Prestali ste s farbením šedivých vlasov?

hlasivka
9. máj 2018

Ahojte, chcela by som vediet, ci by ste si v 40-tke nechali sedive vlasy a prestali s farbenim. Viem, od vela kaderniciek, ze ked clovek zdedil tak s tym sa nic neda robit, len farbit farbit a stale farbit...a ja uz mam dost sedivych vlasom, obcas ma napadne, ze prestanem s farbenim.

hlasivka
autor
9. máj 2018

@jarka87 no tak to hej, udrziavat to muselo byt narocne, ale velmi sa mi to paci...budem pozerat nejake odtiene, aby som sa mohla aj doma farbit a obcas ist ku kadernicke, idem mrknut nejake plave

jarka87
9. máj 2018

@hlasivka hej, aj toto bola taka plava :D isto najdes 🙂 navyse teraz tie farby az tak velmi neničia vlasy ako to bolo kedysi. ani mi nezredli ani nic :D držím palce pri výbere :D

hlasivka
autor
9. máj 2018

@jarka87 dakujem

dzupi898
9. máj 2018

nieco bledsie by asi bolo dealne a teraz uz fakt mozes dofarbovat aj sama, uz su napriklad aj tie spreje na odrasty 🙂

tova
10. máj 2018

@modrava wow takto si predstavujem smrtku 😨

vienala
10. máj 2018

@hlasivka sedive za mna nie. Ved chcem vyzerat dobre, preco by som sa o seba nemala starat. Zasa take farbenie vlasov nie je nejako narocne, najma ak mas dnes tolko moznosti na vyber farieb a stylov farbenia.
Poznam viac dievcat okolo 40, ktore uz maju sedive vlasy, co je podmienene u nich geneticky a teda ani na jednej to nevyzera dobre. Tak trochu mi to pripada, ako keby o seba prestali dbat, alebo ich to vobec nezaujima.
Zasa pre krasu treba nieco obetovat, so zvysovanim veku to uz bude len narocnejsie. Ale ja si myslim, ze mnohe dnesne styridsiatnicky vyzeraju perfektne, tak preco na seba kaslat.

hlasivka
autor
12. máj 2018

@vienala dakujem , uz som sa rozhodla, ze sa budem farbit a som sa rozhodla pre plavu, lebo do tmava by som uz nechela ist

dadushka007
17. jan 2019

Mam blond vlasy a objavili sa mi uz sediny. Moj problem je, ze zatial som nenasla ziadnu farbu v drogerii, co by mi chytila aj na sediny. Skusila som aj kadernicku. Dopadlo to hrozne. Vlasy zlte a sediny nezafarbene... neviete mi niekto z vlastnej skusenosti odporucit nejaku blond farbu, ktora chyta aj na sediny? Taku strednu blond, nie uplne svetlu. Dakujem