Preháňa ma, mám vodnatú stolicu

korytnacka1
4. okt 2017

Nie je vo vzduchu najaka brusna viroza, crevna chripka? Druhy den ma prehana, stolicku mam riedku, dnes uz vodnatu. Citim celkovu slabost, bolest hlavy, silne bolesti brucha, krce mam kazdu chvilu. Smecta mi nezabera, ani Algifen proti krcom. Pijem horky caj, nic, zaludocny nepomohol ani cierna cokolada nepomohla. Urcite sa chystam k lekarke no neviem ci sa mi ujde casenka

renula05
4. okt 2017

Je niečo vo vzduchu,u nás to už prebehlo u všetkých..Najdlhšie som sa trápila ja,4 dni.

korytnacka1
autor
4. okt 2017

@renula05 a co Ti pomohlo? Lebo mne zatial nic, ked uzijem Smectu hned ma prezene, vyluci to von. Z cajom to iste, hned ma prezene. Ani sa nemozem poriadne pohnut. Ked sedim ako tak ok no ked sa chcem postavit hned to ide von. Krce mam intenzivne, neprestavaju

libawet
4. okt 2017

@korytnacka1 HYLAK.

korytnacka1
autor
4. okt 2017

@libawet nezabera mi ani ten, davam od vcera, nic, hned ma po nom prezene

libawet
4. okt 2017

@korytnacka1 skús aj čierne uhlie, to je dezinfekcia. Alebo taká aspoň 70% slivovica či marhuľovica.

kika831
5. okt 2017

@korytnacka1 urcite je nejaka viroza. Prave si tym prechadzame cela rodina. K lekarkeani netreba ist. Treba si davat hylac, endiaron, pit neperlivu mineralku, plusv lekarni zakupit rehydratacny roztok. Trva to cca tyzden a uz bude dobre. Samozrejme prisna dieta. Drzim palce

renula05
5. okt 2017

Ja som kombinovala čierne uhlie a hylak,ale tiež to moc nepomáhalo,prešlo to nejako samé...A kúp si Fluidex,to je rehydratacny roztok,kvôli strate vody v tele.

korytnacka1
autor
5. okt 2017

@kika831 dakujem no niekedy je lepsie ist ku tej lekarke. Mne je uz treti den zle, nic nemozem zjest lebo vsetko ide hned von aj z vody ma prezene. Tie krce, bolesti brucha su horsie ako vcera, je mi na odpadnutie. Hylak si este kupim alebo to cierne uhlie. Nechcem aby to doma dostali vsetci odo mna

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gelory
5. okt 2017

Aj v mojom okolí majú ľudia takéto problémy, snáď to mňa obíde:-/

marina24
5. okt 2017

babka mi to mala pred týzdnom...
hylak, smecta, uhlie, endiex , reasec dokopy...a vela tekutin..bud rad,ze nezvracias.

korytnacka1
autor
6. okt 2017

@marina24 vsak to, na zvracanie mi je ale nastastie sa nedostavilo i ked ma napne. Diagnozu uzavreli ako poruchu pecene