icon

Prijímačky na Pedagogickú fakultu v Prešove

avatar
cilka17
28. mar 2013

ahojte nevie niekto z coho su prijimacky??dakujem

Strana
z2
avatar
nika6nika
10. feb 2016

Ahojte baby, a nemáte niekto k tomu CD aj odpovede na otázky? 😀 😀 😀 😀 😀

avatar
vito21
11. feb 2016

Ahojte.Chcem ísť študovať predškolsku pedagogiku, ale ešte som sa nerozhodla či Prešov, Levoča alebo Ružomberok ☹ vie mi prosím niekto poradiť Z čoho sú prijímačky A načo sa zamerať? Prípadne hocijaké informácie ohľadom štúdia. Chcem ísť na externé štúdium. Ďakujem 🙂

avatar
zuzik1985
17. feb 2016

Ahojte žienky!Ak by niektorá mala záujem o CD s otázkami na prijímačky na predškolskú,mám na predaj 🙂

avatar
vito21
19. feb 2016

Neviete mi niekto poradit ake otazky mozem cakat na prijimackach na predskolsku elementarnu pedagogiku..dakujem

avatar
vito21
19. feb 2016

@zuzik1985 ja by som mala zaujem 🙂

avatar
missangell
3. máj 2016

@zuzik1985 a odpovede niekde nenajdem?? :D

avatar
missangell
3. máj 2016

@cilka17 cd mam, ale to odpovede nenajdem nikde?? 😝 😖

avatar
zuzik1985
4. máj 2016

@missangell ručne stručne hľadať :P aspoň teda ja sa tak trápim 🙂

avatar
missangell
4. máj 2016

@zuzik1985 fnuk.... ☹ tak idem do toho asi....kebyze nieco neviem, obratim sa na teba 🙂

avatar
cilka17
autor
4. máj 2016

@missangell odpovede musis sama hladat,ja som tiez sama hladala :(

avatar
missangell
14. máj 2016

Baby matika veľmi nieje moja silná stránka..... Nevedeli by ste mi pomoct s odpovedami z matiky, otázky číslo 11, 17, 48??? diiik 🙂

avatar
dianka2008
2. okt 2016

Ahojte mohli by ste mi niektorá predať to CD rozmýšľam ísť o rok študovať dik

avatar
somavi
15. feb 2017

Obnovujem tému 😊 Mna zaujíma hlavne ako často treba chodiť - predškolská pedagogika - externá forma a ci to berú nejak extra vazne ked napr neprídem na prednášky a pod...mam 2 male deti 😊 Dakujem

avatar
iwana12
19. mar 2017

Ahojte vsetci, nema niekto nahodou na predaj CD s otazkami na prijmacky na predskolsku a elementarnu pedagogiku do Presova? Dakujem

avatar
iwana12
16. jan 2018

Ahojte je tu niekto kto studoval alebo studuje predskolsku a elementarnu pedagogiku v PO? Za info dakujem

avatar
kekepehata
16. júl 2019

Ahojte žienky studentky 😉 študuje niektorá v PO externe ,alebo planuje na buduci rok? Ja planujem si dať k 40 tke prihlašku na studium ☺

avatar
naty1310
28. apr 2021

Zdravím, prosím Vás mohli by ste mi vysvetliť, čo všetko treba vedieť preto aby som mohla ísť na predškolskú a elementárnu pedagogiku na dennú formu? Ja som zmätkárka a naozaj keď sa to týka vážnych vecí tak potrebujem mať jasne napísané veci. Aké maturitné predmety na to potrebujem? A tie skúšky prebiehajú len z toho CD, ktoré si budem musieť kúpiť?
Ďakujem.

avatar
laura6384
Dnes o 16:11

Zdravím chcem sa opytat ešte stále si treba kúpiť CD z otázkami ak áno a prosím vás kde a ako ďakujem

Strana
z2