Priemerný vek mamičiek. Kedy ste rodili?

saska.t
15. okt 2008

Kedze tu stale riesime dost tazke temy a neustale problemi s nasimi prckami tak nieco na odlahcenie 😀
Zaujimalo by ma aky je priemerny vek nas mamiciek(mne stale tvrdili, ze som uz stara na prve babo), kedy ste rodili svoje prve babätko a mena vasich milacikov a ja zacnem ...
Mam 30 rokov, jedno 3 mesacne babätko menom Ella a myslim ze to bude aj moje posledne ... 😀 😀

andula78
23. okt 2008

30 😉

venora
26. okt 2008

Ahojte, tak ja tu zatiaľ asi vediem. Júliu som porodila vo svojch 36 rokov. A úplne v pohode. V pôrodnici mi povedali, že do roka ma tu čakajú znova 😀 .

venora
26. okt 2008

oprava - rokoch.

lumah
27. okt 2008

Tak aby som vám to tu riadne zamotala .- prvú-dcéru som rodila keď som mala 24 a teraz po 20 rokoch mám dvoch synov. 😝

lumah
27. okt 2008

venora máš čas, pozri na mňa- 😀 😀

katbo
27. okt 2008

ahoj ja som rodila prveho syna ked som mala 19rokov a druheho pred tromi mesiacmy a teraz mam 23

katy2
27. okt 2008

venora, ja mam 38 a cakam prve 🙂 rodit budem v 39. 😉

venora
27. okt 2008

katy2 a dokonca dvojičky ako čítam 😅 . Tak gratulujem a velmi držím palce aby všetko dobre dopadlo. A v ktorej nemocnici budeš rodiť?

venora
27. okt 2008

lumah, tak to si ma inšpirovala, myslela som, že Júlia bude prvé aj posledné moje dieťa, ale ktovie 😉

katy2
27. okt 2008

venora, dakujem 😵
ak vsetko bude v poriadku a dockame sa porodu, tak v novej

cica13
27. okt 2008

Lumah...malí sú krásní....aj ja mám Davidka a Filipka, ale s väčším vekovým rozdielom 😉

chromozom
27. okt 2008

Prve babo som mala v 24, druhe v 31 rokoch.

dydka
28. okt 2008

Ja som dcérku porodila 3 mesice pred 22ojkou a keby bolo všetko ok tak by som už možno čakala druhé, ale nie je tak druhé možno o 2 rôčky...možno aj skor možno neskôr..... 😉

cherries
4. nov 2008

ja som rodila ako 20 ročná ale o dva tyždne spo narodení malého som oslávila 21 . narodeniny ( narodil sa skor ako mal mal sa narodit po mojich narodkach ...........) 😵

cmilka
5. nov 2008

ahojte, starsi syn sa narodil,ked som mala 32 a mladsi- to som mala 35 rokov a 1 mesiac, a este jedno by sme prijali 😀 😀 , a stara sa rozhodne byt necitim 😀

mywiel
5. nov 2008

31r. a este planujem 2 babatka 😉 😵

miinka
5. nov 2008

20r. prvý syn, 30r. druhý syn 🙂

retusa
5. nov 2008

33 😵

zuzanka07
6. nov 2008

Majko 28 r., Karinka 30 r.

tomzuzka
6. nov 2008

Ja som prvýkrát rodila mesiac pred 25narodeninami, máme polročného Šimonka.. Vždy som chcela stihnúť do 30-tky 2 deti/nerátala som z tým že sa vydám ešte pred 25 a že budeme mať hneď bábo(tým hneď myslím presne 9mesiacov a 2dni po svadbe🙂/. ale možno stihneme aj tri🙂 🙂

eros
6. nov 2008

21 ked som rodila maleho a 26 malu 😀 😀 na tretie by som si trufla asi tak na taku 30tku,len muz asi nebude suhlasit 😀 😀 😀

roasha
7. nov 2008

laurika 27 🙂

dmonikad
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pinco
7. nov 2008

presne mesiac pred 27 😵

chasencha
7. nov 2008

ja som rodila v 22 rokoch,ema ma dnes presne 4 mesiace 🙂 a zatial neplanujeme dalsie babo 🙂

evkavacka
7. nov 2008

24 r. 🙂 Barborka má mesiac 😀

edita33
7. nov 2008

prvy syn na 27 r,druhy na 32 r,

tomzuzka
7. nov 2008

Včera som prispela do tejto témy. odpovedala som na otázku, ale ako čítam príspevky, nedá mi neozvať sa ešte raz. Bude to ohľadom počtu detí: už sa to tu sem tam spomenulo, že"mám jedno, a už nechcem ďalšie"a pod. že vraj, preto, aby "som mu všetko zabezpečila"... noooo, nie je to správny postoj. nejde totiž len o nás samých, že ja mám takú rodinu s toľkým počtom detí a nikoho do toho nič nie je..ono predsa všetci spolu tvoríme celok,akým je napr. štát, národ, a ten náš pomaly vymiera/ak aj nie úplne viditeľne, tak len vďaka Rómom, ktorí udržiavajú akýtaký priemer/.. do pozornosti chcem dať myšlienku, ktorú som počula už veľmi dávno, a myslím že na tom niečo bude: Manželia by mali mať 4 deti(samozrejme aj viac 😉 ),pretože 2 deti sú tu za nich samotných,aby po nich niekto ostal, ďalšie dieťa je aby sa zvyšovala populácia a ďalšie dieťa za tých čo deti mať nemôžu, alebo sú slobodní, alebo o detičky prišli... a ja sa domnievam, že sa to dá vychovať aj viac detí ako jedno-dve. viete, keď tak pozorujem rodiny s jedným dieťaťom, často to vyzerá, že si "psíčka pořídili".. tak ako tu už bolo spomenuté"doprajme dieťaťu súrodencov".

ešte na margo témy:
ja mám troch mladších súrodencov(mňa ako prvú mala moja mamina v 20-tke), manžel má jednu mladšiu sestru(ich mamina rodila 1x, keď mala 35 a druhýkrát keď mala 37, myslím že na dobu pred 25 rokmi je to vysoký vek prvrodičky.

bubatenko1
8. nov 2008

prve babo 24 r. a druhe je este nedohladne.Ale urcite chcem mat druhe.Nechcem aby dcerka bola jedinacik.No a mozno ked sa postasti tak aj tretie 🙂

mataaaaa
8. nov 2008

no ked som otehotnela mala som 19st a ked som porodila tak uz mam 20rokovv:d tiahnem na 30tku:D