasy su aj blond...a co sa tyka yes visage, zial cena nezodpoveda kvalite...
@dominikanika treba si pozriet vzdy pracu danej kocky... ta hovori za vsetko...

dominikanika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lwhiterose
12. jún 2013

ahojte, ja som tiež mala nadpojené vlasy asi 2 mesiace a nedopadlo to dobre 🙂 kaderníčka môže byť akokoľvek šikovná, ale pre vlasy je to obrovská záťaž...takže mi vypadali..nepomohla ani regenerácia 🙂 musela som sa ostrihať takmer na chalana 🙂 takže odporúčam hlavne trpezlivosť! vlásky vám určite dorastú...a prirodzené sú určite krajšie ;)

adenka94
21. jún 2013

Ahojte ja mam tiez par rockov nadpojene vlasy keratinom,ale videla som sposob predlzovania vlasov HACKOVANIM....davali to v Markize .len bohuzial,neuviedli v ktorom salone to robia.Ak by ste vedeli o nejakom dajte mi prosim vediet .Dakujem

mima3311
28. jún 2013

Ahojte, neviete o niekom kto predlžuje vlasy lacno a dobre v okolí Trenčína? Ďakujem...Ja mám zatiaľ clip in ale nechce sa mi to stále dávať dole preto chcem predĺženie len tie ceny sú dosť vysoké.....

laurinka46
8. júl 2013

viete mi niekto povedat ako je to s predlzovanim vlasov... za metody studena.. raz si to dam a zaplatim a ako dlho to vydrzi ? treba chodit kazde 3 mesiace na doplnanie ? dufam ze netreba doplacat kazde 3 mesiace za dorabanie alebo co .

krasneleto
10. sep 2013

@laurinka46 ked si das vlasy, optimalny cas na posunutie je 3-4 mesiace, niekto vydrzi aj ovela dlhsie... dokupovat si nemusis nic pokial sama nechces, platis len za "prepojenie" , po dlhsej dobe sa z vlasov vycese, tak sa zvykne doobjednat zopar pramenov na docielenie povodnej hustoty...

monisaska
23. sep 2013

Ahojte, uvažujem o tom, že si objednám clip in vlasy. Moje vlasy su dost jemné, lebo si ich farbím už niekoľko rokov na blond. Môžte mi poradiť či to bude správna ivestícia a či aj nejaku dobu vydržia. Celkom ma zaujali clip in vlasy na stánke dream.factory 160g. Nemá niekto skúsenosti s touto stránkou. Ďakujem.

zuzanaben
30. sep 2013

Caute baby,ja jednoznacne odporucam mikroring,je to metoda za studena,ktora setri vlasy.Vydrzi to tak 4-5 mesicov,podla toho ako komu rastu vlasy,je to individualne,inak som kadernicka,tak sa kludne pytajte 🙂

monnika
1. okt 2013

Ahojte, vlasom a kozmetike sa venujem už dlhšie, a keď ste sa už rozhodli pre predĺženie vlasov určite by som odporúčala nadpájanie metódou za studena - napr.eurolocky. sú to maličké trubičkym ktoré nie sú vôbec nápadné, a keď sa dobre nadpoja tak ani vidno to nie je. Nepoškodzujú vlasy ako keratín, ktorý keď sa posúva, používa sa tam chémia na rozdrvenie. Eurolock je rýchly, do 1,5hod to máte pekne nahodené (cca 100prameňov), taktiež sa to rýchlo dáva dolu. Na posúvanie chodíte cca 3-4 mesiace, záleží ako rýchlo rastú vlásky. Môžte prísť aj neskôr, no ak ich budete mať dlhšie odrastené, môžu sa začať motať. Takže 3 mes je optimálny čas. Spomínate clip in - je to veľmi fajn, akurát nevýhoda, že musíte stále dávať pozor, či ste si to niekde nepotiahli, neuvoľnil sa vám prameň resp sponka apod. Pri nadpájaní napr eurolockom ak si dáte dobré vlásky, tak nemusíte používať žiadnu špeciálnu kozmetiku..stačí úplne obyčajná, ako používate doteraz. Raz za týždeň maska či balzam a hotovo 🙂 Vlasky vypadávajú aj bežne, a to, že vám zaťažia vlasy tie nadpojené - áno, je to tak, ale už samotná kaderníčka musí zvážiť že nemôže predsa na napr jemné vlasy nadpojiť ťažký prameň. Radšej ľahšie a viac..tak bude tá váha lepšie rozložená 🙂 Toť môj názor..stretávam sa s hocijakými vlasmi, no ešte sa nestalo, že by sa nedali nadpojiť 🙂Myslím si osobne, že aj také nadpájanie vlasov je umenie.. Krásny deň dámy🙂

monnika
1. okt 2013

@laurinka46 Vlasy Ti vydržia dlho, ale treba ísť na posunutie spojov, pretože ak by si ich mala dlhé, mohli by sa začať zamotávať. Takže platíš len za prepojenie. To je lacnejšie ako tá prvá investícia, keďže nekupuješ znovu vlasy. Iba ak by si chcela hustejšie. Napr. po roku si pár prameňov dokúpiš, pretože pri posúvaní sa trochu vlasov vyčeše.

blue_eyes
1. okt 2013

@monnika tiež rozmýšľam o nadpojení ruskými...salon margaret v ziline ma dobru akciu do 15 ho oktobra, 150 eur aj s robotou - 100 pramenov....skusala som aj clip in ale je to o nicom..tie sponky vidno....su to vyhodene peniaze..a clipy stoja aj 80-100 eur tie kvalitne..tak to uz asi radsej doplatim a dam predlzit....ide o to ze sa mi pacia bud dlhe alebo kratke vlasy...a tym predlzovanim chcem skusit ako to bude vyzerat....ak dobre...budem chodit na posuvanie, ak nie pockam kym to padne a idem na kratko....

monnika
2. okt 2013

@blue_eyes ak ti daju práve ruské vlasy panenske, tak potom ok 😉 len si zisti ci nie su dofarbovane, ci odfarbene. Vtedy sa ti viac hodia stredoeurópske vlasy, ktoré sú
Štruktúrou najbližšie k našim. Tie sú farebné, no staráš sa o ne ako o svoje. Raz za tyzden maska do dlžok vlasov a hotovo. 🙂 tie potom stoja aj trosku menej. Panenske ruské su zväčša v popolavými farbe, velmi malo je svetlých ci úplne tmavých vlasov. To su uz potom tie upravované, co zas nie je zla kvalita. Len ide o to, aby si zbytocne nepreplatila niekomu... Napr. ja mam teraz od dodávateľa velmi dobru akciu, kedže beriem viac kg naraz, tak zakaznicku vychádza jeden prameň na cca 1,39€ do 60cm dĺžky 🙂 cenu dal teraz nedávno takúto, tak hadam este ale
Mesiac nechá..

janika84
3. okt 2013

@monnika chcem sa opytta odkial ste a kolko by ma teda vysla predlzenie vlasov aj s robotou?dakujem 😉

kaska
3. okt 2013

Ahojte, ja som vecer absolvovala uz 3x predlzovanie, 1x som mala bond plus metodu, potom som isla do keratinu a teraz som sa vratila zasa na bond plus.. ten keratin mal mensie spoje, ale vadilo mi, ze mi vypadavali tie pripojene vlasy zo spojov takze po par mesiacoch som mala pocit, ze mam o polovicu menej vlasov ako na zaciatku..tak isto mi vadilo sposob akym mi prepajali vlasy, ked mi ich davali dolu, to bola hroza, strasne tazko to islo a vytrhali mi pritom aj moje vlasy, otras..
Teraz mam teda opat bond plus, ale citam na nete ako strasne klamu kadernictva o povode vlasov, trocha sa toho bojim...neviem ako zistit na pohlad ci ide o skutocne kvalitne europske vlasy a nie z ciny? 😖