Prežívam čudné obdobie

martu33
11. okt 2017

Ahojte neviem či potrebujem radu alebo len zistiť či nie som jediná čo preživá čudné obdobie. Ako začať ani neviem možno začnem tym som na invalidnom čiastočnom dôchodku prácu nemám lebo je ťažke u nas najsť menej naročnu prácu preto sa budem stahovať do Zvolena kde je viac pracovnych priležitosti. No teraz trpim tym že si v ničom neverim dokonca ani v prirodzenych činnostiach ako je napr. Umytie si vlasov , sprcha varenie. Nebaví ma nič ani chodiť vonku, byť medzi ludmi nič jedine ak len pisanie si na mobile , neviem sa sústredit, mám zlú náladu , som unavená. Citim sa zbytočná , neschopná , si myslim že sa neviem o seba postarať , že som škaredá , že nič neviem. Že sa nebudem vedieť postarať o svoju neterku alebo synovca :/ stale myslim negativne. Dá sa to všetko zmenit? Je tu niekto kto prežival podobne. Nespoznavam samu seba

lilyianka
11. okt 2017

@martu33 samozrejme ze sa to da zmenit..treba zmenit myslenie a mat sa rada...a este by som odporucils najst kamosov prip.nejake hobby

sintra
12. okt 2017

Odporucam ti psychoterapiu, mozno by nebolo zle zvazit aj antidepresiva.

mamaaaaaaaaaaa
12. okt 2017

Si na invalidnom ciastocnom dochodku ? Kolko mas rokov ? Pred dvoma rokmi mas pisaní status o sebe ze si studentka strednej školy ...
Skor mam pocit z tohoto prispevku zeje to nejaka sranda ako realita ..

A ako oises pisanie na mobile robi ludi chorými. Uz to neni ako kedysi ked sa miesto mobilo tabletov pocitacov chodilo von hrat sa .. aky dovod mas tyna to aby si bola typujem ako 20 rocna na invalidnom dochodku ????????

martu33
autor
12. okt 2017

Mám problemy s chrbticou , ťažku osteoporozu, a DMO lachkeho stupňa. Najradšej by som ten dôchodok vôbec nemala. Pracovala som ako servirka a v automobilovej firme lenže som prácu nezvladala kôli chrbtici. Už som bola na x pohovoroch a všade mi len povedali že ozveme sa Vám. Som zufala.. Nechapem prečo som v poslednej dobe taká aká som. Je pravda že aj predtym som extra nevyhladavala ludi malo sa stretavala no teraz je to oveľa viac