Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

francesca26
10. dec 2007

Caute vsetky, ktoré trapi to co mna...pridate sa a popisete so mnou??? Problem spociva v tom, ze moj priatel je jednym z tych workoholikov"ktorí pracuju 16 hodin denne aj cez vikendy ☹ 😠 😒
Lubime sa a v podstate vsetko klape ako ma. Hadky vsak vznikaju prave kvoli jeho nenormalnemu pracovnemu nasadeniu! Je podnikatel, takze si sefuje sam,ale nie je chopny si naoordinovat volny cas takmer ziadny! Vsetko je na mne! Ja ked chcem nekam ist, tak bud bez neho a on na rychlo za mnou pride alebo ani to nie! zijeme spolu uz cca 1,5 a takmer kazdy vecer travim sama doma a citam si konika 😅 😢 ...domov pride okolo pol noci utahany ako kon a rano odchadza ked ja som uz davno v praci ☹ . vikend je takmer podobny, dospava co cez tyzden nestihol a na vecer odchadza "vybavovat"...
Kocky rada by som popisala s niekym kto ma tiez takehoto pracanta doma...ozvite sa, tesim sa moc 😉

katika1
14. dec 2007

to vám závidím 😉 a pri každom bol nervózny???

sloboda4
14. dec 2007

hej pri každom....vždy serkal, horucky, veeeeeela si pýtal piť vody a bol zlý jak čert 😉
neboj ten cas leti tak rýchlo že zachvilu bude Riško cupkat okolo vas aj s vycereným chrupom 😉 ...strasne to leti 😔

katika1
14. dec 2007

veru to letí.. len ke´d je zlý, čas stojí 😝
sa teším keď bude pobehovať 🙂
počuj a ty nechceš druhé dieťa??

sloboda4
14. dec 2007

ale hej aj dve by som este chcela 😎
už aj tata som spracovala, ale chceme zacat na jar stavat dom tak dohodli sme sa že až potom. tatko povedal že ked bude mať david 4-5 rokov tak sa zacneme tulkat nech pride aj to druhe 😉
ty by si chcela este jedno?

katika1
14. dec 2007

ja nie, ale môj chlap ano 😅 a teraz práve staviame dom tiež,takže on chce tak za 2 roky.. ja už vôbec 😅
ale možno to na mňa ešte príde..

sloboda4
14. dec 2007

hmmmmm ty už nechces? a preco? no vidis ked on este jedno chce,tak ta musi lubkat velmi 😉 a aky staviate?

katika1
14. dec 2007

ja neviem.. asi som lenivá na dieťa 😝 ale nie, mne proste stačí Riško.. to vstávanie a čo ja viem čo.. a to mám ešte skvelé dieťa.. on chce druhé, lebo vždy chcel dve deti a aby mal Riško súrodenca.. ja som tiež vždy chcela dve.. už ma to prešlo 😅
staviame bungalov--- kukla som ten váš(v staviame dom) a je krásny.. my niečo podobné, ale trolinku menšie 🙂

katika1
14. dec 2007

http://www.eurolineslovakia.sk/ActiveWeb/projek...

tento 🙂 už je hotová strecha 🙂
a kde idete stavať?

katika1
14. dec 2007

a ešte plus dvojgaraáž- vedľa domu

sloboda4
14. dec 2007

.......neboj ono ta to prejde 😉
inak to vstavanie je horor. nas maly zalezie do postele okolo 00.00 a zaspava okolo 00.45 a o 02.00 sa zobudi na vodu, o 04.00 na cikanie a o 06.00 zase na cikanie....potom chrni do 10.30 a z postele ho nevieme dostat 😝 ...ale aj tak by som este jedno rada
staviate v NZ?

elmo
14. dec 2007

ja keby som mala cakat kedy sa dostaneme na velky spolocny vylet, tak to mam splnene asi kazdy druhy rok raz 😀
Teraz citam, moj syn uz nie je babatko, takze cetovanie nie prenho problemom.
Pracujem aj ja, ale nevyzaduje to odo mna ostat na mieste, len byt v kontakte.
Nechcela som nikoho kritizovat, ze tuzobne caka na manzela, len ked som citala ako je vam tazko, ja som typ cloveka, ktory sa o rozptylenie postara aj sam ;)

katika1
14. dec 2007

2km od Nz je dedina (raz bude časť NZ) tak tam..
TO AJ ROČNÉ DIEŤA VSTÁVA V NOCI???????????????????????
ja už fakt nechcem dieťa 😀
To aj Riško spinká lepšie 😅 dúfam, že mu to ostane..
spinkáva od 19.30 do tej 5tej, napapá sa a spinká do 8smej-9tej.. ale posledné 3 dni sa budil na papanie až o 7.30 😵

katika1
14. dec 2007

malo tam byť dvojročné 😅

sloboda4
14. dec 2007

cooooooo? moje nervy...tak to je dobrucke dieta 😉
no a bola faza oducania dudla....to si mala vidiet to spanie /ci nespane/ale nech....skolka to upravi ...si ja hovorim

katika1
14. dec 2007

hej on je veľmi dobré dieťa.. až na posledné dni 😠 😠 😠
no teším sa aj ja na odúčanie 😅 ale chvalabohu ho má len na zaspávanie 🙂 cez deň vôbec..
kedy si ho odúčala?

sloboda4
14. dec 2007

asi pred 2 mesiacmi 😅 ....horor...... 😠

katika1
14. dec 2007

aha.. a ako? proste si mu ho nedala?

sloboda4
14. dec 2007

no, niekedy v auguste som sa snazila 1.x ale boli sme na pretahovanie predkožky a kde spustil plac tak ma to zlomilo 😅
a potom niedeky v oktobri, /som mu ho odstrihla-ten sosak/ ale to som sa už nedala a pretrpeli sme to 😉 teraz to je super

katika1
14. dec 2007

inak máš peknú foto v pase 😉
počuj a sťahovať sa má kedy predkožka,??

sloboda4
14. dec 2007

diky za pochvalu 😉 ..... ty mas tiež taku kockovskú 😉
no ja som mu to vždy hlavne umyvala poriadne ale potom sa mu tak źacalo tvorit taky maz biely tak sme mu to dali urobiť u lekara a som max spokojna. ale tak intentivne sme mu ju stahovali asi od 6 mesiacov 🙂

francesca26
autor
14. dec 2007

ahojte babulky, vcera mi nesiel konik a ja mam za sebou Straaasne smutny den! Mala som meniny a ten moj kon si ani nespomenul!!!! ☹ 😢 , je mi z toho hrozne! A ked som mu to pripomenula dnes rano tak mi povedal, ze nema to odkial vedet! nema kalendar!!!

alionuska
14. dec 2007

Cau Francesca26.Tak to mi je luto s tym tvojim konom.Vies musime to chapat,ze ti chlapi su iní ako my.Oni to tak neprezivaju,vsetky tie vyrocia a tak.Ja som pred casom plakala,lebo mi doslo luto,ze nam pred pol rokom zomrela malicka a vtedy to bolo presne pol roka a moj drahy sa ma opytal,ze preco placem a ked som mu povedala,ze preco,cakala som,ze ma pochopi.Ale on to tak nevnima,tu stratu ako ja a mne je to tiez strasne luto.Chlapi su proste iní.... ☹

sloboda4
14. dec 2007

franceska ahoj..........to je sila, to sa hadam ani neda zabudnut na meniny!!!!!!!!!!! 😠 /teda u chlapov je možne vsetko/ 😅
tak vseeeetko krasne ti prajem 😉 ....inak hovadzsky užasna vyhovorka 😔 😠 😠

katika až teraz som si vsimla ten vas bungalov.....krasny je, tiež som ho mala poznaceny v mojich oblubených 😉

francesca26
autor
15. dec 2007

Ahojte babulky moje, dakujem za podporu! Inak ja mam pocit, ze sa mi vsetko ruca! Vcera sme mali strasnu hadku, ani neviem ci je tato tema na to vhodna a ci netreba zalozit novu! ☹
Problem spociva v jeho byvalej priatelke! Kocky ta zenska o neho bojuje spat a pouziva vsetky ti zenske zbrane! Plac krik, vyhrazky, ked treba vie byt neuveritelne mila! Nie to u nas ziadna novinka, trva to uz s nou dlhsie! Najhorsie je, ze ja nemam ziadnu sancu pri nej, ktorá s nim stravila roky zivota a pozna ho dokonale! Vcera s palcom dosla za nim a ten moj chumaj ju lutoval a este jej pomohol!! Kocky som uplne zufala, pytala som sa ho ci sa k nej chce vratit, vravi mi stale ze nie ale preco jej teda nikdy neviem odmietnut pomoc! Baby a najhorsie je, ze je aj velmi pekna 😅 ...
Ked sa spytam ako to chce riesit so mnou povie, ze sam nevie, ze mu je pri mne dobre ale boji sa co bude! Kocky co mam robit????

alionuska
15. dec 2007

Francesca,no ja neviem ci ti v tomto poradim.Neviem ako dlho ste spolu,ci mate dieta aky hlboky je vas vztah...Ja som nesmierne ziarliva,a vadi mi aj taka vec,ked sa moj drahy otoci po nejakej inej kocke.A jedno viem urcite,ze ja by som s nim asi nebola,keby chodil za byvalou a este jej pomahal.Skus sa s nim o tom porozpravat a povedz mu,ze sa pre to traspis a ked ta skutocne miluje,tak s tym prestane.Ak nie,tak nebudes mat podla mna co banovat,ked ho stratis,lebo partner by mal stat vzdy v prvom rade pri tebe.Zelam ti kazdopadne,aby ste to vyriesili a aby si bola stastna.Drz sa..

francesca26
autor
15. dec 2007

dakujem alionuska, si zlata. SMe spolu asi osem mesiacov dost kuriozne sme sa dali do kopy, najdprv som sa k nemu nastahovala a po polroku sme zacali spolu chodit 😅 ...povedal som mu co mi radis, ale on jedine co na to povedal ze sam nevie co bude... ☹

alionuska
15. dec 2007

Franceska,prosim ta ved pozeram ze si krasna baba.A tie zastupy chlapov co na teba cakaju si uz poriesila..??? 😀

francesca26
autor
15. dec 2007

dakujem...tu foto ale moc nemam rada...a ked som videla ako tam vyzeram som ju aj hned vyhodila 😝 😝
...no ja mam pocit, ze som jedna z tych co na chlapov nema stastie! MAla som dva vztahy a kazdy skoncil katastroficky! A ani teraz nie som stasta aj ked viem, ze ho velmi velmi milujem! Najhorsie je, ze ma bere niekedy (teda mam tay pocit) ako hracku s ktoru sa pohra a odlozi znova do kuta ako mu to vyhovuje...

alionuska
15. dec 2007

No,tak to mas tazke.Musis sama vediet co chces! 😖

francesca26
autor
15. dec 2007

ja viem, chcem jeho len je tazke bojovat s nejakou inou ked chlap je slaboch a nevie povedat druhej nie! 😒