Predškolská elementárna pedagogika

katy1032
14. jan 2017

Dobrý deň,
chcela by som sa vás opýtať, či tu niekto nemá skúsenosti s pedagogickou školou - predškolská elementárna pedagogika. Ako prebieha vyučovanie hudobnej výchovy, hry na hudobný nástroj? Študujem na gymnáziu a o rok ma čaká maturita a rozhodla som sa ísť týmto smerom. Máte niekto skúsenosti s touto školou v Prešove alebo Levoči ?

Za odpoveď vopred ďakujem 🙂

pumpkincake
15. jan 2017

Ja som studovala bc. stupen v rk a mali sme to z hudobnej stranky narocne. Ja som hudobnicka takze pre mna v pohode, ale mala som spoluziacky (kolegyne) ,ktore boli tak priemerne nadane a mali velky problem , co sa tyka praxe je to fakt vela. Nemysli si, ze budes sa hrajkat s detmi a pod. Je to dost narocne do noci alebo aj celu noc vypisovat pripravy, robit kadejake ucebne pomocky a potom rano do skolky. Ak ta to fakt bavi a vies aspon trochu spievat/hrat na nastroj/malovat a mas bejake to dramaticke nadania tak smelo do toho. Ak nie tak radsej to prenechaj tym, co na to maju. Este jedna vec, ak nemas v laske matematiku tak sa vyhni levoci a rk . my sme mali z matiky statnice a co sa toho tyka najlahsie to zvladnes v BB a presove. Tam nemali ani tolko matiky a ani taky doraz nekladli na hudobnu.