Predškolská a elementárna pedagogika v Trnave 2016

nejla
14. jún 2016

Ahojte 🙂 Táto diskusia vzniká najmä pre študentky odboru Predškolská a elementárna pedagogika v Trnave začínajúce v 2016, aby sme si mohli navzájom pomáhať a podporovať sa.

monikamy8
5. máj 2019

@mazula dali sa nachytať kredity a urobiť Bc. za 3 roky, ako to umožňuje zákon pri externom štúdiu? stretli ste sa s tým?

nejla
autor
6. máj 2019

Pokiaľ viem, teraz je opäť 3-ročné štúdium Bc. My sme boli žiaľ, taký ročník, kedy sa zmenil štátny vzdelávací program, teda obsah predmetov, resp. k tomu prislúchajúce predmety sa pomenili a zrejme to nevedeli natrepať do 3 rokov.

monikamy8
6. máj 2019

@nejla dočítala som sa, že je to na každom človeku, ... dá sa robiť 1x do mesiaca za 4 roky, alebo nachytať kredity, ak je človek šikovný a urobiť Bc. za 3 roky.

Vieš mi povedať, čo zahŕňa Telesná a zdravotná výchova? .. pozerám, že vždy je to v aule, to sú iba prednášky... ?je tam toho najviac v prvom semestri

monikamy8
6. máj 2019

Ahojte, tie , čo ste boli v TT, viete mi povedať koľko ste mali predmetov v 1. a 2. ročníku? ohľadom nejakej hudobnej, potrebovali ste poznať noty na 110%, mať doma hudobný nástroj, alebo ako to prebiehalo? ..

monikamy8
6. máj 2019

@kasokri ahoj, tak ako si sa rozhodla.. Kam na VS? bude to truni?

nejla
autor
7. máj 2019

@monikamy8 telesná bola u nás len teória a vypracovanie seminárky. Chcela nás zobrať do telocvične, ale nezvýšil čas.
Hudobná pozostávala z hudobnej teórie, nôt, rytmizácie, spevu a hry na klavír. Nemusíš mať klavír, stačí ti syntetizátor.

natika22
14. máj 2019

Ahojte, prosim vas, je tu niekto kto štátnicuje za 2 tyzdne z pepkáriek? Som zufala zo štátnic a z vypracovaných otázok, ktoré neviem či sú aj dobre vypracované 🙈 Ak by sa tu našla nejaká dobrá duša a poslala mi ich🙏🏼 Fakt sa bojim ze to nedám.

grofkamarica
7. feb 2021

Ahojte žienky je síce rok 2021 , našla som práve tuto debatu.chcem sa spýtať Vás ,ktore ste chodili prip. chodite externe ako je to s rozvrhom ... ten je pre mňa strašiak ,bojím sa že hodiny môžu padnúť aj na doobedie...
Bola by som rada večer alebo vikendy..
Veľka vďaka za odpoveď....

katarinka289
11. mar 2021

@grofkamarica pripnem sa.Tiez ma zaujima,ktore dni a ako dlho. Ucim v MS a nerada by som,aby mi skola ovplyvnovala pracu.Radsej by som vecer alebo soboty

paja8
11. mar 2021

@katarinka289 chodí sa len v soboty a to nie každú...A teraz, keď je taká situácia, tak je štúdium online. Kuknite na stránku www truni.sk tam su rozvrhy aj s konkrétnymi datumami prednášok.

grofkamarica
11. mar 2021

@katarinka289 zdravim , pozerala som rozvrh a vychdza to na 1 max.2 soboty za mesiac na 8 hod. (do 16tej)

vtacatko2
20. apr 2021

Ahojte dievčatá , tento rok nastupujem na truni na pep externe ,je tu ešte niekto taký?

katarinka289
20. apr 2021

@vtacatko2 mne prislo prijata.Este pockam,co pride z BA a ked tak sa rozhodnem

mihaba
23. jún 2021

@vtacatko2 ahoj, tiež nastupujem v septembri.

vtacatko2
23. jún 2021

@mihaba na FB už je skupina vytvorená

mihaba
23. jún 2021

@vtacatko2 posli mi prosím link. Vdaka

katarinka289
23. jún 2021

Tak mna zobrali aj do BA.Idem tam 🙂

diduska88
19. aug 2021

@vtacatko2 ja tiež nastupujem od septembra

klasis_
15. nov 2021

@mazula ahooj ak sa mozem opytat uz po tych rokoch ako si zvladla skolu? Chystam sa tiez popri synovi tak ma to zaujima🙂

mazula
15. nov 2021

@klasis_ koncim 6.rok,je to zaberacka, ak studujes poctivo, ale ak ti ma kto pomoct, aby si mala cas na ucenie, tak smelo do toho, aj ked musim povedat, ze ma ta stalo nesmierne vela volneho casu

mazula
14. aug 2022

Ahojte, predávam vypracované štátnicové otázky pre odbor predškolská a elementárna pedagogika. V prípade záujmu prosím SS😉