Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Predlžovanie vlasov - skúsenosti po odpojení

dominika1922
15. sep 2020

Ahojte, táto téma je tu omieľaná neskutočne veľa ráz ale chcela by som ju obnoviť. Zaujímajú ma vaše skúsenosti po odpojení, akú metódu máte, ako dlho už si dávate nadpájať vlasy, prípadne ku komu chodíte. Ja vlasy nadpojené mám ale rozmýšlam nad inou metódou: eurolocky so silikónom aby sa zabránilo zrezaniu vlasu. Som vyučená kaderníčka ale v tejto oblasti sa nepohybujem a viem aké sú výhody a nevýhody len ma zaujímajú vaše postrehy 🙂 ďakujem za každú odpoveď

nikolka1986
15. sep 2020

Ja som mala keratín, ja mám svoje vlasy jemné, ľahko sa "scuchávajú" či ako sa to povie a nikdy viac, polovica vlasov mi ostala na hlave po odpojení. V dnešnej dobe sú aj iné šetrnejšie techniky napájania, no ja radšej idem na botox ako vrážať peniaze do tohoto :D

ivkazba
15. sep 2020

Ja som ako prvé mala keratin, nikdy viac. Potom som mala asi 4 roky microring (to isté čo eurolock len plastová trubička). Moje vlasy mám jemné, najprv som mala 100 prameňov, postupne som na každom posunutí doplnila, tak som po roku mala 170. Chodila som v Petržalke k jednej kočke a ak pôjdem do toho znovu, určite pôjdem jedine k nej.

dominika1922
autor
15. sep 2020

@ivkazba a ako sú na tom vaše vlastne vlasy kvalitovo a hlavne kolko vám ich ostalo. Raz tu bola pridaná fotka zrezaných vlasov po odpojení a zaujíma ma či sa to nestalo aj Vám

dominika1922
autor
15. sep 2020

@nikolka1986 keratín je príšerná metóda o tom potom a botox na vlasy veru nepoznám 😀

ivkazba
15. sep 2020

Mám vlasy ako predtým, akurát mi narástli za tie roky čo som ich mala predĺžené. Podľa mňa toto čo píšeš sa stane v prípade nekvalitnej práce.

dominika1922
autor
15. sep 2020

@ivkazba môže to byť nekvalitná práca ale aj ak sa použijú krúžky so silikónom. Máte také?

emily23
15. sep 2020

Ahojte, mala som keratin 2x, nikdy viac... prvykrat. To mozno bolo nekvalitne ale je to 10rokov dozadu... ostali mi na hlavne plchy... vlasmi by som to nenazvala... druhykrat pred 2 rokmi sle dala som to dole po mesiaci.. mam jemne vlasy a bola to velka zataz, hlava ma bolievala tak som ivh dala odpojit.. a dobre som urobila lebo tiez mi to znicilo vlasy... pouzivam uz len clip in... dam kedy chcem a hlavne to nezatazuje tak vlasy kedze to mam len mimo domu..

dollyzv
15. sep 2020

Ja som mala microringy,asi 4-5rokov a vlasy sú úplne v poriadku aj po toľkých rokoch 🙂 keratín neodpocuram..ak predĺžiť vlasy tak jedine microringy/eurolocky

havana40
15. sep 2020

Ahoj ja som mala 2 roky microringy a vlasy sice neboli uplne vpohode ale za cca 3 mesiace sa dali dokopy. Ale ja som si svoje po odpojeni aj dala ostrihat lebo teda tie konce som.mala katastrofalne a teraz jedine co pouzivam su masky na vlasy kondicioner a este sprej na vlasy po zmyvani a su fajn docela regenerovane a rastu dobre 🙂

dominika1922
autor
15. sep 2020

@dollyzv aj so silikonom ci bez?🙂

dominika1922
autor
15. sep 2020

@havana40 neboli v pohode v com?🙂

dollyzv
15. sep 2020

@dominika1922 to je jedno..používala som aj s aj bez..so silikónom lepšie držia pramene

dominika1922
autor
16. sep 2020

@dollyzv praveze to jedno nie je, silikon zabranuje vacsiemu poskodeniu vlasov 😀

dollyzv
16. sep 2020

@dominika1922 s tým nesúhlasím ;) možno pri prvých pár týždňov môže vlasy chrániť,ale keď sa ten silikón začne "rozpadať" pod vplyvom fenovania a zmyvania vlasov a začne sa ti lepiť do tvojich vlasov tak tam veľmi o chránení není reč ;) a je naozaj jedno aké sú tie spoje kvalitné,silikón je silikón.. ďalšia vec,že spoje so silikónom viac vidno,nakoľko sú aj o 1-2mm väčšie,čo takto môže znieť banálne a zanedbateľne,ale na vlasoch vidno že sú tie spoje väčšie..a teda neviem koľko prameňov si už dávala dole a po predĺžení tie vlasy rozcesavala,ale poviem ti,keď v nich je ešte zalepeny silikón je to dosť humus..jednak sa tie vlasy či chces či nie vytrhávaju(samozrejme nie zámerne) aby sa to dalo rozcesat a jednak im to teda určite až tak neprospieva keď v nich máš pár mesiacov zalepeny maglajz ;)

Čo sa týka spojov bez silikónu,áno je pravda,že o pár prameňov vypadne viac,keďže pri silikone to lepšie drží(možno aj tým že je to tam také "zlepené" ) ale po mojich skúsenostiach je silikón menej prospešný pre vlasy ;)
Ale každého osobná vec ako sa rozhodne,keď za mnou niekto príde že chce predĺžiť vlasy s takými alebo takými,poviem aký je medzi tým "rozdiel" a nech sa sama baba rozhodne 🙂

dollyzv
16. sep 2020

A preto to je v podstate jedno,lebo oboje je úplne zanedbateľné oproti predlžovaniu keratinom, s ním opravujem pramene a teda nikdy nepochopím ako si to môže niekto dať napatlat na svoje vlasy 😁

Tu začni písať odpoveď...

Odošli